תוכנות לגרפיקה

תוכנות לגרפיקה

תוכנות גרפיקה כוללות כמה וכמה תוכנות כאשר כיום נעשה שימוש בעיקר בתוכנות אדובי. מדובר בתוכנת פוטושופ, וכן תוכנת אילוסטרייטור ואינדיזיין. למעשה שלושת התוכנות הללו הן התוכנות אשר עליהם עומד היום כל עולם העיצוב. זה כולל עיצוב ועיבוד תמונות לכל צורך שהוא, מיתוג ועיצוב אריזות של מוצרים, עריכת עיתונים ועיצובם ועוד. לימוד מעמיק של כל התוכנות הללו פותח את השער לעולם העיצוב הדיגיטלי כאשר אפשר להתפרנס בכבוד מעבודה בתחום המבוקש כל כך היום.

אמנם אפשר ללמוד כל תוכנה בנפרד, אך בקורס גרפיקה ממוחשבת ניתן ללמוד את כל התוכנות אחת אחרי השניה ולתרגל עבודה בכמה תוכנות בו זמנית. יתרון נוסף בלימוד התוכנות בקורס גרפיקה ממוחשבת, הוא שלומדים במקביל את יסודות העיצוב. התוכנות הן כלי עבודה של הגרפיקאי וכדי ליצור ולעצב בצורה מקצועית ומדוייקת, יש ללמוד את שפת התקשורת החזותית וזה עושים ביסודות העיצוב. כלי העיצוב כמו קומפוזיציה, חלל וצורה, שימוש בצבעוניות המשרתת את העיצוב, טיפוגרפיה, רעיונאות ויצירתיות מפתיעה ועוד- כל אלה הם הלב של המקצוע. אחרי שלומדים אותם- או אז, אפשר ליצור דברים מקצועיים באמצעות התוכנות. 

תוכנות לגרפיקה ממוחשבת

העולם שלנו היום כולל הרבה מאוד גרפיקה ועיצובים דיגיטליים. זה מתחיל במדיה הכתובה- עיתונות בעיקר. זה כולל גם את אריזות המוצרים, כרטיסי הביקור וכמובן גם ספרים, כריכות ועוד.

למעשה בכל תחום ובכל מקום עבודה או בית עסק יש צורך בעבודות גרפיות. בכל בית ספר יש צורך במעצבת גרפית וכל צלם זקוק לגרפיקאי שיערוך עבורו את התמונות. בכל מערכת עיתונות ישנה גרפיקאיות וכדי לבנות אתר יש גם כן צורך בעיצוב גרפי ל- web. למעשה כל מודעת רחוב וכל פלאייר מעוצב על ידי גרפיקאי ומאחורי כל אחד מהם עומד איש מקצוע שלמד והתמקצע בתחום.

מה מאפשרת לנו כל אחת מאותן תוכנות גרפיקה? במאמר שלפנינו נלמד להכיר מעט את שלושת התוכנות הללו כדי להבין מה תורמת לנו כל אחת מהן.

תוכנות גרפיקה אדובי – נעים להכיר!

פוטושופ היא התוכנה הגרפית הפופולארית ביותר וכיום כמעט ואין מקום בעולם שם לא מכירים ועושים שימוש בתוכנה המפותחת. באמצעות התוכנה ניתן לבצע כמעט כל עיצוב גרפי שרק יעלה על הדעת. ניתן לארגן ולערוך בה תמונות, לשלב בין תמונות, לנקות אותן, להוסיף להן מלל, להשתמש במברשות ובקיצור – לעשות מהתמונות שלנו בדיוק מה שאנחנו רוצים תוך שליטה מלאה על הצבעים, על הרקעים ועל כל מה שיש בתמונה.

רבים רואים בתוכנה קסם של ממש כאשר עם ידע יסודי בתוכנה והכירות מעמיקה עם הכלים אותם היא מציעה אפשר אכן ליצור פלאות ולייצר כמעט יש מאין והכול באופן קליל ופשוט! כדי לראות אלו דברים נפלאים אפשר ליצור בתוכנה, כנסו לגלריית קורס גרפיקה ממוחשבת וכן בקרו בדף קורס פוטושופ.

אדובי אילוסטרייטור – תוכנה וקטורית למגוון שימושים

אילוסטרייטור זוהי תוכנת גרפיקה וקטורית המאפשרת ליצור איורים על פלטפורמה דיגיטלית ולשלב אותם יחד עם יתר התוכנות. כן, אפשר ממש לצייר דברים יפים. לעיתים קרובות, הגרפיקאי צריך להוסיף איזה אייקון או איור שעוזר לו להשלים את העיצוב. במקרה כזה, אילוסטרייטור נותנת כלים מגוונים להוספת ועיבוד איורים גם אם הגרפיקאי לא למד איור מימיו. זוהי תוכנה מתקדמת המאפשרת עבודה על תמונות קיימות וגם על איור או ציור מאפס. הממשק מאפשר ציור קווים במגוון סגנונות, שינויי צבעים, הוספת טקסטים, תוך שימוש בשכבות – שזוהי אחת הטכניקות המפורסמות של אדובי בכל התוכנות שלה. אחת האיכויות המשמעותיות של תוכנת גרפיקה זו האפשרות לשנות את גודל התמונות תוך שמירה על כל האלמנטים באיכות גבוהה. למעשה רוב הפלאיירים שאנחנו רואים היום ברחוב נוצרים בתוכנת אילוסטרייטור.

אדובי אינדיזיין –תוכנות גרפיקה מתקדמות לעימוד

אינדיזיין היא תוכנת גרפיקה מתקדמת שנועדה בעיקר לעימוד. כשיש הרבה טקסטים כמו בחוברות, עיתונים וכו'- יש לעמד את זה בצורה מאוד מסודרת וקריאה כדי שהעיניים לא יתעייפו ויהיה נעים לקורה להמשיך ולסיים את הקריאה. למעשה זוהי תוכנת הוצאה לאור אשר באמצעותה ניתן לעצב חוברות, קטלוגים, עיתונים וכל מה שאמור לכלול טקסטים בשילוב תמונות, איורים וכדומה. היכולות של התוכנה גבוהות מאוד וניתן להגיע לביצועים מדהימים בעזרתה. בין התכונות הבולטות של התוכנה אפשר למנות את האפשרות של יבוא מלל שנוצרו בתוכנות אחרות ישירות אל תוכנת אינדיזיין. ניתן לייבא טבלאות אשר נוצרו בתוכנות עריכה אחרות כמו כן ניתן ליצור טבלאות בתוכנת אינדיזיין עצמה. אפשר גם לייבא תמונות אל התוכנה ולבצע בה שינויים או פעולות גרפיות מתקדמות בהתאם לצורך.

לימוד יסודי של תוכנות לגרפיקה פותחת לך שערים

מכללת אימאג' מציעה לכל הרואה את עצמה מתאימה לעולם העיצוב, ללמוד לעומק את תוכנות הגרפיקה הפופולאריות ולהכיר עולם חדש של עיצוב עם כלים מקצועיים ומהירים במיוחד.

במכללת אימאג' שמים דגש על לימוד מעשי, לימוד שיפתח שערים לתעסוקה בתחומים הנלמדים.

במכללה לא רק לומדים תוכנות גרפיקה. במהלך הקורסים נעשית גם עבודה מעשית בשטח של התנסות מול מעסיקים שונים הזקוקים לעבודות גרפיות שונות, כך שהתלמידות נחשפות כבר משלב מוקדם לעולם העיצוב באופן הכי מעשי שיכול להיות.

אז אם גם את יצירתית- מקומך אתנו. בקורסים שלנו תקבלי את כל הכלים הכי מקצועיים שמציע היום עולם העיצוב. תגלי עולם שלם של אפשרויות חדשות, להתמקצע ולהתפרנס בכבוד!

בתוכנות גרפיקה ידע שווה כסף

קורס עיצוב גרפי קצר לוקח בחשבון את ההתפתחות הטכנולוגית כיום עם כל הפיתוחים והשכלולים בכל התחומים בעידן האינטרנט והטלפונים החכמים.

המינוף של כל עולם המיתוג והפרסום פותח שער רחב לכל מי שעוסק בתחום העיצוב הגרפי. הוא מזמין את כל מי שמבין והתמקצע בתחום של עיצוב גרפי להכנס לתוכו ולהרוויח היטב בנישה המתאימה לו: בין אם זה ענף הפרסום, ענפי המיתוג השונים, עבודה בבתי דפוס ומערכות עיתונים, חנויות וסטודיו לצילום, מגזינים ואפילו בחברות הייטק.

Facebook
WhatsApp
Email
מאמרים מקצועיים:
למה אין לי רעיונות, למה?

אחד הדברים הכי מתסכלים, זה שכנגמרים הרעיונות. או , גרוע מכך, כשצריך להביא רעיון בערב פסח, או כל זמן לחוץ או עייף אחר. בטח כבר שמתן לב, שאין כפתור קסם כזה שלוחצים עליו ופשוט "מגיע רעיון", אז מה עושים?

קרא עוד »
"למה הלקוח נודניק?"

"הפרוספקט כבר מוכן"? "כמה זמן לוקח לך להכין לוגו"? "אני חייבת את המודעה ד-ח-ו-ף!". כשלקוח מנדנד ולוחץ, זה מכניס אותנו ללחץ וגורם לנו לנסות להתחמק ממנו ולרצות רק שהפרוייקט הזה ייגמר. אבל, הבשורה הטובה היא, שזה ממש לא חייב להיות ככה. על כך ועוד בפוסט של נעמי סובול, מנטורית עסקית למעצבות ומנהלת מכללת אימג'. כנסי.

קרא עוד »
מה, את לא סומכת עליי?

"מה, אנחנו לא חברים?"
"מה, את לא סומכת עליי"??
מיד אני אביא לך הכל במזומן!!
‼️‼️‼️
אלו משפטים של תמרורי אזהרה
שמסמנים לכם שהלקוח הזה
לא ישלם.

קרא עוד »
האם נכון לקחת עבודות כבר בזמן הלימודים?

האם אני מוכנה?
האם אני יודעת לקראת מה אני הולכת?
זה אמור להיות בחינם או בתשלום?
כמה סבבי תיקונים אמורים להיות?
מה אם היא לא תאהב את היצירה שלי?
אלו שאלות שמעסיקות אותנו המון, בואו נעשה סדר.

קרא עוד »

אני רוצה פרטים נוספים

חזרו אלי

[leadercf7 campid="6168"]

לרכישת היומן באופן מאובטח
ומשלוח עד הבית,
לחצי כאן

קורס בזום:

פעמיים בשבוע, ימי שני ורביעי בערב,
בין השעות 19:00-22:00
אורך הקורס: שנה, 300 שעות.
תאריך פתיחה: נובמבר 2022

עלות הקורס:

מחיר מחירון: ₪17,800 + ₪350 דמי רישום

רק לנרשמות עד 07/07/22

₪2,000 הנחה מיוחדת

במקום:

₪17,800

רק: 15,800 + 350 דמי רישום

ובארור שיש גם

בונוסים מדהימים

צעדים ראשונים בעולם העבודה
+ יסודות העיצוב הגרפי

+

לאחר מכן, המחיר מלא ועל בסיס מקום פנוי בלבד

*ניתן לפרוס עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית

1

שליטה מלאה בתוכנות הגרפיות המובילות בעולם:

תקבלי חוברות מודפסות בעברית לכל תוכנה, הקלטות לצורך חזרה של כל השיעורים.

משימות ופרוייקטים מלווים לכל תוכנה, כך שתצאי עם מקסימום שליטה ותוצרים ברמה גבוהה.

במכללת אימג' את מקבלת היקף שעות נרחב לכל תוכנה ושליטה רחבה ומקצועית בכל הכלים משלב העיצוב ועד שלב ההדפסה בפועל בבית הדפוס.

בסיום יחידה זו תדעי לעצב:
הזמנות, לוגואים, ערכות, כריכות לספרים, כרזות, פוסטרים, מודעות פרסום, קטלוגים, מדבקות, אלבומים דיגיטליים ועוד.

2

עיצוב גרפי וחשיבה יצירתית:

בחלק הזה תלמדי את הנשמה של המקצוע,
תדעי לעצב ברמה גבוהה ולתת את הטאצ' המקצועי לכל היצירות שלך משלב הקומפוזיציה, דרך צבע, טיפוגרפיה, העברת מסר ודיוק תוצרים לרמת גימור גבוהה.

שליטה בעולם העיצוב תעניק לך בטחון במקצועיות שלך ותעניק לך את הכלים שאת זקוקה להן כדי לעצב בצורה מדוייקת, ממוקדת, זריזה וקולעת בול בפוני.

במהלך יחידה זו, תצרי מערך תוצרים שלם כולל מיתוג עסקים ועיצוב כרזות עד לבניית תיק עבודות והעלאה שלו לאויר.

3

אפיון ועיצוב לדיגיטל:

תלמדי אודות המעבר מפרינט לדיגיטל ועם אפיון ועיצוב כך שתוכלי להתקבל לכל משרת עיצוב שדורשת היום גם וגם!

5

הגשה לדפוס והתנסות בחומרים בפועל

בשלב זה תלמדי את כל השלבים מהעברת הקובץ מהמחשב, אל מכונת הדפוס. תתנסי בהדפסת מארזים, גלויות, פוסטרים, מדבקות וערכות.

כך שכל פרויקט שתתנסי בו אחר כך, כבר יהיה לך מוכר ותדעי בדיוק איך לעשות אותו בצורה מושלמת ובטוחה.

4

בניית תיק עבודות מקצועי

תיק העבודות יכיל מגוון של פרויקטים שישקפו את הכישרון והיכולות שלך ויהווה כרטיס כניסה לכל הצעת עבודה מיד לאחר הקורס.

את תלמדי להעלות את הפורטפוליו שלך לאוויר וליצור נראות עסקית משכנעת ומקצועית שתשכנע את הלקוחות לעבוד איתך.

8

תעודה יוקרתית

לצד התעודה, את יוצאת עם תוצרים ברמה גבוהה ותיק עבודות אינטרנטי בשילוב הדרכה מלאה איך למצוא עבודה בתחום ואיך לתמחר עבודות בעיצוב!

קורס פרונטאלי:

פעם בשבוע במכללה בהר חוצבים בירושלים,
יום ראשון, בין השעות 9:30-15:15 אורך הקורס: שנה, 300 שעות.
תאריך פתיחה: אוקטובר 2022

עלות הקורס:

מחיר מחירון: ₪18,800 + ₪350 דמי רישום

רק לנרשמות עד 07/07/22

₪2,000 הנחה מיוחדת

במקום:

₪18,800

רק: 16,800 + 350 דמי רישום

ובארור שיש גם

בונוסים מדהימים

צעדים ראשונים בעולם העבודה
+ יסודות העיצוב הגרפי

+

לאחר מכן, המחיר מלא ועל בסיס מקום פנוי בלבד

*ניתן לפרוס עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

6

הדרכה עסקית למעצבות

יוצרות הכנסה בייסיק

בנוסף, תקבלי את הקורס הדיגיטלי של נעמי סובול "יוצרות הכנסה" בו תקבלי את כל ההדרכה לכתיבת חוזי עבודה ותמחור באופן מקצועי ומסוכם).

8

הדרכה מלאה למציאת עבודה:

צעדים ראשונים בעולם העבודה

אל דאגה! באימג' חשבנו על הכל, והכנו במיוחד עבורך הדרכת וידאו ממוקדת, עם משימות מוגדרות, שלב אחר שלב, מה עושים ביום שהקורס הסתיים ורוצים להתקבל לעבודה (בלי נסיון!). איך זה עובד, באיזה קבוצות להשתתף, מה זה נטווריקנג, ואיך לדבר על ציפיות שכר ולמצוא עבודה בצורה אקטיבית וקלה בע"ה.

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

איזה כייף שאת כאן :)

כאן מתחילים!