קורס צילום בירושלים

קורס צילום בירושלים

קורס צילום – נעים מאוד!

קורס צילום בירושלים בבית ספר לצילום במכללת אימג', הוא קורס צילום מקיף המכשיר צלמות מקצועיות לעבודה במספר תתי תחומים הקיימים במקצוע זה. מעטים יודעים עד כמה תחום הצילום גדול וכמה הרבה אפשרויות עבודה יש בו.

רוב האנשים מכירים צילום אירועים או צילום סטודיו. אבל ענף הצילום כולל גם צלום לפרסום, צלמי עיתונות, צילום לקטלוגים ומגזינים, צילום מוצרים, צילום מזון להוצאות לאור וכותבי ספרי בישול, צילום לחברות עסקיות ועוד. הקורס נערך בירושלים במכללת אימג', המתמחה בהכשרות וקורסי תקשורת חזותית, עיצוב גרפי, צילום, ציור ועריכת וידאו. מדובר במכללה המיועדת לבחורות ונשים בו מלמדות מרצות מקצועיות מנוסות מהשורה הראשונה, המגיעות מתוך תעשיית הצילום עצמה. קורס צילום באימג' מיועד לנשים מכל הגילאים אשר מעוניינות בחוויית לימודים ייחודית, מקצועית ומהנה.

מה לומדים במסגרת קורס צילום בירושלים?

רשימת נושאי הלימוד בקורס מגוונת ומרתקת. תחילה, מקבלים ידע תאורטי החשוב ליצירת בסיס להבנת תחום הצילום. כמו כן, לומדים על מבנה המצלמה: החיישן, הצמצם, ה"איזו", העינית, התריס והתפעול שלה. בנוסף, לומדים על מגוון תחומים אשר ילוו אתכם בהמשך דרככם הצילומית, כמו למשל זוויות צילום, שימוש נכון בתאורה, קומפוזיציות ועוד.

במהרה נעבור לחלק המעשי, בו נתחיל לתרגל סגנונות צילום שונים, לרבות צילום אנשים, ילדים, ניובורן, צילומי מוצר, צילומי מזון וצילומי שטח נפלאים, הכוללים סיורים מרתקים. כל תלמידה תפתח טכניקות משלה, תגלה את נקודות החוזק שלה, ויחד עם צוות המכללה, נעמוד בהצלחה באתגרים המרתקים של קורס הצילום בירושלים. (לחצו כאן לקרוא פרטים נוספים על קורס צילום למתחילים)

בשלבים האחרונים של קורס הצילום, ניגע בנושא חשוב של עיבוד התמונות שצילמנו בתוכנת פוטושופ, עריכתן, הוספת אפקטים, מברשות, ריטושים ועוד. יש לדעת שתמונה טובה היא תמונה שעברה עיבוד מקצועי. ליטוש תמונות זה סטנדרט בענף הצילום. שום תמונה לא מפורסמת לפני שעברה שידרוג משמעותי בתוכנת פוטושופ או לייטרום. מי שרוצה להגיע לרמה מקצועית באמת- מוזמנת ללמוד קורס פוטושופ לצלמים הכולל גם לימוד של תוכנת לייטרום.

במהלך לימודי הצילום, כל תלמידה תחוש העדפה לתת-תחום אחד או יותר. כשתרגישי זאת, חשוב שתעדכני את המרצות, כדי שיכוונו אותך להשקיע יותר דווקא בתת תחום זה ולהפיק עבודות ברמה מקצועית ומלוטשת לתיק העבודות שלך.

תתי תחומים הנלמדים בקורס צילום בירושלים

רגע לפני שנעדכן אתכם באפשרויות העבודה הפתוחות לפניכם בגמר קורס צילום בירושלים, נרחיב מעט על תתי התחומים הנלמדים בבית ספר לצילום באימג': הראשון: צילומי תינוקות, להם יש דרישה רבה הן במגזר הכללי ובמיוחד במגזר הדתי-חרדי. צילומים אלו מחייבים התייחסות לשלל תחומים כמו לבוש, זוויות, תנוחות, מיקום, צבעים ועוד. זהו תחום מאתגר במיוחד, שכן תינוקות, אינם נשמעים להוראות ועל כן יש ללמוד טכניקות כיצד להביא את התינוק למצב רגוע ושלו המאפשר לצלמו במיטבו.

צילום ילדים ומשפחות הנקרא צילום סטודיו, הוא תחום נוסף. גם כאן יש ללמוד על ההבדלים בין צילום ילד או אדם יחיד לעומת צילום משפחתי, צילומי בנים מול צילומי בנות, בחירת רקע נכונה, הצבת חפצים היוצרים אווירה ועוד. תחום נוסף הוא צילום מוצר וצילום לפרסום. ביחידה זו לומדים לפתח גישה יצירתית בבחירת סוגי משטחים עליהם המוצרים בולטים, צילומי תקריב, וכן התמודדות עם החזרי אור ממוצרים נוצצים או כסופים. אם את רוצה להתמחות בתחום הסטודיו, את מוזמנת לקרוא על כך בהרחבה בדף של קורס צילום או בדף של קורס צילום סטודיו.

סיורי השטח המיוחדים רק לקורס צילום בירושלים

ירושלים בורכה בשלל מקומות מושלמים לצילומי שטח, שלכל אחד מהן יש סיפור הסטורי הקשור להתיישבות בירושלים או לתולדות העם היהודי. במהלך קורס צילום בירושלים, יתקיימו צילומי שטח באתרים שונים בעיר. כל מרצה בוחרת את האתרים המועדפים עליה ולכן הסיורים משתנים מקורס לקורס. נביא כאן סקירה קצרה על כמה מהם: הראשון, היא שכונת ימין משה הציורית עם תחנת הרוח שבמרכזה. מדובר במקום קסום ומתאים ביותר לתרגל צילומי חוץ. ליד השכונה שוכן גן מטופח הצמוד למלון המלך דוד בו מתארחים נשיאים ואחמי"ם רבים הבאים לבקר בישראל. מקומות נוסטלגיים נוספים הם סמטאות העיר העתיקה, חורבת רבי יהודה החסיד המרשימה, חומות העיר העתיקה ומגדל דוד. בגן הוורדים הצבעוני שבסמוך למתחם הכנסת תוכלו לראות צלמים רבים המגיעים לצלם ילדים, נערי בר מצוה וחתנים וכלות. מקומות נוספים: גן סאקר הירוק והמרשים, מתחם הכותל ועוד.

אם את מתרגשת מצילום ורואה כבר בעינייך את החוויה הגדולה של לימודים ועבודה בתחום הצילום המקצועי, הירשמי במהרה לקורס צילום בירושלים של מכללת אימאג' ותוכלי להנות לאורך שנים מעבודה מעניינת ששכרה בצידה. בהצלחה!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: