מכללות בירושלים: בואו להכיר את אימג'

מכללות בירושלים

נתעכב לרגע על המשמעות של לימודי עיצוב – האם אלו לימודים קלאסיים הדומים לאלו של לימודי ראיית חשבון? הנדסה? או חשבות שכר? הרי המסלולים שלנו הם לימודי תעודה מקצועיים לכל דבר ועניין בדיוק כמו אלו שהדגמנו ועוד רבים נוספים המקבילים אליהם.

אך יש הבדל והוא משמעותי: בלימודי עיצוב אין מדובר רק בהקניית טכניקות או יכולות שרירותיות שצריך לתפעל אותן עם צו השעה. כאשר אנחנו ניגשים למלאכה המצריכה גישה יצירתית, חשוב שהעשייה תגיע מתוך הרגש, מתוך המקום הכי אמתי שלנו כמעצבים וכמעצבות.

אז מי אנחנו? ואיך המכללה שלנו משתלבת בנוף הירושלמי? כאן נשמח לספר לכם על פועלה של מכללת אימג' ותרומתה אל הנוף של העיר היפה בישראל.

אימג' - מכללה בירושלים ללימודי העיצוב

על הנייר, מכללת אימג' פונה אל נשות המגזר הדתי והחרדי ומציגה מכלול של תכניות לימודים מקצועיות ומעמיקות בנושאי עיצוב לרבות עיצוב גרפי, עיצוב ובניית אתרים, לימודי צילום ועוד מגוון מסלולים נוספים.

בפועל, המכללה שלנו נהנית מפסיפס המורכב מנשים מכל המגזרים, המעוניינות לרכוש מקצוע פרקטי ונדרש, אך גם כזה שמעניק ליצירתיות שאיננה יודעת שובע, את הבמה הראויה.

מעטפת לימודית מנצחת

הכישרון כבר נמצא שם, אנחנו לחלוטין לא לוקחים על זה את הקרדיט :).

המטרה שלשמה ייסדנו את המכללה, ומה שמנחה אותנו לכל אורך הדרך, הוא הרצון (ועד כה אנחנו מאמינים שאנחנו עומדים בו בהצלחה יתרה!) לייצר חממה שמטפחת את הכישרון הזה, מקנה לו יסודות נוספים לצמיחה. חממה שמאפשרת לכל אחת מן הבוגרות שלנו להעניק את הבמה הראויה ביותר לכישרון שלהן, וגם "להשתתף בהצגות" נוספות שיאתגרו את יכולותיהן.

חממה שכזו, איננה מתמקדת רק בלימוד תוכנות גרפיות או בפרויקטים כיתתיים. מטרתנו היא להבטיח שכל אחת ואחת מן הבוגרות, תוכל להשתמש בידע שצברה כדי לצאת לדרך עצמאית או כדי להשתלב כשכירה בצורה חלקה ככל הניתן.

לצד הלימודים המקצועיים, תכניות הלימוד חובקות בתוכן תכנים חשובים בניהול עסקי מנצח החל מתמחור ועד לניהול לקוח, וכן סטאז' מקצועי שמאפשר לסטודנטיות לקבל טבילת אש אמתית מול לקוחות אמיתיים.

צוות מרצות מנצח

מבין שלל מכללות בירושלים, אנחנו סבורים שיש לנו את הייחודיות שנדרשת לצורך קבלת הכשרה מקצועית, וכל פרט ולו הקטן ביותר נשקל בכובד ראש, כל זאת כדי להבטיח את מקומנו כאבן שואבת עבור מעצבות מכל רחבי הארץ.

כל המרצות ללא יוצא מן הכלל, הן מומחיות בתחומים שבהן הן מלמדות ונבחרות על-ידי מייסדת אימג', נעמי סובול.

החל מבעלות סטודיו לעיצוב, דרך נשות עסקים המכירות את השוק מזה שנים רבות ומרושתות היטב בעולם העבודה ודרישותיהם של המעסיקים. כלל המרצות מכירות ומתעדכנות בטרנדים והחידושים האחרונים, דבר המשפיע בצורה דינמית על התוכן הנלמד בכל אחד מן המסלולים.

המטרה שלנו: להבטיח סביבה מלמדת ומקצועית, ובו בעת גם להקפיד שאתן הסטודנטיות, תרגישו שיש לכן כתובת, שיש מי שמקשיב ויש מי שעוזר בכל שאלה.

כדי להבטיח את היותנו עם האצבע על הדופק, במכללת אימג' מקפידים על משובים מכל התלמידים, וזאת כדי לבדוק תמיד את מידת שביעות הרצון.

אתכן בכל רגע

חשוב לנו להבטיח את ביטחונכן המקצועי, ולוודא שכל אחת ואחת מן הבוגרות שלנו יוצאת אל שוק העבודה כשהיא סמוכה ובטוחה שבידיה כל הכלים הנדרשים להצלחה.

כדי להבטיח זאת, כל מסלולי הלימוד שלנו כוללים יום תרגול מונחה ללא תוספת תשלום. באופן הזה, אף אחת לא נופלת בין הכיסאות.

ייחודיותנו לצד מכללות בירושלים נוספות היא, שלצד סטודנטיות המגיעות מאזור ירושלים, כך אימג' נהנית מפסיפס של סטודנטיות חילוניות, מסורתיות, דתיות וחרדיות המגיעות ממגוון אזורים ברחבי הארץ. למען נוחיותכן, ניתן גם לקבל עזרה וסיוע מקצועי הן בוואטסאפ והן במייל.

המרצות והמתרגלות שלנו זמינות עבורכן.

תערוכת סיום באווירה ירושלמית אמתית

לא חשבתן שנוכל להתאפק מלהשוויץ בעבודות שלכן נכון? 🙂

אז אם כבר במכללות בירושלים עסקינן, אז האווירה המיוחדת במינה של ירושלים לא פוסחת גם על הרגעים האחרונים של הבוגרות שלנו.

עם סיום תכנית הלימודים, נערכת תערוכה בבית הנסן, בית חולים במקור מן המאה ה-19 שעבר תהליכי שימור ומציע כיום חוויה מרהיבה ויוצאת דופן.

רוצים לדעת עוד על תערוכת הסיום? הקדשנו לכך מאמר שלם.

אך הפרטים החשובים ביותר: כולם מוזמנים, ולצד עוברי אורח סקרנים, פוקדים את התערוכה גם לא מעט מעסיקים פוטנציאליים שמכירים ויודעים על האיכות של בוגרות אימג'.

חיפשתם מכללה בירושלים לעיצוב? פנו אלינו!

חשבת על לימודי עיצוב מקצועיים ולא בטוחה במה לבחור? מחפשת את המכללה שתעניק לך את המעטפת הלימודים והמקצועית? נשמח להכיר בשיחה נעימה וקלילה 🙂

לפרטים נוספים ותיאום פגישה, השאירי לנו פניה או התקשרי: 077-7295900.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: