קורס פוטושופ חינם

קורס פוטושופ חינם

תוכנת פוטושופ היא תוכנה פופולארית במיוחד ונעשה בה שימוש נרחב בהרבה מאוד תחומים. אם זה לעולם הפרינט הכולל כל דבר מודפס כגון: ספרים, עיתונים, פרוספקטים וחוברות, אם זה לעולם הפרסום כגון מודעות פרסום, מודעות חוצות ושלטים ואם זה לעולם האינטרנט  וה-web: עיצוב ובניית אתרים, אינטראקטיב, תלת מימד ועוד. שווה להכיר לעומק את ארגז הכלים של פוטושופ וליהנות מתעסוקה מפרנסת בתחום. מכללת אימג' – המקום הנכון להיכרות מעמיקה עם תוכנת פוטושופ!

נדמה כי אין אדם בעולם שלא נחשף לפלאיה של תוכנת פוטושופ. המושג 'פוטושופ' מוכר לכולם כתוכנה פלאית אשר באמצעותה אנחנו יכולים ליצור כל דבר. אפשר לעצב יצירה חדשה ואפשר לקחת תמונה, לשנות את צבעיה, להחליף את הרקע, לשתול אלמנטים חדשים ועוד מגוון אפשרויות ולעשות ממנה יצירה חדשה לגמרי! פוטושופ היא תוכנה שימושית מאוד וכמעט בכל מקום יש בה צורך: גרפיקאים ומעצבים, אנשי דפוס, עולם הפרסום, צלמים, עורכי וידאו וכמעט בכל עסק או ארגון שיוצרים או מדפיסים בו דברים כגון: בתי ספר, בתי עסק קטנים, והרשימה עוד ארוכה… כי היום, הכול ערוך ומעוצב באמצעות הגרפיקה הממוחשבת. על כן, יש צורך כל העת בעוד ועוד אנשים שמצוידים בארגז הכלים המקצועי של פוטושופ.

קורס פוטושופ חינם – יש דבר כזה?

אם ניסיתם למצוא קורס פוטושופ בחינם, בטח כבר הבנתם שאין קורס חינמי שכול ללמד את מאות כלי העבודה של התוכנה הפרושים בעשרות תפריטים שונים. בנוסף, ישנם קיצורי דרך רבים שכדאי ללמוד, וכן חשוב ללמוד עבודה בשכבות וביצוע עבודות מורכבות. לכן, למרות שתיאורטית אפשר ללמוד דברים בסיסיים בתוכנה בעזרת סרטוני יוטיוב ובעזרת חברים, אך זה לא יביא אתכם לרמה של עבודה שוטפת בתוכנה. בנוסף, קורס פוטושופ הוא קורס לא ארוך (3-4 חודשים) ולא יקר, ולכן מומלץ ללמוד את זה בצורה מסודרת על ידי מורה מנוסה, שלב אחרי שלב, עד שתשיגו שליטה מלאה בתוכנה. כך תוכלו ליצור ולהשתמשמ במגוון הגדול של דברים שהיא מאפשרת לכם לעשות. במאמר קורס פוטושופ מחיר תוכלו לקרוא על מחירי קורסים בפוטושופ.

קורס פוטושופ כמעט בחינם

במכללת אימג' תוכלו ללמוד קורס פוטושופ בקבוצה קטנה, עם לימוד מובנה, תירגול מעשי והכנת פרוייקטים. בנוסף, תוכלו להגיע פעם בשבוע לתרגול מונחה, במתכונת בה תוכלו לשבת עם מתרגלת כמו בשיעור פרטי, לראות שהבנתם הכל עד הסוף, לבדוק שאתם מצליחים לבצע גם את הדברים המורכבים יותר עד שממש תשחו בחומר. או אז, תתחילו ממש להנות מהתוכנה. התרגול המונחה נעשה ללא תשלום. אז אם אתם לוקחים את מחיר הקורס, ומוסיפים לזה את כל מה שאתם מקבלים ללא תשלום נוסף: חוברות עזר, מורות מקצועיות, מענה על שאלות במייל על ידי המורות ששמחות לעזור לכם בכל דבר ושאלה וכן לימוד בכיתת מחשבים חדישה ומאובזרת- תגלו שאתם מקבלים קורס פוטושופ כמעט בחינם.  בגלריית קורס פוטושופ כמו גם בגלריית קורס גרפיקה ממוחשבת, תוכלו לצפות ביצירות נהדרות של תלמידות קורס פוטושופ במכללת אימג'.

תוכנת פוטושופ – היכולות שלה

בפוטושופ אפשר ליצור בה הרבה מאוד דברים כמו עיצוב לוגו, עריכת רקעים או איורים שונים, עיצוב כריכת לדיסק, לספר לחוברות לימודים, עיצב מודעות, פרוספקטים, אריזות ועוד. כך שאם תכירו את תוכנת פוטושופ יהיו בידיכם כלים מאוד משמעותיים לשימוש בעולם העיצוב.

כמו כן, תוכנת פוטושופ משמשת לעבודה ועריכה על תמונות קיימת. כאשר אנחנו רוצים לטפל בתמונה בתוכנת פוטושופ יהיה עלינו לגרור או לייבא אותה אל התוכנה ושם נוכל לעשת ממנה כל מה שרק יעלה בדעתנו. נוכל לגזור ממנה חלקים באמצעות כלי החיתוך. כאשר גם בתוך האפשרות הזו יש לנו הרבה מאוד אופציות לצורך ביצוע החיתוך. חיתוך בצורות קבועות מראש, חיתוך עם כלי מגנטי ועוד.

נוכל לצבוע חלקים מהתמונה בצבעים המתאימים לנו, לטשטש חלקים שלה בצורה אומנותית וגם להוסיף עליה טקסט. את הטקסטים נוכל גם כן לעצב ולסדר בדיוק על פי רצוננו עם העומק וההצללה הרצויים בפונט הנבחר ובגודל שיתאים לנו.

כאשר אנחנו מכירים היטב את תוכנת פוטושופ אנחנו למעשה מסוגלים ליצור אלבומים דיגיטליים בהתאמה מושלמת לרצוננו. קורס פוטושופ חינם לעולם לא יעניק לנו באופן יסודי את כל מה שיש לתוכנה להציע – ויש לה המון! כלים ואפשרויות רבות אשר מקיפים את כל הנושא של עריכת תמונות ועבודה עם שכבות. רק לימוד מקצועי והכרות מעמיקה עם התוכנה מצליחה להפיק יצירות אומנות של ממש.

למה כדאי ללמוד במכללת אימג'?

אז הבנו כי קורס פוטושופ חינם – זוהי לא הדרך המומלצת ללמוד תוכנה כה רחבה כמו פוטושופ.

ניתן למנות את היתרונות שבלימוד פוטושופ במסגרת קורס כאשר באמת אין כל השוואה ללימוד שלה באופן עצמי.

לימוד עקבי ויסודי – כאשר אנחנו מנסים ללמוד לבד אנחנו נוטים להתעמק רק במה שמעניין אותנו בעוד שבקורס נלמדים כל היסודות וכל מה שחשוב לדעת באופן מסודר, כי גם מה שלא הכי מעניין עכשיו מתברר כהכרחי בהמשךלימוד עם חברה – אין כמו לימוד משותף עם אנשים כמונו המתעניינים בתחום. הדבר תורם גם מהבחינה המקצועית כאשר השיח בנושאים הנלמדים תורם ומפרה את כולם.

ללמוד בקבוצה זה ממש כיף. זו הזדמנות להכיר חברות חדשות ויחד איתם לעבור חווית לימודים נעימה. הדינימקה החברתית דוחפת כל אחת מהתלמידות להשקיע יותר, לקבל רעיונות והשראה מתלמידות אחרות וכך את ממצה הרבה יותר את היכולות שלך.

מציאת אפיקים לתעסוקה – כאשר אנחנו לומדים עם חברים במכללה מסודרת נקבל מידע על אודות מקומות עבודה ובמקרים רבים דווקא משם תיסלל עבורנו הדרך למציאת עבודה.

קורס פוטושופ חינם? אז אולי זה לא ממש חינם… אך האמת היא שהקורס במכללת אימג' הוא לא כל כך יקר ובחישוב של רווח מול הפסד הרי שברור כי הרווח יהיה בצד המכריע. היות והכלים המעשיים של הקורס יובילו בעזרת ה' לעבודה מפרנסת בתחום.

קורס פוטושופ זו השקעה משתלמת. אם התוכנה מעניינת אתכם- אל תהססו. בואו לשיעור נסיון ללא התחייבות. באימג' תוכלו ללמוד גם את שאר התוכנות לעיצוב גרפי: אילוסטרייטור ואינדיזיין.  לימוד של כל התוכנות יאפשר לכם לעבוד בתוכנות ולהכנס לתחום המבוקש של גרפיקה ממוחשבת.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: