קורס פוטושופ למתחילים

קורס פוטושופ למתחילים

כמה פעמים ראית תמונה מדהימה או כרזה מקורית ותהית איך אפשר ליצור כזה דבר? הירשמו לקורס פוטושופ ותוכלו לעשות זאת בעצמכם.

הפוטושופ היא תוכנה מובילה בתחום הגרפיקה והעיצוב והיא משמשת למגוון רחב של תחומים, כמו: עריכה ועיבוד של תמונות, עיצוב גרפי, פרסום, שיווק, קידום מכירות, מיתוג, עיצוב מוצרי נייר ואריזות, כריכות מיוחדות לספרים, לוחות שנה, הזמנות לאירועים וכן הלאה. אפשר לומר שכמעט כל מוצר, מודעה או תמונה שאנו רואים נוצרה או עבדה עיבוד ועריכה בפוטושופ. כדי לרכוש שליטה בתוכנה ויכולת להשתמש בה ככלי עבודה, אנו ממליצים לך להירשם לקורס פוטושופ למתחילים באימג'-המכללה לתקשורת חזותית, בהר החוצבים בירושלים.

מה תקבלו במהלך הקורס?

לימודי פוטושופ מאפשרים ליצור מגוון רחב של דברים והוא דרך מעולה להפוך יצירתיות, רעיונות ודמיון מפותח למשהו שימושי וממשי. אם אין לך ידע כלל בתוכנה, אנו ממליצים להתחיל מקורס פוטושופ למתחילים ולאחר מכן תוכלי להמשיך ללימודי פוטושופ למתקדמים שם תעמיקי בתוכנה. הקורס מתאים לכולן והוא אינו מצריך ידע קודם, מלבד רצון להכיר את עולם העיצוב ולרכוש כלי עזר מהמובילים בתחום.

לימודי פוטושופ יכולים לפתוח דלתות לתחום העיצוב והגרפיקה והוא משמש כיתרון בקורות חיים, לא משנה לאיזו עבודה את מתראיינת. הוא נדרש במשרדי פרסום, בתי דפוס והוצאה לאור, הפקת אירועים, מיתוג לחברות , הפקת אירועים וגם במוסדות חינוך ותחומים נוספים.

מה מיוחד בפוטושופ?

הפוטושופ זו תוכנת מחשב מתקדמת, היכולה לשמש ככלי עבודה מדהים אם יודעים כיצד לעבוד אתו נכון. בקורס Photoshop למתחילים של מכללת אימג', נערוך הכרות עם תפריטי התוכנה, הפונקציות הראשיות, ארגז הכלים, חלון התמונה והפלטות השונות. את הלימוד התיאורטי נשלב בעבודה מעשית ובתרגולים, עד שתרכשו שליטה מקצועית בתוכנה. המרצות שלנו ילוו וידריכו על תלמידה באופן אישי, מבלי להתפשר על רמת הלימוד הגבוהה ויסייעו לכן לפתח בטחון עצמי שילווה אתכן הלאה גם בפרויקטים שונים ובראיונות עבודה.

במהלך הלימודים, תלמדי בין היתר, על כלים לעריכה ועיבוד תמונה, תלת מימד, העלמת פרטים מפריעים או הוספת עצמים, שילוב טקסט בצורה מעניינת, כיצד לעמעם שוליים בתמונה ואיך לרטש פגמים או לטשטש.

פוטושופ כחלק מקורס גרפיקה ממוחשבת

פוטושופ היא התוכנה המובילה מבין התוכנות הגרפיות והיא התוכנה המרכזית איתה עובד הגרפיקאי. אם את חושבת ללמוד פוטושופ, אנו ממליצים לך בחום להשקיע עוד קצת וללמוד גם את תוכנת אילוסטרייטור ליצירת ושילוב עצמים וקטוריים וכן את תוכנת אינדיזיין לעימוד ועיבוד טקסטים. תוסיפי לזה את יסודות העיצוב וקיבלת את מה שלומדים בקורס גרפיקה ממוחשבת. קורס גרפיקה ממוחשבת הוא קורס חוויתי בו תלמדי ליצור דברים יפים, לעצב ערכות לבתי ספר, לוחות שנה, מודעות ופרוספקטים. יש הרבה הנאה וסיפוק ליצור דברים חדשים והרי כולנו מחפשים לעסוק במקצוע שנותן סיפוק ושמחה יחד עם חדוות יצירה. כל אלו נמצאים בענף הגרפיקה והעיצוב הגרפי. מאחר וכיום יש ביקוש גדול לגרפיקאיות בהמון מקומות עבודה, כדאי ללכת על לימודי גרפיקה מה שיפתח בפניך אפשרויות עבודה רבות. את מוזמנת להכנס לגלריית עבודות קורס גרפיקה ממוחשבת ולראות אלו דברים מקסימים תוכלי ליצור במהלך השנה.

הכרות עם תפריטי פוטושופ

מכירות את התמונות המשעשעות האלו של תפוח עם שיניים המאחל שנה טובה? או ראש של אדם ממוקם בגוף חיה? אחרי שתסיימו ללמוד אצלנו קורס פוטושופ למתחילים, תוכלו גם אתם לעצב תמונות מפתיעות וכרזות מקוריות ואת כל זה תוכלו לעשות באמצעות ארגז הכלים ושורת התפריטים של התוכנה.

תוכנת פוטושופ קיימת בגרסאות שונות, אך שורת התפריט זהה כמעט בכולן. בשורה זו תוכלי למצוא לשוניות הנושאות את השמות הבאים: File, Edit, Image, Layer, Select, Filter, View, Window, Help.

בכל לשונית יש מספר פונקציות ואפשר להגיע אליהן גם באמצעות הקשה על קיצורי דרך. למשל, כדי להגיע ללשונית File אפשר ללחוץ על ALT + F.

מעוניינת בהדגמה קצרה?

צלמים רבים מציגים תמונות של אובייקט חד שמסביבו הכל מטושטש. יש לזה קשר כמובן לידע בצילום, אולם בעזרת פוטושופ אפשר להגיע לתוצאה דומה. רוצה לדעת איך? באמצעות פונקציית ה-Blur הנמצאת תחת תפריט ה-Filter. רוצה משהו מורכב יותר? בבקשה.

כמה פעמים צילמת תמונה ובשלב הפיתוח הפריע לך שיש אובייקט מסתיר או בולט? באמצעות תוכנת הפוטושופ תוכלי להעלים בקלות פריטים מפריעים מכל תמונה. איך?

פתחי את התמונה בחלון חדש וצרי שכבה נוספת לתמונה בשם אחר. על שכבה זו נבצע את המחיקה של האובייקט.

בחרי בלחצן הלאסו בארגז הכלים וסמני את האובייקט אותו את רוצה להעלים מהתמונה. שימי לב, אפשר לעשות זום אין כדי לבצע סימון מדויק יותר מסביב לתמונה.

בחרי בשורת התפריטים ב-Edit.

רדי לפונקציית Fill ולחצי. מיד יפתח לך חלון קטן בשם: Fill.

ודאי שבחלון מופיע הכיתוב: Content Aware, ושמופיע בו 100% Opacity ומצב Normal.

לחצי על אישור.

זה הכל! במספר צעדים פשוטים, תוכלי להעלים אובייקטים מפריעים מכל תמונה ואפשר לעבוד גם על מספר תמונות במקביל. שיטות נוספות ופונקציות מתקדמות יותר, תוכלי ללמוד אצלנו בקורס פוטושופ למתחילים.

שימי לב: באימג' תוכלו למצוא גם קורס קורס פוטושופ לצלמים. מדובר בקורס המיועד למתעסקים בצילום כמקצוע או כתחביב והוא מתמקד בעיבוד התמונות המצולמות והפיכתן לחדות ומפתיעות (על ידי שילוב אפקטים והוספת תאורה או חלקי תמונות אחרים).

בואי להפוך רעיון מקורי לתמונה ממשית! הצטרפי ללימודי פוטושופ למתחילים באימג' ותוכלי להתחיל ליצור ולהנות.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: