02-5714022

קורס עיצוב גרפי או תואר בעיצוב

קורס עיצוב גרפי או תואר בעיצוב

קורס עיצוב גרפי או תואר בעיצוב

יש מי שחושב שכדי להתקבל לעבודה כמעצבת גרפית במקומות מובילים  יש צורך בהצגת תעודות ותואר ראשון לפחות. האמת היא כי רוב המעצבים הגרפיים המובילים לא למדו תואר בעיצוב. את הכשרתם הם קיבלו במסגרת קורס עיצוב מקצועי וקורסי העשרה לאורך השנים, מה שאומר כי בכדי להשתלב בעולם העיצוב – לא צריך את כל הלימודים הגבוהים. מה כן צריך? חשוב להגיע עם תיק עבודות מרשים ומפוצץ. זה מה שפותח את הדלתות כמעט בכל המקומות.

שואלים את עצמכם מה עדיף – קורס עיצוב גרפי או תואר בעיצוב?

אם אתם מתלבטים בין קורס גרפיקה או תואר ראשון בעיצוב, ברור שהקורס עדיף. המציאות בשטח תוכיח! קיימת מוסכמה בעולם כי רק תארים פותחים עבורנו שערים. תואר שני או לכל הפחות תואר ראשון אלו המינימום בכדי לפרוץ אל שוק העבודה… אך האמת היא שבתחום הגרפיקה והעיצוב, המציאות בשטח מוכיחה אחרת לגמרי! גרפיקה ממוחשבת הוא מקצועי מעשי ביותר, ולכן אין למעסיק צורך בתעודות. הוא מחפש וממש משווע למצוא מעצבת גרפית שיודעת לעצב בצורה מקצועית, שהעיצוב שלה יצירתי ומפתיע, שיש לה חשיבה מחוץ לקופסא. אם הוא ימצא אחת כזו- הוא יעדיף אותה על פני כל אחת אחרת, גם על פני כאלה שיש להן תואר ראשון ואפילו תואר שני- כי בסופו של יום, התארים לא נותנים לו כלום וגם לא עוזרים ללקוחות שלו, שמבקשים מוצרים שמעוצבים ברמה גבוהה. ועיצוב ברמה גבוהה זה דבר שמעצבת בוגרת קורס עיצוב גרפי יכולה לספק במידה ולמדה בקורס רציני והשקיעה בלימודים ויש לה כמובן גם כישרון.

כיום, המקצועיות המעשית בפועל בצירוף תיק עבודות מקצועי ומלוטש, מדברים הרבה יותר מאשר תעודה. על כן, גם אם התלבטתם על מה ללכת – קורס עיצוב גרפי או תואר ראשון בעיצוב גרפי – התשובה היא ברורה! הקורס על כל יתרונותיו בהשוואה ללימודי תואר (אשר אותם נמנה בהמשך) יפתח עבורכם את השערים לעולם העיצוב. ומדובר בעולם מבטיח!

קורס עיצוב גרפי או תואר בעיצוב  – מצא את ההבדלים!

אם נרצה למנות את ההבדלים בין קורס עיצוב גרפי או תואר ראשון לעיצוב גרפי הרי שנזדקק ליריעה רחבה פי כמה מזו שלפניכם. אך נציין את ההבדלים העיקריים והבולטים ביניהם בכדי שתבינו בעצמכם ותגיעו למסקנה המתבקשת מה באמת עדיף על מה – קורס עיצוב גרפי או תואר בעיצוב.

מה קורה בלימודי תואר לעיצוב?

תנאי קבלה – ראשית יש לנו את תנאי הקבלה. כדי להתקבל ללימודי תואר ראשון בעיצוב יש לעמוד בשורה ארוכה של תנאים. חובה להציג תעודת בגרות מלאה וגם ציון פסיכומטרי טוב. יש גם להציג תיק עבודות וכמובן גם לעבור מבחנים ייעודיים שונים כמו מבחן יצירתיות. מלבד זאת ישנו ריאיון אישי אשר יקבע האם אכן יוכל התלמיד להתקבל ללימודי התואר הנכספים. תלמידים רבים שלא עומדים בתנאים הנ"ל ואף תלמידים שעומדים אך לא התקבלו לאקדמיות לעיצוב- נדרשים לעשות מכינה בעיצוב במשך שנה ורק אז להתחיל את התואר.

משך זמן הלימודים – כאשר אתם תוהים ומתלבטים בין קורס עיצוב גרפי או תואר בעיצוב חשוב שתדעו כי ישנו הבדל משמעותי מבחינת משך הזמן שיהיה עליכם להשקיע בלימודי העיצוב. בעוד שהלימודים לתואר אמורים לארוך כארבע שנים הרי שבקורס תוכלו לקבל את כל הידע ואת כל הכלים במחצית מהזמן. אמנם בתואר יותר לומדים בהרחבה על תחום האומנות, אך הרבה מהידע הזה לא רלוונטי למעצבים. במכללת אימג' פתחו מסלול של עיצוב גרפי למתקדמות, בו לומדים בשנה אחת מרוכזת את רוב החומר האקדמי הרלוונטי לתחום העיצוב, ובנוסף, נושאים אחרים שלא נלמדים באקדמיה אך נחוצים ונדרשים בשוק העבודה. לסיכום: מבחינת הידע והכלים אתם יוצאים מקורס עיצוב גרפי למתקדמות עם אותו הידע כמו בתואר אך בחצי מהזמן וחצי מההשקעה הכספית.

מחיר – סוגיית המחיר ביחס למה עדיף – קורס עיצוב גרפי או תואר ראשון הרי שכאן חשוב לדעת כי לימודי תואר אלו לימודים יקרים מאוד אשר בהם יהיה עליכם להשקיע הרבה מאוד כסף. וזה כולל גם קורס פסיכומטרי ומכינת קדם תואר לאלו שלא התקבלו. לעומת זאת הלימודים בקורס עיצוב גרפי הם במחיר נמוך הרבה יותר ואפשרויות העבודה רבות לאחר מכן. כך שמהר מאוד תוכלו להתחיל לכסות את ההוצאות עבור הלימודים. שלא כמו בלימודי התואר המתמשכים והיקרים אשר עד שאנחנו מתחילים לראות רווחים אורך לנו הרבה מאוד זמן. במאמר קורס עיצוב גרפי מחיר תוכלי לברר כמה עולים קורסי גרפיקה.

השמה בעבודה – אז נכון שבהרבה מאוד תחומים ועבודות קיימת העדפה לאנשים בעלי תואר ראשון. אך כאשר מדובר בעולם העיצוב אנחנו עדים לכך כי מה שבאמת קובע עובדות בשטח זוהי המקצועיות, הניסיון ותיק העבודות. המעצב הגרפי החפץ להשתלב בעבודה לא יישאל בדרך כלל בדבר השכלתו והאם הוא בוגר קורס עיצוב גרפי או תואר ראשון בעיצוב. המעסיק עשוי לבקש את התעודה של המכללה בה למדתם רב בשביל הפורמליות. אם תציגו תיק עבודות מרשים הסיכויים שלכם להתקבל בעבודה גבוהים. אתם מוזמנים להכנס לגלריית תלמידות קורס עיצוב גרפי ופרסום ולראות עבודה ברמה סופר גבוהה.

מכללת אימג' – כל הכלים למעצב הגרפי

אז אם את רואה את עצמך יצירתית, עם דמיון ומבע אסתטי על החיים, ואת מעוניינת להשתלב בעבודה רווחית ונדרשת בתחום אשר בו הנטיות האומנותיות שלך יבואו לידי ביטוי – מקומך אתנו! לימודי עיצוב ממוקדים הכוללים את כל מה שאת צריכה לדעת כדי לצאת לעולם העיצוב. תוך זמן קצר תלמדי להכיר כלים רבים ושימושיים שיסייעו לך להפוך את החלום למקצוע.

כי זה מה שעושים באימג'. מסייעים לכל אחת להגשים את החלומות ולממש את הכישרונות ואת היצירתיות. ההנאה מהקורס מובטחת וכמובן גם אפיק הפרנסה שייפתח בעקבות הלימודים.

אז אם תהיתן במה עדיף להשקיע – קורס עיצוב גרפי או תואר בעיצוב? נדמה כי כבר קיבלתן את התשובה. קורס עיצוב גרפי במכללת אימג' – המענה המושלם למעצבת מקצועית! 

ללמוד קורס עיצוב גרפי מקצועי ויסודי מקנה את כל הכלים אשר בעזרתם אפשר לפנות לעבודה כשכירים או אפילו לפתוח סטודיו לעיצוב באופן עצמאי.

Facebook
WhatsApp
Email
מאמרים מקצועיים:
בינה מלאכותית

אחד הנושאים הכי מדוברים בתחום שלנו כיום הינו הבינה המלאכותית מה זה, איך זה עובד, והפחד הגדול מכולם, האם זה יהפוך אותנו, המעצבים, למיותרים?

קרא עוד »
אי אפשר לעצב "על ריק"

אחד התיסכולים הגדולים של מעצבים מתחילים היא,
איך מתחילים??
הקושי למצוא רעיונות, לחשוב על משהו חדש.
אז כן, יש שיטות ודרכי עבודה וחשיבה
אשר נלמדים בקורס עצמו, אבל מעבר לכל זה,
יש שלב מאד חשוב, שכולנו , כמעצבים, עושים
וזהו שלב איסוף ההשראות
ולימוד מאלו שעושים את זה מקצועי.

קרא עוד »
למה אנחנו נשחקים?

העבודה הזו גומרת אותי!
למה אנחנו נשחקים?

כי אנחנו לא מאפשרים לעצמנו
זמן להתאוששות, להיטענות.

איך משלבים עבודה, לימודים, זוגיות וקריירה
בלי להתמוטט?

קרא עוד »
אז איך נהיים גדולים?

"אז איך יגיעו אלי לקוחות"?
"ואיך יכירו אותי"?
ובכלל, למה שישלמו לי מחיר הגון
אם יש כל כך הרבה תחרות בשוק (ובכל שוק, אפשר להרגע)?

קרא עוד »
עקרון העוגנים

מכירות את זה שאתן ממש רוצות להשקיע
אבל פשוט אין לכן זמן?
שאתן ממש רוצות לשבת ולקרוא מאמר מקצועי
או להתפתח, לתרגל, לשייף
אבל אין לכן זמן?

ממש רוצות להתעמל מידי פעם,
לשחרר, להחליף אוירה כדי להתאורר,
אבל מה לעשות, אין זמן….?
אחד הדברים הכי חשובים להתפתחות שלנו
להתקדמות, לעשיה וליצירה, היא מרחב התפתחות.

קרא עוד »
לא נעים לי – נגמר

"לא נעים לי לגבות 800 ש"ח על מודעה" "וואי, לא נעים לי לבקש 1200 ש"ח על לוגו" "די… ממש מרגיש לי יקר לבקש 1500 ש"ח על דף נחיתה" אלו רק מקצת המשפטים שאני שומעת מתלמידות שמתחילות לעבוד מול לקוחות וגם לתמחר.

קרא עוד »

אני רוצה פרטים נוספים

חזרו אלי

לרכישת היומן באופן מאובטח
ומשלוח עד הבית,
לחצי כאן

איזה כייף שאת כאן :)

כאן מתחילים!

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

8

הדרכה מלאה למציאת עבודה:

צעדים ראשונים בעולם העבודה

אל דאגה! באימג' חשבנו על הכל, והכנו במיוחד עבורך הדרכת וידאו ממוקדת, עם משימות מוגדרות, שלב אחר שלב, מה עושים ביום שהקורס הסתיים ורוצים להתקבל לעבודה (בלי נסיון!). איך זה עובד, באיזה קבוצות להשתתף, מה זה נטווריקנג, ואיך לדבר על ציפיות שכר ולמצוא עבודה בצורה אקטיבית וקלה בע"ה.

6

הדרכה עסקית למעצבות

יוצרות הכנסה בייסיק

בנוסף, תקבלי את הקורס הדיגיטלי של נעמי סובול "יוצרות הכנסה" בו תקבלי את כל ההדרכה לכתיבת חוזי עבודה ותמחור באופן מקצועי ומסוכם).

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

קורס פרונטאלי:

פעם בשבוע במכללה בהר חוצבים בירושלים,
יום ראשון, בין השעות 9:30-15:15 אורך הקורס: שנה, 300 שעות.
תאריך פתיחה: אוקטובר 2022

עלות הקורס:

מחיר מחירון: ₪18,800 + ₪350 דמי רישום

רק לנרשמות עד 07/07/22

₪2,000 הנחה מיוחדת

במקום:

₪18,800

רק: 16,800 + 350 דמי רישום

ובארור שיש גם

בונוסים מדהימים

צעדים ראשונים בעולם העבודה
+ יסודות העיצוב הגרפי

+

לאחר מכן, המחיר מלא ועל בסיס מקום פנוי בלבד

*ניתן לפרוס עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית

קורס בזום:

פעמיים בשבוע, ימי שני ורביעי בערב,
בין השעות 19:00-22:00
אורך הקורס: שנה, 300 שעות.
תאריך פתיחה: נובמבר 2022

עלות הקורס:

מחיר מחירון: ₪17,800 + ₪350 דמי רישום

רק לנרשמות עד 07/07/22

₪2,000 הנחה מיוחדת

במקום:

₪17,800

רק: 15,800 + 350 דמי רישום

ובארור שיש גם

בונוסים מדהימים

צעדים ראשונים בעולם העבודה
+ יסודות העיצוב הגרפי

+

לאחר מכן, המחיר מלא ועל בסיס מקום פנוי בלבד

*ניתן לפרוס עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית

8

תעודה יוקרתית

לצד התעודה, את יוצאת עם תוצרים ברמה גבוהה ותיק עבודות אינטרנטי בשילוב הדרכה מלאה איך למצוא עבודה בתחום ואיך לתמחר עבודות בעיצוב!

4

בניית תיק עבודות מקצועי

תיק העבודות יכיל מגוון של פרויקטים שישקפו את הכישרון והיכולות שלך ויהווה כרטיס כניסה לכל הצעת עבודה מיד לאחר הקורס.

את תלמדי להעלות את הפורטפוליו שלך לאוויר וליצור נראות עסקית משכנעת ומקצועית שתשכנע את הלקוחות לעבוד איתך.

5

הגשה לדפוס והתנסות בחומרים בפועל

בשלב זה תלמדי את כל השלבים מהעברת הקובץ מהמחשב, אל מכונת הדפוס. תתנסי בהדפסת מארזים, גלויות, פוסטרים, מדבקות וערכות.

כך שכל פרויקט שתתנסי בו אחר כך, כבר יהיה לך מוכר ותדעי בדיוק איך לעשות אותו בצורה מושלמת ובטוחה.

3

אפיון ועיצוב לדיגיטל:

תלמדי אודות המעבר מפרינט לדיגיטל ועם אפיון ועיצוב כך שתוכלי להתקבל לכל משרת עיצוב שדורשת היום גם וגם!

2

עיצוב גרפי וחשיבה יצירתית:

בחלק הזה תלמדי את הנשמה של המקצוע,
תדעי לעצב ברמה גבוהה ולתת את הטאצ' המקצועי לכל היצירות שלך משלב הקומפוזיציה, דרך צבע, טיפוגרפיה, העברת מסר ודיוק תוצרים לרמת גימור גבוהה.

שליטה בעולם העיצוב תעניק לך בטחון במקצועיות שלך ותעניק לך את הכלים שאת זקוקה להן כדי לעצב בצורה מדוייקת, ממוקדת, זריזה וקולעת בול בפוני.

במהלך יחידה זו, תצרי מערך תוצרים שלם כולל מיתוג עסקים ועיצוב כרזות עד לבניית תיק עבודות והעלאה שלו לאויר.

1

שליטה מלאה בתוכנות הגרפיות המובילות בעולם:

תקבלי חוברות מודפסות בעברית לכל תוכנה, הקלטות לצורך חזרה של כל השיעורים.

משימות ופרוייקטים מלווים לכל תוכנה, כך שתצאי עם מקסימום שליטה ותוצרים ברמה גבוהה.

במכללת אימג' את מקבלת היקף שעות נרחב לכל תוכנה ושליטה רחבה ומקצועית בכל הכלים משלב העיצוב ועד שלב ההדפסה בפועל בבית הדפוס.

בסיום יחידה זו תדעי לעצב:
הזמנות, לוגואים, ערכות, כריכות לספרים, כרזות, פוסטרים, מודעות פרסום, קטלוגים, מדבקות, אלבומים דיגיטליים ועוד.