חוג ציור למבוגרים

חוג ציור למבוגרים

חולמים לצייר כמו השמות הגדולים בתחום הציור? לדעת לצייר מהראש בלי צורך להעתיק ממקור כלשהו? גם אנחנו באימג' חולמים על זה. אנחנו מזמינים אתכם להירשם אצלנו. חוג ציור למבוגרים ממתין לכם עם צוות מקצועי שיוביל אתכם אל ההצלחה שלכם!

חוג ציור למבוגרים – חוג מקצועי לרכישת ידע שימושי

יש חלומות ילדות שמלווים אותנו גם הרבה לאחר שהפכנו למבוגרים. תמיד רציתם לדעת לצייר. לתפוס את העיפרון בזווית הנכונה ולמשוך קווים מרהיבים. לאחוז את העטים או את המכחולים במיומנות, ולמלא את הדף באיורים מקצועיים. עכשיו הגיע הזמן להגשים את החלום בחוג ציור למבוגרים. כי החלום הזה שמלווה אתכם מראה לנו שיש לכם את זה. הכישרון קיים והמוטיבציה הנחוצה פועמת בקרבכם. לא הגיע הזמן להגשים?

לימודי ציור – למה כדאי באימג'?

מכללת אימג'- המכללה לתקשורת חזותית, הינו גוף ממוסד ומקצועי, בעל נסיון רב בהכשרת ציירות ומאיירות במסגרת לימודי ציור. בית הספר לציור במכללת אימג', זו מחלקה שלוקחת אחריות על כך שרמת הלימודים תהיה גבוהה, וכן אחריות אישית לכל תלמידה ותלמידה שתתקדם ותשלוט היטב בטכניקות הציור השונות. מסתבר שזה אחד מהתנאים הבסיסיים להצלחה שלכם בתחום. כיוון שכאשר הצוות המסור של חוג ציור למבוגרים באימג' מלווה כל אחד מכם בדרך להצלחה, אתם צועדים בבטחה לעבר המטרה שלכם- להפוך לציירות מקצועיות.

חוג ציור למבוגרים במכללת אימג' זה משהו מיוחד

אין להשוות בין מורה פרטי או חוג בית, לבין קורס ציור במסלול לימודי שנערך בבית ספר מוכר ומקצועי בעל שם טוב בתחום האומנות החזותית:

תוצאות לכל תלמידה – אנחנו באימג' פועלים להביא כל תלמידה להצלחה מקסימלית. וזה אומר שבמהלך הלימודים אנחנו נהיה יחד אתך ונחפש את הדרך לקדם אותך ולהקנות לך יכולות ומיומנויות ברמה המקסימלית. התוצאות מורגשות בשטח ומדברות בעד עצמן. כדי לדעת על מה מדובר כדאי לכם לשוחח עם הבוגרים שלנו. הם ישמחו להמליץ על לימודי ציור ולהראות לכם את הציורים שלהם. תוכלו גם להכנס לגלריית העבודות של תלמידות לימודי ציור במכללה ולהתרשם מהרמה והאווירה המקצועיים.

עכשוויות – כולנו יודעים שבכל התחומים דברים מתחדשים כל הזמן. תחום הציור והאיור אינו שונה בזה. גם פה יש מגמות עכשוויות שחשוב ללמוד. אם אתם מחפשים ללמוד חוג ציור למבוגרים, חשוב לדעת שבמכללת אימג' מלמדות צוות של ציירות ותיקות, המביאות איתן ארגז כלים המכיל הן את הכלים הותיקים והן את החדשניים. להבדיל מחוגי בית בציור או מלימודים אצל מורה פרטית לציור, באימג' את מקבלת את הידע הכי חם בתחום ומגיעה לתוצאות מרשימות. כך זה כאשר המטרה של חוג ציור למבוגרים היא להטעין כל אחד בידע מקצועי ברמה מקסימלית.

תעודה מוכרת – לבוגרי לימודי ציור של אימג' יש מקום של כבוד. התעודה שלנו מלווה את הבוגרים לכל מקום ופותחת להם שערים. כי לרמת הלמידה ופיתוח הכישרון שיש באימג' אין מתחרים באף מקום אחר. אם אתם אכן שואפים לרכוש ידע מקצועי שתוכלו להגיע אתו רחוק, קורס ציור באימג' זו הכתובת שלכם.

החוויה – גם אתם מעוניינים ללמוד ציור עבור החוויה האישית שלכם, אנחנו הכתובת שלכם. הקבוצות אצלנו דינמיות ומלאות בחוויות. מהלך השיעור חי ומהנה. ניתן לראות על פניהן של התלמידות את הסיפוק הרב ואת ההנאה כאשר הן יוצאים מהמקום בגמר השיעור. ההנאה והשחרור מלווים אותן לכל ימות השבוע. לא פלא שהן מחכות בקוצר רוח לשיעור הבא. כי מלבד הידע הרב שרוכשים אצלנו מקבלים המון סיפוק וחדוות יצירה.

ידני או ממוחשב – אצלנו ניתן ללמוד מגוון שיטות וטכניקות בציור ורישום. החל מקורס רישום או קורס איור בסיסי, בהם לומדים טכניקות ציור בעיפרון ובצבע, והמשך בקורס איור דיגיטלי, בו לומדים לאייר אומנותית גם במחשב, מה שמאפשר לך לאייר ספרים, איורים לעיתונים ומגזינים, לחברות יודאיקה ואומנות ולארגונים ואנשים פרטיים. קורס איור דיגיטלי מכניס אותך ברגל ימין לשוק העבודה בציור.

חולמים על לימודי ציור? רוצים לקחת קורס ציור מקצועי שאכן יקדם אתכם הלאה? חוג ציור למבוגרים כדאי ללמוד דווקא באימג'. זה המקום בו תוכלו לרכוש ידע מקצועי הכולל מגוון יכולות וכלים ולפתח את הכישרון שלכם. בהצלחה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: