5 טיפים על לימודי עיצוב פנים והשתלבות בשוק העבודה

5 טיפים על לימודי עיצוב פנים והשתלבות בשוק העבודה

תחומי לימוד האמנות והתקשורת החזותית ותחומי עיצוב פנים בפרט נחשבים לתחומים מבוקשים ביותר. אם ברצונכם להשתלב בתחומים האלה ולבחור בהם כמקצוע לחיים, הנה כמה טיפים בשבילכם

יש לכם תשוקה לאמנות, אתם חיים ונושמים ציור, עיצוב ופיסול, ומשתוקקים לבטא את היצירתיות שלכם במשרה מלאה? אז אנו ממליצים לכם להירשם ללימודים בתחומי האמנות והתקשורת החזותית. מדובר בתחום מגוון ורחב הכולל בין השאר לימודי עיצוב פנים, עיצוב גרפי, גרפיקה ממוחשבת, עיצוב אתרים ועיצוב לדיגיטל, צילום, איור דיגיטלי, עריכת וידאו, קומיקס וקריקטורה ואפטר אפקטס. אז מה חשוב לדעת בעת בחירת מסלול הלימודים וכיצד תצליחו להשתלב בשוק העבודה בתחום?

בחנו מהו הכישרון שלכם
האם בתיכון אהבתם לצייר? ציור הוא ככל הנראה מקצוע שאולי יהיה עליכם קשה להתפרנס ממנו, אבל נסו לתעל את כשרון הציור שלכם למקצוע מכניס כמו למשל איור דיגיטלי.

אל תהססו לשנות תחום
גם אם אתם נעולים על תחום לימוד מסוים וחשבתם שהוא המתאים לכם ביותר, יתכן שבמשך הזמן תגלו שישנו תחום אחר שמדבר אליכם הרבה יותר. לדוגמה, ישנם סטודנטים רבים שמתחילים לימודי עיצוב אתרים ואז מגלים שדווקא לימודי עיצוב פנים הם התשוקה האמיתית שלהם.

מצאו מנטור
המורים בקורסים השונים יכולים להיות לכם לעזר רב. לרוב הם אנשים שעוסקים במקצוע אותו הם מלמדים, כמו למשל עורכי וידאו ומעצבי פנים, ולכן יש להם טיפים וכלים שיוכלו לסייע לכם להצליח בלימודים ולהשתלב בקלות בשוק העבודה.

השקיעו בתיק העבודות שלכם
אם במסלולי לימוד רגילים כמו משפטים ורפואה, חשוב שתשיגו ציונים גבוהים, הרי שבמסלולי אמנות ותקשורת חזותית עליכם להשקיע מעל לכל בתיק העבודות שלכם. זהו כרטיס הביקור שלכם לראיונות עבודה, וככל שתיק העבודות יהיה מקורי יותר כך תצליחו להשיג עבודה טובה יותר בתחום.

צרו קשרים
בקשו מהמורים שלכם בקורסים השונים שיקשרו ביניכם לבין אנשי מקצוע המובילים בתחום בו אתם מעוניינים לעסוק. יצירת הקשרים הזו תאפשר לכם לקבל עצות נכונות, תיתן לכם השראה ותסייע לכם להשתלב בשוק העבודה בין אם כצלמים, גרפיקאים או כמעצבי פנים. בהצלחה!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: