קורס גרפיקה – כדאי מאוד ללמוד

עיצוב מארז של אוסם על-ידי סטודנטית מכללת אימג'

הרבה פעמים מדהים לראות עד כמה אנשים מבזבזים את הזמן בלימודים מיותרים באקדמיה, שורפים שנים רבות בהכנת עבודות שלא תורמות להם כלל ברמה האישית והמקצועית ולא מקדמות אותם לקראת שום מטרה.  במקום זאת, יש מי שמחליט להיות מעשי, לקחת את החיים צעד אחד קדימה ולחשוב מחוץ לקופסא. יש שבוחרים ללמוד מקצוע שקשור לאישיות שלהם, מקצוע שהוא מעשי, כזה שבאמת ימקסם את היכולות שלהם ויקנה לו עבודה בטוחה לשנים רבות קדימה, כזה הוא קורס גרפיקה.

הסיבות לבחירה בקורס גרפיקה ממוחשבת

קורס גרפיקה הוא הבחירה האולטימטיבית למי שיש את הכישרון לעיצוב, שאוהב צבע, שיש לו טעם מובהק לכל דבר שהוא רואה וויזואלית. בעזרת קורס גרפיקה מקצועי, יכול כל אחד בעל כישרון יכול להפוך את האופי והתוכנה המולדת לעבודה ולקריירה, כשהשמיים הם הגבול. כיום, בעידן שבו המחשב הפך להיות דומיננטי כמעט בכל עניין ועניין, גם תחום הגרפיקה התפתח ונקשר בקשר בלתי נפרד ביכולת השליטה במחשב ובתוכנות השונות המיועדות לצורך עיצובים גרפיים שונים. קורס גרפיקה של מכללת אימג' -המכללה לתקשורת חזותית מיועד לכל מי שמרגישה שיש לה פוטנציאל אומנותי, כשרון ויצירתיות ובעזרת כלים טכניים שנעניק לה בסבלנות ובהדרכה צמודה תוכל לעסוק בתחום הגרפיקה להתפתח, להתקדם ולהתמקצע בו. יחד, יד ביד נתמקצע בכל תוכנות המחשב עד לרמה הגבוהה ביותר.

מהו קורס גרפיקה ממוחשבת?

קורס גרפיקה הוא קורס שמתמקד ביכולת ליצור דברים שונים באמצעות השימוש בתכנות מחשב שונות המיועדות לעיצוב גרפי. מטרתו של קורס גרפיקה הוא להעניק למעצב הגרפי כלים רבים לשימוש בתכנות שונות של גרפיקה ממוחשבת תוך מתן דגש משמעותי על חשיבה יצירתית. קורס גרפיקה ממוחשבת מלמד כל אחד בעל רעיונות בתחום התקשורת החזותית לממש אותם באופן הטוב ביותר, על ידי שימוש בתכנות המתאימות. על ידי ידע מתאים והקניית כלים רלוונטיים, כל אחד יוכל ליצור כמעט כל דבר הקשור לתחום הגרפיקה. מעצבים גרפיים יכולים להשתלב בבתי דפוס, בתפקיד קריאייטיב ביצועי במשרדי פרסום ובעוד שלל משרות בתחום העיצוב החזותי. קורס גרפיקה מכשיר את מעצבי הגרפיקה של המחר לצאת אל שוק העבודה ולמצוא משרות ייעודיות או להתנהל באופן עצמאי בתחום.

קריירה בתחום הגרפיקה

לימודי גרפיקה ממוחשבת הן פתח לעיסוק בתחומים מגוונים. הוצאות לאור, ארגונים ומוסדות שמפיקים חומרים מודפסים באופן שוטף, עיתונים ומגזינים, מפעלים המייצרים מוצרי צריכה שונים- כולם צריכים עיצוב למוצרים שלהם ומחפשים את אלה שהצטיינו בלימודי גרפיקה ממוחשבת. עיתונים ומגזינים נעזרים במעצבים לעצב את העיתון, לעצב מודעות בעיתון ולסדר את המלל הרב שיהיה נעים לקורא. הוצאות לאור צריכים שיעצבו את הכריכות של הספרים ויעמדו את המלל. בתי דפוס צריכים עיצוב גרפי של פרוספקטים, מודעות, חוברות ומוצרים שונים אחרים שהם מדפיסים. מפעלים מבקשים לעצב בצורה מושכת את אריזות המזון שהם מייצרים, תוך התאמה למגזרים שונים.

כמו כן בעולם הפרסום, הקופירייטינג והקריאייטיב ישנו צורך גדול באנשים המתמחים בגרפיקה ממוחשבת. עיקר העבודה של משרדי פרסום זה  לעצב מודעות ושלטים מושכים ומשכנעים. כאמור, אפשרויות העבודה ותעסוקה הן רבות. אפשר לעבוד כחלק מצוות במשרדים השונים או שניתן לעבוד כעצמאי ולספק שירותים לאנשים פרטיים או לחברות השונות.

מעוניינת ללמוד קורס גרפיקה במקום מקצועי עם אווירה ערכית וייחודית?

אם את שומרת מצוות ואת מעוניינת בקורס גרפיקה ברמה גבוהה, אשר יתקיים במקום אשר תואם את עולם ערכיך והשקפת עולמך, הכירי את אימאג – מכללה לנשים אשר מעניקה שלל אופציות שונות להתפתחות וללימודים בתחומי הגרפיקה השונים. אצלנו תוכלי למצוא קורס גרפיקה ברמה גבוהה אשר עומדים בראשו הטובים ביותר בתחום. אצלנו תוכלי ליהנות ממקום שבו תרגישי מספיק נוח לבטא את עצמך ואת כישרונך המיוחד באופן מוחלט. הלימודים כוללים את מיטב הידע העדכני בנושא פרסום, עיצוב וקריטייב. איתנו תוכלי להגיע רחוק והכל תוך כדי שמירה על עולמך הפנימי ועל ערכייך הייחודים.

קורס גרפיקה לדפוס

קורס גרפיקה לדפוס או בשמו השני קורס גרפיקה לפרינט הינו קורס המכשיר מעצבים ומעצבות לסיוע בהגשת עבודות לביצוע בבתי דפוס. עבודות אלו כוללות: כרטיסי ביקור, עיצוב לוגו, כריכות ספרים, הזמנות לאירועים, עיצוב רולאפ, עיצוב פלאיירים ועוד… למעשה כל מה שבתחום ההדפסה בפועל נכנס למסגרת של דפוס.

קורס גרפיקה דיגיטלי

קורס גרפיקה דיגיטלי שונה לחלוטין מקורס עיצוב לדפוס, במקום לעסוק רק בתוכנות הפשוטות של עיצוב, בזמן שמעצבים דיגיטלית חייבים להכיר עוד ענפים רבים של עיצוב כמו עיצוב למשרדי פרסום,  עיצוב ניוזלטר, עיצוב לרשת ועוד.

בשורה התחתונה אין ספק כי קורס גרפיקה נחשב לקורס משמעותי ופרקטי שנותן תמורה מלאה להשקעה שלנו הן מבחינת זמן והן מבחינת התשלום עבור הקורס. אם אתם מחפשים מכללה טובה ומקצועית ללמוד קורס גרפיקה, מכללה שתדע להעביר לכם את החומר בצורה הטובה ביותר ולהכשיר אתכם להיות מעצבי על, מכללת אימג' היא המקום הנכון בשבילכם.

מה בוגרות שלנו אומרות

"השתתפתי ביום פתוח שנערך באימג' כדי לבחון את המקום עבור בתי תחי' שרצתה מאוד ללמוד גרפיקה במקום מקצועי במיוחד באוירה שתתאים לנו. התקבלנו בחמימות ושמענו הרצאות מרתקות, האוירה התאימה מאוד. כשראיתי אלו דברים יפים אפשר ליצור בעיצוב גרפי, נוצר אצלי חשק גדול ללמוד את התחום. אך דחיתי זאת, כי אני עוסקת בתחום אחר לגמרי. ביום פתוח נוסף שהיה במכללת אימג', שוב שמעתי הרצאות מרתקות. בעיקר ריתקה אותי הרצאה בעיצוב גרפי של מנהלת המכללה. המהלך שהוצג שם היה מרתק והוא הוביל אותי להחלטה נועזת: לעשות הסבת מקצוע וללמוד את התחום של גרפיקה ממוחשבת ועיצוב גרפי שמרתק אותי ותואם את כשרונותי! במהלך קורס הגרפיקה השקעתי הרבה. למדתי שנתיים נפלאות כשאני נהנית מכל רגע. האווירה המיוחדת, שמחת היצירה והפגון של הצוות והחברות היום יוצאים מן הכלל. זמן קצר אחרי הקורס מצאתי עבודה בחברה גדולה בתחום התיירות."  חיה גרינברג, חיפה.

באימג' נשמח ללוות אותך ולהדריך אותך צעד אחרי צעד בלימודי גרפיקה ובקורסים שונים בתחום העיצוב הגרפי עד להשתלבותך בהצלחה בעבודה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: