קורס UX UI ועיצוב ממשקים

בואי ללמוד את התחום הכי מבוקש ונחשק בעולם הדיגיטל – עיצוב ואפיון ממשקים , אין צורך בידע קודם!

קורס עיצוב גרפי לחיילים משוחררים

מהבסיס ועד לאפיון ועיצוב ממשקים UX UI

בואי ללמוד את התחום הכי לוהט – עיצוב ותכנון ממשקים  – ולהתפרנס בכבוד! מקצוע ביד תוך תשעה חודשים כולל עיצוב גרפי ותכונות אדובי. משלב האפיון ועד לשלב העיצוב והתוכנה.
אין צורך בידע קודם. הקורס בזום בשעות הערב.

מה לומדים בקורס עיצוב ואפיון ממשקים?

עקרונות ה UX ושלבי המחקר

עיצוב לדיגיטל UI ועיצוב ממשקים

יסודות העיצוב ותוכנות גרפיות

תעודה, מבנה הקורס ותנאי קבלה

מחקר משתמשים: מי המשתמשים שלנו ומה הצרכים שלהם, בדיקות שמישות ומטריקות, בדיקת מתחרים, ארכיקטורת מידע, פסיכולוגיה קוגניטיבית בסיסית, דשבורדים, יצירת קונספט איפיוני ושרטוט מסכים Wireframes, עבודה מעשית בתוכנת Figma, הגשות  ובניית פרוייקט גמר.

עקרונות לעיצוב UI , בניה ועיצוב של דשבורדים, ארגון המידע וצורת הניווט במוצר, טקסטים בממשקים והיררכיה של טקסטים, טרנדים בעיצוב לדיגיטל, סדנה מעשית ובניית תיק עבודות.

כאן מגיע החלק של "ידיים על תוכנה". אם עד עכשיו למדנו את כל העקרונות וצורת התכנון והבניה, ביחידה זו תקבלי את הכלים הגרפיים כדי לבצע את הכל על הצד הטוב ביותר, עם הכלים המקצועיים ביותר, ולקבל את הניראות המקצועית ביותר.

ביחידה זו נלמד את עקרונות העיצוב הגרפי (קומפוזיציה, תורת הצבע, טיפוגרפיה) לצד תוכנות אילוסטרייטור ופוטושופ ונעצב את הפרוייקט גמר שלך כך שיהיה לא רק מקצועי, אלא גם יפה ומעוצב.

הקורס הינו אונליין ומתקיים בזום, פעמיים בשבוע
ימי שני ורביעי בין השעות
19:00-22:00

היקף של 40 מפגשים + שעות תרגול מונחה

כולל קבוצת ווצאפ סגורה לשאלות ובניית תיק עבודות מקצועי.
קבוצות של נשים בלבד.

שיעורי התוכנה מוקלטים לצורך חזרה על החומר וכן תקבלי מפגש חד שבועי לתרגול עם מתרגלת קבועה בזום.

תנאי קבלה: אין צורך ברקע מקדים.

לבעלות רקע קודם בעיצוב גרפי, ניתן ללמוד את היחידות ללא יחידת התוכנות.

בסיום הקורס תצאי עם:

תעודה רשמית ומקצוע ביד:

לבוגרות שיסיימו את המסלול בהצלחה, תוענק תעודה מקצועית מטעם המכללה. הידע הרב שתצברי לאורך מסלול הלימודים יעניק לך את הכלים, הביטחון והיכולת להשתלב בכל משרת עיצוב ותכנון ממשקים ולהתקבל למשרות החמות והמבוקשות ביותר!

בטחון וכלים: הדרכת בונוס מלאה "צעדים ראשונים בעולם העבודה"

לימודים לחוד ומציאות לחוד, האמנם? לא בבית ספרנו. במכללת אימג' אנו עושים את מרב המאמצים להבטיח לך שהיום שאחרי, יהיה מלא בפרפרים בבטן והגשמה עצמית. כל בוגרת אימג' יוצאת בביטחון עצמי ועם יכולת שתאפשר לצלול אל תוך עולם העבודה. כדי לאפשר זאת, תקבלי הדרכה מקיפה: איך כותבים קו"ח, כיצד מחפשים עבודה, כיצד מתגברים על חוסר ניסיון קודם, תנאי שכר, בניית תיק עבודות, יצירת מוניטין וביקוש , איך לעבוד כשכירה ואיך לעבוד כפרילנסרית מהבית (או גם וגם!).

היכן תוכלי לעבוד בסיום הקורס?

עם תום תכנית הלימודים תוכלי להתקבל לכל משרה מבוקשת של עיצוב ואפיון ממשקים, החל מסטודיו לעיצוב ובניית אתרים, משרדי פרסום ועד להייטק ומשרות פיתוח.

אילוסטרציה של מתנה
צעדים ראשונים בעולם העבודה

בונוס לתלמידות הקורס: ערכת "צעדים ראשונים בעולם העבודה"במתנה!

סיימת את הלימודים? כל הכבוד! צלחת אתגר לא קטן כלל! אבל עכשיו נותר האתגר הלא פחות חשוב והוא למצוא עבודה.

בהדרכה "צעדים ראשונים בעולם העבודה", תקבלי קורס סופר מפורט ופרקטי שיעניק לך את כל הכלים הנדרשים להשתלבות קלה ומהירה בשוק התעסוקה. עם הכלים שתקבלי עם תום הלימודים, תוכלי להתקבל כשכירה ולצאת לדרך עצמאית (או אפילו לשלב בין שני העולמות!).

ההדרכה מועברת ע"י נעמי סובול, בעלת הכשרה בקואצ'ינג עסקי למעצבות גרפיות ויוצרות. עם הכשרתן של 1,200 יוצרות, אנו סמוכים ובטוחים שסל הכלים שבנינו בתכנית הלימוד, תעניק גם לך את הביטחון והיכולת להשתלב במהרה בשוק העבודה.

לקבלת הצעת מחיר מלאה לקורס זה >>>>

אייקון

אני רוצה פרטים נוספים

חזרו אלי

הבוגרות שלנו