קורס גרפיקה לחרדים ודתיים

קורס גרפיקה לחרדים ודתיים

כולם אומרים לכם שאתם יצירתיים? יש לכם חוש לעיצוב? בואו ללמוד קורס גרפיקה לחרדים ודתיים עם אנשים איכותיים וערכיים כמוכם.

אם יש לכם אהבה ליופי, צבעים ואסתטיקה ושמעתם לא פעם שאתם חייבים לעשות משהו עם הכישרון שלכם, זה הזמן להצטרף אלינו לקורס גרפיקה לחרדים ודתיים. קורס גרפיקה מתאים גם לאנשים יצירתיים המעוניינים להפוך את הרעיונות שלהם לדברים מעוצבים ולשם כך יש צורך בלימוד התוכנות הגרפיות וטכניקות מקצועיות. לאנשים עם ידע בגרפיקה או לכאלו שכבר סיימו קורס אצלנו, אנו מציעים קורס המשך של לימודי עיצוב גרפי לחרדים ודתיים שמטרתו להעמיק את הידע המקצועי שלכם ולסייע לכם להפוך למעצבים גרפיים מהשורה הראשונה, תוך יצירת סגנון עצמאי וחותם אישי שיאפיין את העבודה שלכם בהמשך החיים המקצועיים.

לימודי גרפיקה ממוחשבת לחרדים- למי זה מתאים?

לימודי גרפיקה ממוחשבת לחרדים במכללת אימג'– המכללה לתקשורת חזותית, מתאים לנשים שומרות מצוות, הרוצות להשתלב בעבודה במשרדי פרסום ושיווק, תחום האנימציה, בתי דפוס, עיתונות, עולם המדיה, מיתוג ואסטרטגיה  ותחומים רבים נוספים, וכן לנשים שרוצות להנות מחווית לימודים עם נשים דתיות כמותן ולהרגיש בבית. עם סיום קורס גרפיקה ממוחשבת לחרדים ודתיים, תוכלו לעבוד גם כמעצבות גרפיות עצמאיות, הנותנות מגוון שירותים לכל מקום עסק או אנשים פרטיים. כך למשל, תוכלו ליצור מיתוג אישי לעסקים (כרטיסי ביקור, פרופסקט, ניירת, פולדר), לעצב כרזות ומודעות למטרות פרסום, כריכות לספרים, עיצוב אריזות מזון ודברים רבים נוספים. אם את רוצה לראות דוגמאות, כנסי לגלריית עבודות קורס גרפיקה ממוחשבת ותוכלי לראות את מגוון הדברים שיכולה ליצור גרפיקאית.

למה ללמוד בקורס גרפיקה לדתיים וחרדים?

היתרון בללמוד במסגרת לימודי גרפיקה לדתיים וחרדים זה שמרגישים יותר נוח הן כלפי המרצות והן כלפי התלמידות מה שמאפשר לך להביא את עצמך, להתבטא בחופשיות, ליצור חברויות מעצימות שנותנות כח וחשק נוספים בלימודים וכך להגיע למצב שאת ממצאת את מלוא הפוטנציאל שלך. אם תשאלו תלמידות ובוגרות שלנו, תראו שפעמים רבות חברה טובה או מרצה עם נשמה כמו שיש רק במכללת אימג', הפכו את הלימודים למשהו אפשרי ומוצלח ביותר. רוב התלמידות באימג', מוצאות את עצמן בסוף הקורס במקום שהן לא חלמו. הן לא חשבו שיוכלו להגיע כל כך רחוק. וכששואלים אותן איך זה קרה, הנה מה שהן כותבות:

"התלבטתי בין כמה מקומות ובחרתי באימג' בגלל האנשים הכל כך אנושיים ונעימים שפגשתי בזמן הבירורים ובגלל הרמה הגבוהה.  לאורך כל הקורס התקדמתי עוד ועוד ביכולות ובביצוע הפרוייקטים. קיבלתי הרבה תמיכה ופידבקים חיוביים מהצוות מה שנתן לי את הכח להשקיע יותר. צורת ההגשה של החומר היתה מעניינת. כל שאלה ונושא שהייתי צריכה עזרה- תמיד היה מענה ואפילו בדברים שלא קשורים ישירות לחומר הלימודי. החברות בקורס היו נהדרות וכל השבוע חיכינו כבר ליום שני להפגש שוב. עזרנו ודחפנו אחת את השניה והגענו להישגים מעולים. בסיום הקורס הרגשתי שקיבלתי את כל הכלים לצאת לשוק העבודה ולקבל עבודות בביטחון מלא. תודה על הכל".

הדסה כצמן, בית שמש

מה כדאי לבדוק כשנרשמים לקורס גרפיקה?

כאשר נרשמים לקורס גרפיקה, כדאי לבדוק היטב אילו תכנים מכיל הקורס ומה הסילבוס. לא בכל קורס תלמדו את אותו הדבר ואתם עלולים למצוא את עצמכם בקורס חובבני ולהרגיש שהחמצתם ידע חשוב או לא רכשתם מספיק ניסיון וכלים.

רמת הלימוד בקורסים של מכללת אימג' נחשבת מהגבוהות בארץ ואת זה אנו משיגים באמצעות תוכניות לימודים מתקדמות הממוקדות רק במקצועות העיצוב והתקשורת החזותית (אנו לא מתפזרים על תחומים נוספים כדי לתת לתלמידות את ה- 100% מקצועיות ושירות). כל מי שמגיעה לאימג' מבינה מיד שהגיע למקום מוביל: צוות המרצות הוא מהשורה הראשונה, יש יחס וקידום אישיים וסביבה תומכת ומפרגנת. אצלנו תמצאו מסלול ללימוד קורס גרפיקה לדתיים וחרדים, לימודי גרפיקה ממוחשבת לדתיים וחרדים, קורס צילום לחרדים ודתיים, וכן קורס ציור לחרדים ודתיים.

מה לומדים בקורס גרפיקה לחרדים ודתיים באימג'?

בקורס גרפיקה, תלמדו את יסודות העיצוב הגרפי כמו קומפוזיציה, חלל וצורה, טיפוגרפיה, ערכות צבע ועוד. כמו כן, תלמדי בצורה מקיפה את שלושת התוכנות הגרפיות המובילות: פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. ניתן ללמוד כל אחת מהתוכנות האלה בפני עצמה כקורס נפרד, אך היעיל ביותר זה ללמוד אותן ברצף בקורס אחד ולתרגל עבודה בכמה תוכנות בו זמנית. דברים נוספים שנלמד בקורס גרפיקה לדתיים וחרדים: כיצד להתמודד עם מדיה חדשה, באילו כלים מעשיים תוכלו להשתמש כדי לפתח חשיבה יצירתית וליצור מוצרים שניתן למכור ולשווק וכן התנסות בחומרים ועבודות יד כדי להבין איך עיצוב עובד נכון. למי שמעוניינת, אנו מציעים תרגול מודרך במתכונת של שעור פרטי ללא תוספת תשלום כדי לוודא שהבינה את החומר עד הסוף.

נלמד אתכם כיצד אפשר לקחת רעיון של לקוח, או מסר מסוים שרוצים להעביר, ולהפוך אותו למוצר גרפי, כגון: עיצוב לוגו לעסקים, עיצוב אריזות ומוצרי נייר, עיצוב משחקים, אלבומים דיגיטליים וכן הלאה. ובנוסף, נסייר בבית דפוס כדי שתוכלו לראות כיצד הדברים קורים בפועל ותתנסו בהעברת רעיון מקובץ במחשב לבית דפוס, באמצעות כלים כמו דפוס דיגיטלי ואקרובט.

למה ללמוד אצלנו?

מכללת אימג' היא מכללה מובילה בלימוד מקצועות התקשורת החזותית, הנמצאת בהר החוצבים בירושלים. אנו מתמקדים במסלולי לימוד לנשים, לרבות קורס גרפיקה לחרדים ודתיים ולימודי גרפיקה ממוחשבת לחרדים ודתיים. רמת הלימוד אצלנו נחשבת לגבוהה והסטודנטים שלנו מוכרים בשוק העבודה כאיכותיים ומבוקשים. הקורסים מתאימים לציבור שומר מצוות וכל התכנים מתאימים לאנשים דתיים ללא בעיות צניעות או שפה לא מתאימה.

אצלנו מאמינים שללימוד יש שתי מטרות עיקריות: האחת: לסייע לכם למצות את הפוטנציאל האישי ולבטא את היצירתיות שבכם. המטרה השנייה היא, ללמד אתכם כיצד להפוך את הכישרון למקצוע מכניס. כדי להשיג את שתי המטרות, הקורסים שלנו משלבים בין לימוד תיאורטי ליישום מעשי והתנסות, ולכן במהלך הקורס תוכלו לתרגל את החומר הנלמד עד לקבלת בטחון ותתבקשו להכין פרויקטים ללקוחות. התרגולים והפרויקטים שתגישו, יהפכו לתיק עבודות מרשים שתוכלו להציג בראיונות עבודה. את הקורסים ילמדו מרצים מהשורה הראשונה, שיספקו גם ליווי אישי והדרכה לכל סטודנט, כדי לסייע לכם לממש את הפוטנציאל הטמון בכם ולהפוך אתכן לגרפיקאיות מצליחות.

רוצה להשתלב בשוק העבודה בתחום הגרפיקה או העיצוב הגרפי? הצטרפי לקורס גרפיקה לדתיים או לימודי גרפיקה לדתיים ועוד שנה מהיום תוכלי להתחיל לעבוד ולהנות מעבודות ויצירות יפות מעשה ידייך.

כמו כן, את יכולה גם ללכת על לימודי ציור לחרדים ודתיים או קורס צילום לדתיים וחרדים, אך אם חשקה נפשך בעיצוב, הרי לימודי גרפיקה ממוחשבת לחרדים יתנו מענה שלם למה שאת מחפשת.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: