קורס צילום – מחיר

קורס צילום למתחילים מחיר

מתעניינת בתחום הצילום ורוצה לדעת מה מחיר קורס צילום סביר? מה ההבדל בין מחיר קורס צילום מקצועי לבין חובבני? במאמר זה נקיף את נושא המחיר וניתן טיפים חשובים מה חשוב לבדוק כדי לוודא שאתם נרשמים לקורס צילום איכותי.

קורס צילום מחיר משתנה

בתחום הצילום ישנם מספר קורסים המהווים מסלול לימודים שלם. ככל שתלמדו יותר קורסים, ההבנה הצילומית שלכם תשתדרג ואיכות הצילומים תהיה גבוהה יותר.

מכללת אימג' היא בית חם ומקצועי לחובבות צילום. כאן תוכלו ללמוד קורס צילום מקצועי ולהפוך את האהבה והכישרון שלכם למקצוע מכניס. הקורסים מתאימים גם למי שרוצה ללמוד צילום כתחביב.

1. קורס צילום מקצועי למתחילים (basic)

קורס צילום למתחילים הוא נקודת המפגש הראשונה עם המצלמה וסוגי הצילום השונים. בקורס לומדים את יסודות הצילום:

סוגי מצלמות ובחירת מצלמה DSLR לקורס.

הכרת המצלמה והקניית מושגי יסוד בצילום

אור, חשיפה, צמצם, תריס, עומק שדה, פוקוס

שימוש בעדשות, קומפוזיציה ובניה נכונה של התמונה.

צילומי חוץ ביום ותרגול טכניקות שונות בצילום

צילומי לילה, איזון לבן ושימוש בחשיפה ארוכה.

במאמר קורס צילום למתחילים תוכלו לקרוא בהרחבה על הנלמד בקורס.

קורס צילום למתחילים מחיר ממוצע

מחיר קורס צילום למתחילים נע בטווח של 1,900-3,500 ₪. הפער במחיר נובע מאיכות הקורס.

קורס צילום למתחילים צריך לכלול את כל הנושאים שכתבנו לעיל וכן סיורי חוץ ביום ובלילה בהם יתורגל החומר הנלמד בשטח.

בדקו שאתם לומדים בקבוצה של עד 10 תלמידים. בקורס צילום מקבלים הרבה הדרכה מעשית מהמורה. בקורס יש תרגול מעשי רב שמטרתו ללמד איך מצלמים נכון. וכדי שהמורה יצליח להגיע לכולם במהלך הצילומים, ויוכל לראות שכל אחד מהתלמידים הבין מה שלמדו ומצלמים בצורה נכונה, צריך קבוצה קטנה.

קורס צילום למתחילים מחיר מבצע

בהכשרה מקצועית יש כלל מרכזי: מה שזול עכשיו עולה יקר בסוף. זה ממש מוכח במציאות. שימו לב: רובנו יודעים שאין דבר כזה בחינם. ולכן, ככל שהקורס יקר יותר, אתם תקבלו הכשרה מקצועית איכותית יותר, עם מרצים טובים יותר, ציוד חדיש, קידום אישי וכל מה שצריך כדי לסיים הקורס עם שליטה מלאה בחומר הנלמד! לכן כדאי להוסיף עוד 1,000 ₪ וללמוד בקורס איכותי.

קורס צילום למתחילים מחיר אמיתי

כותב שורות אלה עוסק בהכשרה מקצועית זה 15 שנה. קחו המלצה מנסיוני האישי: מי שמנסה לחסוך ולמצוא קורס מהזולים, על פי רוב יגלה בסוף הקורס שהוא יודע את הדברים בצורה חלקית, לא שולט במצלמה ובטכניקות הצילום השונות ולאחר זמן הוא יבין שאם הוא רוצה באמת לדעת לצלם טוב הוא צריך בעצם לעשות את הקורס שנית. אז יוצא שהוא שילם כפול! לא חבל? הכשרה מקצועית היא השקעה מעולה בה אתם משקיעים בעצמכם. המלצתי: כבדו את עצמכם ופרגנו לעצמכם את קורס צילום למתחילים הכי יקר. כי הבסיס הוא דבר חשוב ועליו עומד כל הבניין. לכן כדאי שתצאו בסוף הלימודים מקצועיים ומרוצים.

עוד דבר חשוב- עיברו על הסיליבוס ובידקו את הנושאים. אם בנושאי הקורס מופיע "עבודה עם פוטושופ" או " עריכת תמונה בתוכנת Infranview" או עיבוד תמונות בכל תוכנה שהיא- אל תרשמו לכזה קורס! מדוע? כי קורס צילום למתחילים הוא ממש ההתחלה של מסלול הצילום. ואילו עריכת תמונות בתוכנות שונות, שייך לסוף המסלול אחרי שיודעים כבר לצלם היטב. אז מה שייך ללמד עריכת תמונה בקורס צילום למתחילים? וחוץ מזה, יש הרבה חומר ללמוד בבסיס, אז כדאי שמלוא הזמן יופנה ללימודו ולא עבור נושאים מתקדמים השייכים להמשך המסלול.

2. קורס צילום סטודיו

לאחר סיום יסודות הצילום, נמשיך ללמוד את אחד התחומים המבוקשים והפופולאריים בענף הצילום- קורס צילום סטודיו. מדובר בקורס חוויתי ביותר, במסגרתו לומדים לצלם מבוגרים, ילדים ותינוקות. כל אחד מסוגי מצולמים אלה דורש התייחסות מקצועית שונה ושימוש באביזרים ורקעים שונים. הנושאים המרכזיים הנלמדים בקורס:

הקמת סטודיו ובחירת רקעים

תאורה בסטודיו- טבעי ומלאכותי

טכניקות שונות בצילום אנשים ותינוקות

יצירת אווירה וביטוי רגשי של המצולמים

שימוש באביזרים שונים המתאימים למצולם כגון: בנים או בנות

צילומי ניו בורן- צילום תינוקות

צילום מוצר ומזון

התמודדות עם צילום מוצרים שקופים, כסופים ומבריקים

קורס צילום – מחיר ממוצע ללימודי צילום סטודיו

מחיר קורס סטודיו נא בטווח של 2,500-4,000 ₪. גם כאן כדאי להשקיע בקורס איכותי ולא להתפתות למחיר הזול. בידקו שכל הנושאים שרשמנו לעיל מופיעים בסיליבוס. יש קורסי סטודיו שלא מלמדים צילום תינוקות או צילום מוצר ומזון. זה פספוס גדול כי היום יש דרישה גדולה לצילומי תינוקות. כמו כן, צילום מוצר ומזון פותח בפניכם אפשרויות עבודה רבות ומגוונות מול עיתונים, מגזינים, בעלי עסקים, יבואנים, מפעלים וכן אפשרות לעבוד כעצמאי.

קורס צילום מחיר מומלץ ללימודי סטודיו 

הנושאים הנלמדים בלימודי צילום סטודיו מורכבים ומחייבים מקצועיות רבה של הצוות המלמד. לכן, מומלץ לקחת קורס במחיר של 3,200- 4,000 ₪ כי שם יש סיכוי גבוה שתלמדו את טכניקות הצילום לעומק וכמו שצריך. יש מקומות שלימודי צילום סטודיו כוללים גם צילום אירועים. כך הוא הדבר במכללת אימג'- המכללה לתקשורת חזותית לנשים. במאמר קורס צילום סטודיו תוכלו לקרוא בהרחבה על הנעשה בקורס, נושאי הלימוד ואווירה בקורס.

קורס תאורה מעשית

אם אתם נתקלים בקורס זה, כדאי לעבור לחפש בית ספר אחר לצילום. זה נכון שתאורה היא גורם משמעותי להצלחתה של כל תמונה ותמונה ולכן למידה זו היא הבסיס לאמנות הצילום. אך בכל אחד מחלקי מסלול הצילום, לומדים לעומק את נושא התאורה ולפיכך, אם אתם לומדים קורס צילום למתחילים וכן קורס צילום סטודיו, וכל שכן אם אתם לומדים מסלול מלא של לימודי צילום (שהוא המומלץ ביותר)- הרי קורס תאורה מעשית מיותר.

3. קורס פוטושופ לצלמים

כל צלמת מקצועית משתמשת בתוכנת פוטושופ לשיפור התמונות המצולמות והוספת אפקטים שונים ולכן יש ללמוד את רזי התוכנה שתשפר משמעותית את איכות התוצרים הסופיים:

הכרת התוכנה, אופן העבודה אתה וביצוע תיקוני חשיפה.

שיפורי קומפוזיציה, חיתוכים ותיקוני צבע.

למידת העבודה עם קבצי RAW.

טשטוש וחידוד תמונות, עבודה בשכבות וניקוי רעשים.

הוספת מסגרות וטקסטים.

אפקטים, ושימוש בטכניקות עיבוד חדשניות.

לימוד תוכנת לייטרום, על רבדיה הרבים ושפע האופציות המוצעות בה.

מחיר קורס פוטושופ לצלמים

מחיר קורס פוטושופ לצלמים מושפע ממספר המפגשים בקורס. תוכנת פוטושופ היא תוכנה גדולה המציעה אין סוף אפשרויות לעיצוב תמונות, מיזוג בין תמונות, הוספת שלל אפקטים מרהיבים, הפיכת אובייקטים מדו מימדיים לתלת מימדיים, יצירת אשליות ועוד ועוד. לכן, מומלץ לחפש קורס פוטושופ לצלמים שיש בו לפחות 10 מפגשים. במקרה זה, מחיר קורס פוטושופ לצלמים ינוע בטווח של 2,800-3,500 ₪. אל תתפתו לקחת קורסים זולים יותר בהם יש פחות מ- 10 מפגשים.

מכללת אימג' מציעה לכם קורס פוטושופ לצלמים איכותי המועבר על ידי מרצות מנוסות שהן גם צלמות מקצועיות וילמדו אתכם את כל התפריטים והפונקציות הנדרשות בתוכנה עבור צלמים. בנוסף, לומדים בקורס עיבוד תמונות גם בתוכנת לייטרום ללא תוספת מחיר.

מחיר קורס צילום שנתי מקצועי

מכל האמור לעיל, הדבר המומלץ ביותר הן למי שלומד צילום כתחביב, וכל שכן למי שרוצה לעבוד בתחום ולהתמקצע עד הסוף, זה ללמוד קורס צילום שנתי מסודר, הכולל בתוכו את יסודות הצילום, צילומי סטודיו, מוצר ומזון, אירועים, תאורה, עיבוד תמונה בפוטושופ ותוכנה נוספת.

אם תשקללו את מחיר קורס צילום למתחילים עם מחיר קורס צילום סטודיו, ותוסיפו את מחיר קורס צילום מוצר ומזון וכן מחיר קורס פוטושופ לצלמים, תגיעו לטווח של 9,000-11,000 ₪ שזה בהחלט מחיר סביר לקורס שנתי ואולי אפילו זול לעומת קורסים שנתיים אחרים כמו קורס גרפיקה ממוחשבת שעולה כמה אלפים יותר.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: