קורס עיצוב גרפי לחרדים ודתיים

קורס עיצוב גרפי לדתיים וחרדים

קורסים לעיצוב גרפי הם קורסים מבוקשים מאוד בשנים האחרונות. העולם שלנו דורש הרבה תוצרים מהתחום הגרפי כאשר זה כולל כרטיסי ביקור, פרסומים, פלאיירים, מגזינים ועוד שלל מוצרים שונים כאשר כמעט ואין מוסד, ארגון, עמותה ובית עסק אשר מוותרים עליהם. עד היום האישה החרדית  לא ממש הצליחה למצוא את המקום שם תוכל לרכוש את המקצוע מבלי שהדבר יתנגש באידיאלים שלה. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! קורס עיצוב גרפי לחרדים ודתיים – קורס שם תוכל האישה והבחורה החרדיות ליהנות ממקום לימודים ברמה גבוהה מבלי להתפשר על עקרונותיה.

לימודי עיצוב גרפי לדתיים וחרדים זוהי בשורה של ממש היוצאת מבית היוצר של מכללת אימג'. במכללת אימג' זיהו את הצורך של בנות מהמגזר הדתי והחרדי במקום לימודים אשר יתאים לאורח החיים שלהן ולהשקפתן ועל כן מעמידים לרשותן את האפשרות של לימוד מקצועי של כל החומר הרלוונטי בנושא של העיצוב הגרפי בחברת בנות דתיות וחרדיות כמותן כאשר הדבר יוצר מקום לימוד שהוא מהווה מעין חממה עבור הבנות שנהנות מלימוד חוויתי באווירה תואמת.

מכללת אימג' - קורס עיצוב גרפי בירושלים למי שרוצה את הטוב ביותר

האמת היא שישנם מקומות רבים אשר מציעים את לימודי העיצוב המקצועיים בזמן קצר הרבה יותר. הבעיה היא כי בהרבה מן המקומות מציעים מסלול לימוד מהיר כאשר בפועל התלמידות מקבלות טעימה קלה ולא ממש ממצה מכל נושא בתחום העיצוב. אין את ההשקעה ואת הלימוד היסודיים ובעקבות כך – התוצאות גם כן אינן מושלמות. במכללת אימג' אין לימוד שטחי אם אתם רוצים ללמוד מהר – "מעט על הרבה" – אצלנו זה לא יקרה. כי אנחנו מאמינים ביסודיות. על כן אנחנו משקיעים בכל תלמידה את המקסימום האפשרי ומעניקים ומקנים את כל הכלים בכל תחומי העיצוב וזאת כדי שהתלמידה תצא אל שוק העבודה כאשר באמתחתה ארגז כלים מלא הכולל את כל מה שהיא תצטרך בהמשך הדרך. אף אם אולי נדמה לכם כי לימודי עיצוב גרפי בירושלים משקיעים בכם יותר מידי ולמעשה לא כל החומרים הללו אכן יהיו נחוצים לכם בהמשך – הרי שהעובדות בשטח מלמדות על עובדות – בוגרות מכללת אימג' אשר הודות ללימוד קורס עיצוב גרפי בירושלים הצליחו מעבר למשוער ביחס לבוגרות של כל מכללה אחרת.

קורס עיצוב גרפי לחרדים ודתיים – כל היתרונות

לימודי עיצוב גרפי לדתיים וחרדים במכללת אימג' הם לימודים ברמה גבוהה אשר להם יתרונות רבים. נוכל למנות בין היתר:

  • קורס מיוחד רק לבנות ונשים – אם עד לא מזמן כל מי שרצתה ללמוד את התחום של עיצוב גרפי ברמה גבוהה מבלי להתפשר על המקצועיות – נאלצה להתפשר על עקרונותיה וללמוד במקום אשר נגד את אורח חייה. לעיתים היה זה מקום לימודים מעורב או מקום אשר בו לימדו גם צוות של מורים גברים כאשר הדבר פגע בספונטיות ובשחרור של הבנות – לשאול או לברר פרטים שלא היו ברורים להן דיין. מכללת אימג' פותרת את הבעיה כאשר הבנות והנשים החרדיות נהנות ממקום לימודים לבנות ונשים בלבד המשתייכות כולן לאותו המגזר. דבר התורם לכך כי הבנות מצליחות למקסם את היכולות שלהן ללא כל מחסומים או עכבות.
  • יד רוחצת יד – כאשר מדובר בחברה של תלמידות חרדיות ודתיות כולן – יש את הפרגון ההדדי המצוי כל כך בחברה החרדית. אין צרות עין וישנו רצון לסייע זו לזו. כאשר כל אחת שמחה בהצלחת חברתה האווירה טובה הרבה יותר וכמובן גם ההצלחה במציאת העבודה גבוהה הרבה יותר כאשר ישנה העזרה וההכוונה של הבנות הממליצות זו לזו על מקומות עבודה עליהם שמעו כמו גם הצוות שמייעץ ומכוון.
  • היצירתיות פורצת – כאשר מדובר בחברה חרדית כאשר כולן הן באותה ספינה – אין את המחסומים אשר הבנות החרדיות חשות בדרך כלל מול חברה חילונית אשר לא תמיד מסתכלת עליהן בעין יפה. קורס עיצוב גרפי לחרדים ודתיים – מאפשר את היצירתיות המשוחררת ואת האפשרות להגיע להישגים גבוהים פי כמה וכמה ביחס לקורסים עם חברה חילונית.

לימודי עיצוב גרפי לדתיים וחרדים – לימודים שפותחים שערים

קורס עיצוב גרפי לחרדים ודתיים פותח לכל תלמידה שער רחב לעולן העיצוב כאשר התלמידות מקבלות את מירב הכלים והטכניקות להשתלב בעולם העיצוב. לימודי עיצוב גרפי לדתיים וחרדים לא מסתכם רק בלימוד תיאורטי. קורס עיצוב גרפי לחרדים ודתיים מעניק תוך כדי לימוד את האפשרות להתנסות ולבצע עבודות בשטח כאשר בסיום הלימודים נמצאות התלמידות עמוק בתוך עולם התעסוקה אשר בתחום העיצוב. לימודי עיצוב גרפי לדתיים וחרדים – לאישה ולבת החרדית והדתית אשר שואפת להגיע רחוק!

כי כשאת לומדת במקום המתאים לך – את מממשת את הפוטנציאל ומגיעה למקסום היכולות.

מכללת אימג' – זה המקום!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: