אם את אוהבת לאייר, בואי להפוך את זה למקצוע מבוקש ולאייר למדיה ולהוצאות ספרים!

איור של סטודנטית מכללת אימג'

קורס אונליין בזום -איור דיגיטלי

אם את אוהבת לאייר וחולמת להפוך את הכשרון שלך למקצוע מפרנס, הקורס הזה בדיוק בשבילך!
שילוב של לימודי תוכנת מנגה סטודיו, פוטושופ למאיירים, איור בעזרת לוח דיגיטלי וכלים מקצועיים מעולם הרישום המהיר, הם התמהיל ליצירת מאיירת דיגיטלית מקצועית! 

הקורס הינו קורס מקצועי מלא של 35 מפגשים של 3 שעות כל מפגש, מועבר בזום ואת מצטרפת לקבוצה איכותית לומדת ויוצרת.

מוזמנת להציץ בגלריה ולראות את התוצרים של מאיירות בוגרות קורס האיור הדיגיטלי באימג' לאחר שנה אחת בלבד, ולהצטרף לליגה של מאיירות מבוקשות. 
בסיום הקורס תוכלי לאייר עבור הוצאות ספרים, משחקים ומדיה וכן עבור מעצבים, טקסטיל, מגזינים, בלוגים ועוד.


הבטיחי מקומך בקבוצה הקרובה!

https://www.youtube.com/watch?v=uW4sL3lvIcEhttps://www.youtube.com/watch?v=4HamIK77yZUhttps://www.youtube.com/watch?v=lb4t-qn9zUc

מה לומדים בקורס
איור דיגיטלי אונליין?

תוכנת מנגה קליפ סטודיו ופוטושופ

רישום ואיור דמויות ברישום מהיר
והגשה לדפוס

בקורס איור דיגיטלי בייסיק תלמדי לאייר בעזרת לוח וואקום (ישירות למחשב!) וכן את תוכנת מנגה קליפ סטודיו ותוכנת הפוטושופ, התוכנות המובילות לאיור דיגיטלי, קומיקס ואיורי ספרים. תלמדי טכניקות צביעה, מרקמים ועבודה אמנותית לצד התנסות בפרוייקטים לאורך הקורס.

המחשב לעולם לא יחליף את היד האנושית, אלא רק משכלל את היכולות שלנו ומהווה ארגז כלים מתקדם. זו הסיבה שחשוב לצד לימודי האיור הדיגיטלי ללטש את יכולות איור הדמויות על מנת להגיע לתוצאות מושקעות. עיקר הדגש ביחידה זו הינה על איור דמויות ורישום מהיר. כמו כן תלמדי הגשה לדפוס על מנת להגיע לתוצרים מושלמים גם ברמת ההפקה.

בניית תיק עבודות דיגיטלי
והכנה לעולם העבודה

מבנה הקורס
ותנאי קבלה

לאורך הקורס נעבוד יחד על בניית תיק עבודות אינטרנטי מקצועי אשר מהווה את כרטיס הכניסה לעולם העבודה כמו כן, תקבלי סדנת פרילנס מתנה אשר תכשיר אותך לגייס לקוחות דרך האינטרנט מיד בסיום לימודייך.
בסיום הקורס, תקבלי בונוס ייחודי של קורס "צעדים ראשונים בעולם העבודה" אשר יתן לך ארגז כלים מלא להשתלבות מלאה וחלקה בעולם העבודה כמאיירת.

הקורס מתקיים בזום פעם בשבוע
התקשרי לברור שעות וימי המחזור הקרוב.

הקורס בהיקף של 35 מפגשים

קבוצות של נשים בלבד.

תנאי קבלה: ראיון אישי ובדיקת התאמה. חיבור אינטרנטי ומצלמת אינטרנט לשיעורי הזום, הכרת המחשב חובה.
תעודת גמר יוקרתית של המכללה
לעומדות בדרישות הקורס והגשת הגמר.


איור של סטודנטית מכללת אימג'

אסתי פרידמן, בוגרת הקורס
אנה סטרלה, תלמידה בקורס
אנה סטרלה, תלמידה בקורס

עם מה תצאי בסיום הקורס באימג'?

תעודה ומקצוע ביד

בסיום קורס איור דיגיטלי בייסיק, את יוצאת עם תעודה מקצועית ביד ועם ידע מלוטש שיאפשר לך להשתלב בכל משרת מאיירת דיגיטל ולאייר עבור הוצאות לאור, מגזינים, מדיות, משחקים וטקסטיל. את תצאי עם תיק עבודות מקצועי, ידע ובטחון מלאים לקפוץ למים!

בטחון וכלים: הדרכת בונוס מלאה "צעדים ראשונים בעולם העבודה"

יום אחרי סיום הלימודים זהו יום "מבחן התוצאה", באימג' את יוצאת מוכנה ובטוחה ישירות לעולם העבודה עם הדרכה מלאה, צעד אחר צעד: איך לכתוב קורות חיים, היכן ואיך לחפש עבודה, איך להתקבל ללא נסיון קודם, ואיך לדבר על תנאי השכר. כמו כן, תקבלי הדרכה איך לבנות תיק עבודות דיגיטלי שיעזור לך לבנות מוניטין מנצח וביקוש.

היכן תוכלי לעבוד בסיום הקורס?

מאיירות דיגיטליות מבוקשות בהוצאות לאור, מפעלי משחקים, איור לבלוגים, משרדי פרסום, מגזינים, לומדות דיגיטליות , סטודיואים לעיצוב ועוד. בסיום הקורס תוכלי לעבוד הן כשכירה והן כעצמאית בתחום.

אילוסטרציה של מתנה

לחצי כאן לקבלת ייעוץ לימודים טלפוני


בבקשה חזרו אלי

עבודות של תלמידות הקורסאימג' בהחלט הייתה המקפצה שלי לתוך העולם הנפלא של האיור. המורות המעולות, האווירה הטובה והתמיכה לאורך כל הדרך הם החותמת של המכללה.
אסתי פרידמןבוגרת קורס איור דיגיטלי
אסתי פרידמן
הגעתי כבר עם רקע באיור ויצאתי עם הרבה יותר מקצועיות והזדמנויות. כיום אני עובדת במה שאני אוהבת במשרה מלאה.
הדסה לענגרבוגרת קורס איור דיגיטלי
הדסה לענגר
באימג' מצאתי בנוסף לכלים הטכניים של איך ליצור ולצייר, גם את הכלים העסקיים של מה אני באמת יכולה לעשות עם זה, כי המטרה שלי הייתה לצאת לעצמאות כלכלית בתחום שאני אוהבת.
ספיר אידןבוגרת קורס איור דיגיטלי ובעלת סטודיו עצמאי
ספיר אידן
הקודם
הבא