קורס עיצוב גרפי למתקדמים

קורס עיצוב גרפי למתקדמים

בקורס עיצוב גרפי למתקדמים באימג' מכשירים אותך לחשוב בגדול. להגיע למומחיות הגדולה ביותר במגזר, כזו שמתחרה בקלות בבתי הספר הגבוהים והמוכרים ביותר לעיצוב ופרסום בארץ. כשאנחנו אומרים "להתחרות במגזר הכללי", אנחנו מתכוונים להכשרה אינטנסיבית, מקיפה ומושקעת, שלא תמצאי באף מקום אחר. זו הסיבה, שבאימג' לא תלמדי "מעט על הרבה" באופן שטחי ו"מלמעלה", כי זו הדרך הבטוחה ביותר לחוסר הצלחה. את תלמדי אך ורק במטרה להפוך למומחית בתחומך ולא פחות מזה! מה שיאפשר לך לעבוד בסיום לימודי עיצוב גרפי מתקדם בכל מקום בו תחפצי. נכון, בלימודי עיצוב גרפי למתקדמים את תצטרכי להשקיע. לא נהיה מוכנים להתפשר על פחות מהטוב ביותר שבך, כי רק ככה בונים מקצוענית וזה בדיוק מה שאת עומדת להיות. אם חשוב לך "היום שאחרי" הלימודים, אם את שאפתנית ולא פחות מכך גם כשרונית, אם את מוכנה לתת את כל מה שיש בך על מנת להיות חלק מנשות מקצוע מובילות ומבוקשות, הצטרפי למסלול לימודי עיצוב גרפי מתקדם באימג'. יחד נשקיע את המקסימום בלימודי העיצוב הגרפי שלך!

לימודי עיצוב גרפי למתקדמות- שמעת על עוד כזה קורס בארץ?

לימודי עיצוב גרפי למתקדמות הוא בעצם שידרוג מהותי של קורס עיצוב גרפי הסטנדרטי אותו מציעות מכללות בארץ. זהו קורס ייחודי אותו פיתחה חוקרת העיצוב הנודעת גב' נעמי סובול. גב' סובול עבדה בתחום שנים רבות לפני שהתחילה גם ללמד אותו וראתה שגרפיקאיות בוגרות קורסי גרפיקה או עיצוב גרפי, מגיעות למקומות העבודה ברמת מוכנות נמוכה, הן בידע העיצובי והן בעבודה המעשית. אך בארץ לא היתה אלטרנטיבה אחרת מלבד לימודי תואר מפרכים הנמשכים 4 שנים. מאחר ורוב מי שהולך ללמוד עיצוב לא מעוניין בתואר אלא בלימודי מקצוע, היה צורך בפתרון יצירתי. לפיכך, החליטה נעמי סובול לעשות מעשה.

למה קורס עיצוב גרפי למתקדמים כל כך שווה?

גב' סובול בשיתוף מעצבות ותיקות נוספות, ערכה מחקר שנמשך מספר שנים, במסגרתו היא פיתחה מסלול מתקדם המיועד כאמור לבוגרות קורס גרפיקה ממוחשבת. תכנית הלימודים כוללת את רוב הנושאים הנלמדים באקדמיות לעיצוב ובנוסף- נושאים חדשים שנדרשים מאוד בשוק העבודה (שבדרך כלל לא נלמדים באקדמיות). התכנית נבנתה כך שבשנה מרוכזת אחת יוכלו בוגרות קורסי גרפיקה רגילים להשתדרג לרמה של בוגרת מכללה לעיצוב ואף יותר מכך….

כמו כן, הוכנסה בתוכנית  התנסות מעשית רחבת היקף, כולל ביצוע עבודות עבור לקחות וסטאז' מעשי במהלך השנה כולה, כך שבוגרות לימודי עיצוב גרפי מתקדם יוצאות עם נסיון מעשי וביטחון מלא בעבודה, כאילו עבדו כבר שנתיים שלוש במקום עבודה מסודר. כל אלה, מאפשרים לבוגרות להשתלב מיידית ובהצלחה בכל מקום עבודה אליו הן מגיעות. את מוזמנת להכנס לגלריית קורס עיצוב  גרפי ופרסום באימג' ולהנות מעבודות של תלמידות ברמה של משרדי פרסום.

מה לומדים בלימודי עיצוב גרפי מתקדם

בקורס לימודי עיצוב גרפי זה, רוכז עבורך מיטב החומר העדכני של עולם העיצוב, בתוספת נושאים הנדרשים במקומות העבודה:

סגנונות בעיצוב- סגנונות ישנים וחדשים והתאמתם לציבור אליו פונים

שיטות עיצוב גרפי חכמות ומתקדמות

אומנות דיגיטלית

סוריאליזם בעיצוב גרפי

קריאייטיב ויצירתיות מפתיעה

עיצוב מודעות פרסום

פיתוח רעיונאות מבריקה

עיצוב של אריזות לענף התעשיה והמסחר

יצירת קמפיינים בעיתונות ובמגזינים

איכויות טיפוגרפיות

הפקות דפוס מתקדמות ועוד.

רק עם קורס עיצוב גרפי למתקדמים במכללת אימג' נלמד העיצוב הגרפי במתכונת אקדמית שבונה אותך כמעצבת ב- ה' הידיעה.

בוגרות לימודי עיצוב גרפי למתקדמים באימג' מספרות

"לאחר שסיימתי בהצלחה את קורס הגרפיקה שעשיתי באזור המרכז, חשבתי שאני יודעת הכל. עד…שהגעתי לראיון העבודה הראשון שלי. הגשתי למנהל את תיק העבודות שלי. הוא דפדף במהירות, והעיף בי מבט מזלזל ואמר:  אה, זה הכל? ואז הלכתי לחפש מה עוד יש לי ללמוד, התעניינתי, חפרתי התקשרתי לכל העולם לברר וגיליתי את מכללת אימג' ואת הקורס המיוחד של לימודי עיצוב גרפי מתקדם. האמת – חששתי לקראת מה אני הולכת, כמה זמן יארכו הלימודים ובכלל השקעה כל כך רצינית ומי מבטיח לי בכלל שאעבוד בזה?"

קורס עיצוב גרפי למתקדמות שינה לי את החיים

"עוד לפני שסיימתי את לימודי בקורס למתקדמות,  שלחתי קורות חיים והוזמנתי לראיון עבודה. הפעם הייתי בטוחה בעצמי. ידעתי שאני יודעת הרבה, שיש לי תיק עבודות מרשים ויש לי מה להציע. המראיינת התרשמה מאוד מתיק העבודות, מההבנה העיצובית ומהירידה עד לפרטים הקטנים… מולי התמודדו על המשרה עשרות גרפיקאיות, חלקן בעלות מספר שנות נסיון. לכאורה לא היה לי סיכוי. התברר שתיק העבודות שלי, גבר על הכל וברוך ה' תקבלתי.היום אני עובדת כמעצבת גרפית בפרסום אגס. ממליצה בחום.שווה כל השקעה, גם נסיעות מחוץ לעיר, שהיו חוויה בפני עצמה" טובה מילר, אזור המרכז.

והנה מה שעוד בוגרת מספרת:

"אימיג' בשבילי הוא מקום חם. משפחתי. מקצועי! האכפתיות והשאיפה למצוינות נתנו לי קידום אישי ברמה גבוהה. לאימייג' הגעתי לאחר קורס גרפיקה סטנדרטי ולאחר לימודי עיצוב למתקדמים יצאתי מעצבת מקצועית. הלימוד היה מהנה וחוויתי, למדנו לעבוד בצורה מובנת ונכונה והגענו לתוצאות שהפתיעו את…עצמנו! נהניתי גם מהרצאות האורח שהעשירו ונתנו ידע חשוב מהשטח. כל אחת שתיכנס בשערי אימייג' תוכל לקבל כרטיס כניסה למשרדי הפרסום הגדולים והמובילים. כיום, אני יודעת בוודאות שכל שניה של לימוד היתה שווה. מאימייג' קבלתי את כל הכלים לפתוח סטודיו גרפי משלי- חלום של כמעט כל גרפיקאית. אם את מחפשת חותם של מקצועיות – אין לך מה להתלבט. זהו מקומך!"

לימור אפקט, אשדוד

אם את רוצה להצליח בתחום העיצוב, ולהרגיש בסיום לימודיך מלאת ביטחון ובעלת יכולות גבוהות-  הצטרפי למסלול לימודי עיצוב גרפי למתקדמים במכללת אימג'. יחד נהפוך את הכשרון שלך למקצוע מבוקש ומכניס בע"ה!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: