אפטר אפקטס, הפקות ופלאגינים

הקורס שיהפוך אותך לאשפית אפטר, כך שתוכלי לערוך, לעצב ולבצע וידאו בתנועה עם כל האלמנטים הכי חדשניים ומבוקשים ולעבוד עם משרדי פרסום וגופים עסקיים.

אפטר אפקטס באימג'

בקורס הפרימיום של עריכת וידאו, את עומדת להפוך מעורכת וידאו ליוצרת מומחית באפטר אפקטס, פלאגינים וסאונד, מה שיקפיץ לך את העבודות לרמה של משרדי הפרסום, הפרסומות והקליפים המבוקשים בעולם המסחרי. זו עבודה ברמת ליגה של שכר גבוה לצד יצירה מתגמלת ומספקת לאלו שאוהבות עיצוב בתנועה ועריכה מתקדמת.

מה לומדים בקורס

אפטר אפקטס למתקדמות

סדנאות סאונד ותאורה

עיצוב בתנועה Motion graphics

מבנה הקורס ותנאי קבלה

ביצועים מתקדמים וקיצורי דרך למקצוענים בתוכנת אפטר אפקטס. תלמדי להפיק פתיחים, הנפשות ואלמנטים תלת מימדיים בתוכנה המובילה בעולם לעורכים, תוך שימוש בפלאגינים ותוספים.

סאונד ותאורה מקצועיים עושים את ההבדל בין קליפ ממוצע לקליפ מקצועי וזה בדיוק מה שאת עומדת ללמוד!
איך להפיק תאורה במצבים משתנים, להעביר מסר ואוירה דרך התאורה ועבודה מדוייקת ונכונה עם סאונד.

עיצוב לתנועה זה הרכיב שיהפוך את הקליפ והעריכה שלך למקצועיים במיוחד! טיפוגרפיה נכונה, עבודת פוטושופ מקצועית, פירוק והרכבה של אלמנטים גרפיים באופן מקצועי באילוסטרייטור והבנה בעיצוב יהפכו כל עריכה שלך ליצירה מבוקשת ומקצועית.

הקורס מתקיים פעם בשבוע
בימי שני: 18:00-22:00
בהיקף של 35 מפגשים
קבוצות של נשים בלבד.
תנאי קבלה: ראיון אישי ובדיקת התאמה. בוגרת קורס עריכת וידאו בייסיק או ידע מקביל.
תעודת גמר יוקרתית של המכללה לעומדות בדרישות הקורס והגשת הגמר.

עם מה תצאי בסיום הקורס?

סטאז' מעשי ובטחון מלא

רק אימג' מציעה לך תוכנית לימודים המשלבת עבודה מעשית מול בעלי עסקים אמיתיים כבר בזמן הלימודים בשילוב ליווי והדרכה מלאים לניהול פרוייקט, ניהול לקוח ופרזנטציה מלאה. כך שאת מגיעה לשוק העבודה עם נסיון ובטחון מלאים!

הבנה עסקית שתמלא לך את הקופה

באימג' תהני מבונוסים ייחודיים ובלעדיים, ביניהם תקבלי את הדרכת "יוצרות הכנסה" במתנה. בהדרכה תקבלי ארגז כלים מלא שיחסוך לך את כל הטעויות הכואבות של ההתחלה ותצאי לדרך עם ידע מדוייק לתמחור וניהול לקוחות.

היכן תוכלי לעבוד בסיום הקורס?

בסיום הקורס תוכלי להפיק קליפים, פתיחים ותוכניות מוליטמדיה מקצועיות ולעבוד עם משרדי פרסום, חברות הפקה, עסקים ומקדמי עסקים ליצירת פרסומות, קליפים וסרטוני הדרכה, תדמית ודקומונטרי.

הרשמי כעת לפגישת ייעוץ והתאמה ללא התחייבות

גלריית זו בבנייה 🙂

בואי לפגישת ייעוץ לימודים

פנייתך התקבלה בהצלחה!

את זכאית לפגישת ייעוץ לימודים בשווי 400 ש"ח

במתנה!

במהלך השבוע הקרוב...