עיצוב לדיגיטל UX UI

למי שרוצה להתקבל למשרות הכי נחשקות בתחום העיצוב ולעבוד ברמות שכר גבוהות בתחום הכי לוהט – זו ההזדמנות שלך להשתדרג למעצבת דיגיטל!

ממעצבת לדיגיטל!

אם יש לך כבר ידע בעיצוב גרפי, אם את מרגישה שאת מדשדשת בעיצובים לפרינט ורוצה להתקדם למשרות הכי נחשקות בעולם העיצוב, אם יש לך תאבון לעבוד עם עסקים גדולים, בתעשיית הדיגיטל ועם פרוייקטים שדורשים הרבה מעבר לסטנדרט, הקורס הזה הוא בדיוק בשבילך!

קורס הדגל של אימג', UX UI ועיצוב לדיגיטל, יכשיר אותך להיות מעצבת מקצוענית לכל תחומי הדיגיטל!
החל משלב המיתוג והתכנון, דרך אפיון ועיצוב ועד לבנית אתרים ואתרי מכירות, דפי נחיתה ובאנרים. כל מה שהלקוח שלך יכול רק לבקש, את תדעי לתת ברמה הכי גבוהה ועם השכר הכי מתגמל! במהלך הקורס תעברי סטאז' מעשי מול בעלות עסקים בעיצוב, אפיון ובנית אתר ותדמית עסקית כך שתחשפי ללקוחות ולתהליכים אמיתיים כבר בזמן הלימודים! בסיום הקורס, כל מקומות העבודה הכי נחשבים פתוחים בפנייך גם בשוק העסקי וגם בתעשיית ההייטק.

אם את מחפשת להתקדם לטופ, הקורס הזה תפור עלייך.  הטוב ביותר, כבר אמרנו? 

מה לומדים בקורס עיצוב לדיגיטל?

קורס עיצוב גרפי לחיילים משוחררים
עיצוב ובניית אתר עבור רבקה קליין, קורסי תפירה און ליין

מיתוג עסקים ופוטושופ למקצוענים:

אפיון, עיצוב ובניית אתרים:

ביחידה זו תלמדי לקחת עסק משלב המיתוג דרך בניית שפה עיצובית מותאמת למדיה. כולל עיצוב דפי נחיתה, אפיון ובניית אתר לעסק תוך בסטאז' מעשי מול בעלי עסקים בתהליך מיתוג עסקי, הגשת פרזנטציה מול לקוחות אמת, תלמדי אודות תמחור וניהול לקוח, ותקבלי את כל ההדרכה העסקית והביטחון כדי לצאת לדרך כמעצבת מובילה ומצליחה. 
בנוסף, תקבלי יחידת פוטושופ למקצוענים בה תמקצעי את רמת הפוטושופ שלך לרמה של מקצוענים ותוכלי ליצור פרסומות ועיצובים מרהיבים ברמת ליגה.

התחום הלוהט של עולם העיצוב!
ביחידה זו תלמדי לאפיין, לעצב ולבנות אתרים ודפי נחיתה מא' ועד ת' ברמה מקצועית ומעשית וכן  UX UI.
היחידה כוללת אפיון, עיצוב ובניה בוורדפרס ואלמנטור, כך שתוכלי להשתלב באופן מיידי בעיצוב ובניית אתרים ודפי נחיתה ולהתפרנס מתחום מבוקש היום יותר מאי פעם!

עיצוב עסקי לדיגיטל:

מבנה הקורס ותנאי קבלה:

ביחידה זו תלמדי את כל מה שתצטרכי לדעת כדי להשתלב בכל משרת עיצוב נחשקת! עיצוב ואפיון אתרים, ux ui, וורדפרס ואלמנטור, תוכנת פיגמה, עיצוב אפליקציות, עיצוב באנרים רגילים ומונפשים, עיצוב דפי נחיתה, מודעות פרסום לרשתות וכל מה שהלקוח צריך מא' ועד ת' לנוכחות כובשת ברשת!

שליטה מלאה בתוכנות לצד אפיון ועיצוב מוקפדים, יהפכו אותך למעצבת מבוקשת ואת ההכנסה החודשית שלך למדהימה!

הקורס מתקיים פעם בשבוע, יום לימודים מרוכז.
קורס פרונטאלי או בזום לבחירתך.
בהיקף של 35 מפגשים.
תנאי קבלה: ראיון אישי ובדיקת התאמה. לבעלות היכרות עם תוכנות אילוסטרייטור ופוטושופ ויסודות העיצוב. נדרשת בדיקת התאמה לקורס זה.
תעודת גמר יוקרתית של המכללה לעומדות בדרישות הקורס והגשת הגמר.

אתרים שעוצבו אופיינו ונבנו עבור לקוחות במהלך הסטאז'

עם מה תצאי בסיום הקורס?

סטאז מעשי ובטחון מלא

רק אימג' מציעה לך תוכנית לימודים המשלבת עבודה מעשית מול בעלי עסקים אמיתיים כבר בזמן הלימודים בשילוב ליווי והדרכה מלאים לניהול פרוייקט, ניהול לקוח ופרזנטציה מלאה. כך שאת מגיעה לשוק העבודה עם נסיון ובטחון מלאים!

בטחון וכלים: הדרכת בונוס מלאה "צעדים ראשונים בעולם העבודה"

יום אחרי סיום הלימודים זהו יום "מבחן התוצאה", באימג', את יוצאת מוכנה ובטוחה ישירות לעולם העבודה עם הדרכה מלאה, צעד אחר צעד: איך למצוא עבודה מיידית בתחום שלך, חיפוש עבודה אקטיבי, איך להעלות תיק עבודות אינטרנטי, באלו קבוצות מומלץ להשתתף כדי להתקדם ועוד ידע קריטי חשוב שמהווה מקפצה ישירה מעולם הלימודים- לעבודה בתחום.

המשרות שמחכות לך בסיום הלימודים

בסיום קורס עיצוב לדיגיטל תוכלי להתברג בכל משרת עיצוב נחשקת: הן במשרדי פרסום, בסוכנויות דיגיטל, בחברות הייטק או סטודיו לעיצוב ומיתוג, תוכלי לעבוד בין כשכירה, בין כפרילנס ובין כעצמאית. יהיו לך את כל הידע והכלים להתקבל למשרות הנחשבות!

אילוסטרציה של מתנה

בונוס נוסף ייחודי במכללת אימג':
הדרכת יוצרות הכנסה

כל סודות לניהול לקוח ותמחור הוגן!

מעבר לכל הלימוד המקצועי בקורס, התרגילים, התמיכה והמשוב בקבוצה הפעילה, את מקבלת מאתנו הדרכה מלאה לצפייה בקצב שלך, עם כל מה שאת צריכה לדעת כדי לתרגם את כל המקצוע שלמדת, לתכלס'- עבודה ופרנסה מתגמלת.

בהדרכה תגלי:

איך מתמחרים עבודות בעיצוב גרפי,

איך לנהל פרוייקט מול לקוח

מהו חוזה עבודה ואיך כותבים אותו

איך מציגים תיק עבודות כך שיגידו לך "כן"!

ואיך לכתוב הצעת מחיר שאי אפשר לסרב לה

לצפות, ליישם ולהתחיל להרוויח באופן מיידי בע"ה!

שווי הבונוס: 2,200 ש״ח

לקבלת הצעת מחיר מלאה לקורס >>>>

אייקון

אני רוצה פרטים נוספים

חזרו אלי