קורס עיצוב דיגיטלי

"אני מעדיפה לעבוד בזול ולעבוד, מאשר לקחת מחיר שמגיע לי ולהשאר בלי לקוחות", היה אחד המשפטים הקשים והכואבים ששמעתי שבוע שעבר, כאשר שלחתי את הפוסט הקודם בנושא של "למה זה כל כך יקר".

בימינו ניתן לסרוק כל מסמך ולהעלות אותו למחשב, אבל זה לא מספיק בשביל למשוך את העין וליצור עניין. עיצובים דיגיטליים נוצרו במיוחד עבור מכשירי טלפון, מחשבים בעוד, מתוך התחשבות בגורמים כמו חווית משתמש, אינטראקטיביות, הבדלים בגודל המסך ועוד. כלומר משהו שהוא שימושי מעבר לקריאה.

ההבדל בין עיצוב דיגיטלי לעיצוב גרפי

עיצוב גרפי מיועד למוצרי דפוס בעוד עיצוב דיגיטלי מיועד לתוכן דיגיטלי.

כיום, תחומי הדפוס והדיגיטל חופפים לעתים קרובות. עיצובים דיגיטליים רבים מסתמכים על מיומנויות מתוך אותם עקרונות מלווים של העיצוב הגרפי, כגון הטמעת מותג, פריסה טיפוגרפית ועוד. נכון לעכשיו פרויקטים של עיצוב גרפי, צריכים לרוב להתייחס להפצה דיגיטלית בנוסף לדפוס.

בסופו של דבר, הציפיה ממעצב מקצועי היא להיות בעל מיומנויות הן בעיצוב גרפי והן בעיצוב דיגיטלי, לא משנה באיזה מהם הוא מתמחה. עיצובים דיגיטליים חייבים לקחת בחשבון את האינטראקציה של המשתמש עם אתר אינטרנט או אפליקציה טלפונית, בעוד עיצובים גרפיים מיועדים להיות מכוונים להשפעה חזותית סטטית.

סוגי עיצוב דיגיטלי ומתי להשתמש בהם

כאשר אנחנו מסתכלים על נושא העיצוב הדיגיטלי למעשה מדובר בנושא רחב הכולל בתוכו מגוון רחב של ממשקים דיגיטליים, לכל אחד שימושים משלו. להלן מספר סוגים נפוצים ביותר של עיצובים דיגיטליים:

עיצוב אתרים

עיצוב אתרים הוא הפופולרי ביותר תחת נושא העיצוב הדיגיטלי: אתר אינטרנט הוא הכלי השימושי ביותר כיום לבעלי עסקים כיום ממש כמו יצירת לוגו. אתרי אינטרנט משמשים כמרכזים לנושא או שירות, וכוללים דפים מסועפים רבים, ומשמשים למידע, עסקים ומסחר, בידור ועוד.

עיצוב אפליקציה

עיצובי אפליקציות דומים לרוב לדפי אינטרנט, אך הם נועדו לבצע פונקציה מסוימת. בין אם הפונקציה הזו היא קניות, תזמון, העברת הודעות או השמעת מוזיקה, אפליקציות הן בעצם כלים דיגיטליים לכל דבר ועניין.חשוב לדעת שלמרות שאפליקציות מיושמות ומופקות לרוב למכשירים ניידים, הן יכולות להיות בעלות גרסה נוספת לעבודה גם על שולחן העבודה במחשב האישי.

עיצוב אייקון של אפליקציה

אייקון הוא למעשה שער הכניסה לאפליקציה. הם משמשים כפרסומת לאפליקציה, כמיתוג וכתזכורת שנמצאת שם תמיד לשימוש באפליקציה. נכון לחשוב שמדובר בנושא ששייך לעיצוב אפליקציה אך, הסמל חשוב מספיק ושונה במטרותיו ובבנייתו, כך שלעתים קרובות מאד הוא דורש תהליך ומעצב משלו בדומה לעיצוב לוגו לדפוס.

מודעות באנר

מודעות באנר הן פרסומות קטנות המוצגות בדפי אינטרנט בשטח אותו רכש עסק זה או אחר.בדומה לשלטי חוצות ומודעות מודפסות הבאנרים נועדו להגביר את המודעות למותג ולמכור מוצר. בשונה מדפוס באנרים הם אינטראקטיביים, ומעבירים משתמשים שלוחצים עליהם לדף נחיתה עם מידע מפורט יותר על המוצר.

לימודי עיצוב דיגיטלי במכללת אימג'

הביקוש למעצבי דיגיטל מקצועיים עולה בשנים האחרונות. אם את מחפשת לעשות הסבה למקצוע חדשני ופורח, אנחנו נשמח לעזור לך בצעדים הראשונים.

לימודי עיצוב דיגיטלי במכללת אימג' כוללים: עיצוב אתרים, עיצוב באנרים, העצמת חוויית משתמש ועוד ועוד. הקורס מיועד למעצבות או בוגרות קורס עיצוב גרפי שרוצות להתקדם לעיצוב דיגיטל ולא רק עיצוב לפרינט.

את כל המידע את יכולה למצוא בעמוד הקורס שלנו ונשמח לשמוע ממך בכל פנייה ושאלה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email