קורס עיצוב ממשקים UX/UI
(לא נדרש ידע קודם!)

תערוכת גמר בעיצוב
קורס עיצוב גרפי בירושלים

אם את רוצה להנות מביטחון ויציבות כלכלית,
לעבוד במקצוע מבוקש בעולם ההייטק
ולעבוד במקצוע נחשק בעיצוב -

המקצוע הזה בדיוק בשבילך!

קורס עיצוב ממשקים UX/UI במכללה המובילה לנשים:

לצאת עם מקצוע מבוקש ביד תוך 6 חודשים!

למה דווקא אצלינו?

מקסימום מקצועיות ותוצאות

הקורס מקיף ומקצועי של 40 מפגשים, אין צורך בידע קודם!

ליווי והדרכה לאורך כל השנה, קבוצת ווצאפ, קבוצת תרגול ומענה מקצועי לכל שאלה.

אם את מחפשת מקום שרואה אותך ויקדם אותך למקסימום, הגעת למקום הנכון!

תעודה מקצועית למסיימות בהצלחה.

תרגישי בבית, תרגישי אישה

לימודים פעמיים בשבוע בשעות הערב בזום, כך ששגרת החיים שלך נמשכת כרגיל לצד רכישת מקצוע לחיים תוך איזון מושלם עם הבית והמשפחה.
מכללה לנשים עם צוות של נשים בלבד שתאפשר לך להרגיש בנוח, ליהנות מסביבה תומכת, לקבל משימות שבועיות להתקדמות ולהיות חברה בקבוצת וואטספ ייחודית שבה תוכלו להתייעץ עם המרצות.

צעד אחר צעד עד למציאת עבודה!

כדי לעבוד בתחום חשוב שתביני מצוין את שוק העבודה: איך לכתוב קורות חיים לכל משרה, איך לבנות את תיק העבודות בצורה נכונה, מה השיטה הנכונה לתמחר את עצמך אם בחרת לעבוד כעצמאית, מה עושים כדי לגייס לקוחות ועוד.

אנחנו נדריך אותך באופן מפורט שלב אחרי שלב מה בדיוק לעשות כדי למצוא עבודה באופן מעשי וממוקד תוצאות.

לבדיקת התאמה ומידע נוסף מלאי את הטופס

מה כולל הקורס?

UX/UI מהמחקר ועד התוצר

כל העקרונות משלב המחקר ועד שלב ההגשה המעוצבת: חקר משתמשים, מי המשתמשים שלנו ומה הצרכים שלהם, בדיקות שמישות ומטריקות, בדיקת מתחרים, ארכיקטורת מידע, פסיכולוגיה קוגניטיבית בסיסית, דשבורדים, יצירת קונספט איפיוני ושרטוט מסכים Wireframes, עבודה מעשית בתוכנת Figma, בניה ועיצוב של דשבורדים, ארגון המידע וצורת הניווט במוצר, טקסטים בממשקים והיררכיה של טקסטים, טרנדים בעיצוב לדיגיטל, סדנה מעשית ובניית תיק עבודות.

תוכנות גרפיות ועיצוב גרפי

כאן מגיע החלק של "ידיים על תוכנה". אם עד עכשיו למדנו את כל העקרונות וצורת התכנון והבניה של הממשקים, ביחידה זו תקבלי את הכלים הגרפיים כדי לבצע את הכל על הצד הטוב ביותר, עם הכלים המקצועיים ביותר, ולקבל את הניראות המקצועית ביותר.ביחידה זו נלמד את עקרונות העיצוב הגרפי (קומפוזיציה, תורת הצבע, טיפוגרפיה) לצד תוכנות אילוסטרייטור ופוטושופ ונעצב את הפרוייקט גמר שלך כך שיהיה לא רק מקצועי, אלא גם יפה ומעוצב.

צעדים ראשונים בעולם העבודה

קבלי בקורס אחד מרוכז וסופר פרקטי את כל הכלים להשתלבות מהירה, חלקה וקלה בעולם העבודה החדש בו הכל אפשרי, לעבוד כשכירה, או כפרלינסרית (או גם וגם!).
תלמדי לתמחר, לנהל לקוחות, לכתוב הזמנת עבודה וחוזה התקשרות ואיך להתנהל כך שתוכלי ליצור עם מקסימום שקט נפשי והכנסה מתגמלת.

לבדיקת התאמה ומידע נוסף מלאי את הטופס

לבדיקת התאמה ומידע נוסף מלאי את הטופס