יוצרות הכנסה

הכירי את 'יוצרות הכנסה' – תוכנית הדגל הייחודית של אימג' לפיתוח ויצירת תשתית עסקית ליוצרות. אני מזמינה אותך – מעצבת או יוצרת, 'טרייה' או וותיקה, לסלק אחת ולתמיד את הרתיעה שלך משיווק ומכירות, לתרגם את היצירתיות שלך להכנסות ולהפוך את הכישרון שלך לעסק תוסס, מבוקש ובעיקר – כזה שתוכלי להתפרנס בגדול.

במסגרת כנסים מקצועיים, קורסים דיגיטליים ומפגשי מנטורינג קבוצתיים, תרכשי את ארגז הכלים האולטימטיבי לניהול ושיווק סטודיו עצמאי וקופה מלאה.
אבל זה לא הכול – עם הצטרפותך תהפכי לחלק מקהילה חמה ותוססת, מפרה ולומדת של מעצבות ויוצרות מהשורה הראשונה, שתשמש עבורך כמאגר בלתי נדלה של השראה, תמיכה וצמיחה משותפת.

קבלי מתנה מיוצרות הכנסה!

"טיפים ליוצרות שרוצות תוצאות"

קבלי ממני באהבה סדרה כוללת הדרכות וידיאו קצרות להתנהלות נכונה מול סוגיות יומיומית וכואבות בנושאי תמחור, התנהלות מול לקוחות, השראה, שיווק, מכירות ועוד – זה בחינם!

* הטיפים מתאימים למי שכבר מנהלת סטודיו בפועל או עצמאית בתחום.

אם תרצי לטעום קודם...

המוצרים שלנו:

איך מתמחרים פרויקט? איך מציבים גבולות ללקוח? איך מנסחים חוזה התקשרות עם לקוח, ואיך תגני על זכויות היוצרים שלך- תשובות לשאלות אלו ורבות אחרות תקבלי בקורס הבייסיק של 'יוצרות הכנסה', הקורס שיחסוך לך את כל הטעויות הכואבות בתחילת הדרך, יאפשר לתמחר את העבודה שלך באופן נכון ורווחי ולעבוד עם שקט נפשי ולקוחות מעריכים!
ההדרכה אינטרנטית ומהווה עזרה ראשונה לכל בעלת סטודיו חדשה.

איך מעלים מחירים? איך יוצרים בידול בשוק תחרותי? איך להביא יותר לקוחות בלי להשקיע שקל על פרסום? תשובות לשאלות אלו ורבות אחרות תקבלי בקורס המתקדם 'נבחרת יוצרות הכנסה'. הקורס שיעניק לך את ארגז הכלים המלא, לניהול ושיווק סטודיו עצמאי משגשג ורווחי, בעזרת כלים פרקטיים  ליישום מידי, כך שתוכלי לראות תוצאות כבר מהחודש הראשון! ההדרכה אינטרנטית ומיועדת לבעלות סטודיו בפועל.

משתתפות הנבחרת מספרות

תמר סעדון

" אני מעצבת פנים ומעצבת גרפית כבר 12 שנה מיתגתי עשרות עסקים ותמיד חיפשתי קורס בשיווק שיביא לי את התועלת הכי נכונה כדי לקדם את העסק שלי לשלב הבא. בקורס הנבחרת גיליתי עולם מלא של אפשרויות שמזניקות אותי קדימה במקצועיות מדהימה מתוך התנהלות אישית נכונה מתוך שקט נפשי"

עינב קמפנר

"הגעתי כי הרגשתי שאני רוצה לקדם את העסק ולגדול והקורס עשה לי שינוי מהותי בכל הגישה שלי לשיווק, תוך כדי הקורס, עבדתי לפי מה שנעמי אמרה- קרה. אחרי כל מפגש ומפגש- הביא לקוחות. רואים את התוצאות בשטח ובחשבון בצורה הכי מעשית".

כנס יוצרות הכנסה

פעמיים בשנה מתקיים כנס יוצרות הכנסה, אירוע ייחודי ומלא אנרגיה ליוצרות המשתתפות בתוכניות יוצרות הכנסה. בכנס תהני מנטוורקינג, רעיונות חדשניים והרצאות ייחודיות.

מיכל ירושלמי

מיכל ירושלמי, מנחת כנסים ואירועים, עד שהגעתי לליווי אצל נעמי, עבדתי כשכירה בשכר שלא היה נכון עבורי, גם לא מתכונת השעות ולא היתה לי אפשרות קידום או מימוש. ברגע שהתמקדתי בעשיה כעצמאית, פתחתי סדנאות לאומניות, התפתחתי וכמובן שההכנסות עלו בהתאם.

זיקקתי ו'ארזתי' עבורך ידע ונסיון בהיקף של אלפי שעות

הכנתי עבורך תוכנית מזוקקת ומדויקת, פרי עמל של למעלה מ-20 שנה בתחום, כדי שתקבלי רק את מה שעובד באמת. זו גם הסיבה שהחלק התיאורטי בתוכנית הלימודים שלנו פרקטי, מדוייק ובגובה העיניים ומוכיח את עצמו מדי יום ביומו במבחן המציאות!

הכנתי לך חדר כושר מנטאלי

כדי לנטרל את הגורמים המנטליים שמעכבים ומכשילים את ההצלחה שלך ארזתי יחד כלים רבי עוצמה מעולם האימון והמנטורינג שישחררו אותך מחסמים רגשיים ויאשפרו לך לנהל ולהרוויח כסף בשפע.

מיפיתי למענך את ערוצי השיווק שרלוונטיים עבורך

לקחתי את כל ערוצי השיווק הקיימים, ניפיתי עבורך את כל מה שלא רלוונטי ומיפיתי מחדש את מפת השיווק האופטימלית, המותאמת במיוחד לנשים במגזר הדתי והחרדי

ארזתי לך את כל הפינות

בתוכניות יוצרות הכנסה, את מקבלת גם שיעורי וידאו לצפיה, גם מפגשי זום וגם מפגשי קהילה וכנסים שיעניקו לך את כל הכלים והתמיכה ללמוד, להתפתח, להכפיל ולהגדיל הכנסות וקהל לקוחות מתוך מעגל של מנטורינג, שיתופי פעולה ושייכות לקבוצת נשים כמוך.

לברורים נוספים