לימודים לנשים

לימודים לנשים

לימודי גרפיקה ממוחשבת, קורס עיצוב גרפי לנשים, קורס איור דיגיטלי וידני, קריאייטיב ופרסום – הינם תחומי יצירה נפלאים ויצירתיים ועם זאת מאתגרים. כאשה דתית, וודאי חשוב לך להתמקצע במקסימום ועם זאת לדעת שאת לומדת במקום ששומר על אוירה ותכנים המותאמים לאורך החיים התורני.

הלימודים במכללת אימאג' מוקפדים מכל הבחינות:

לימודים לנשים עם צוות של מרצות בלבד
קורס עיצוב גרפי לנשים עם תלמידות איכותיות כמוך
תכנים מוקפדים ללא בעיות של צניעות או פגיעה בסולם הערכים שלנו.

לימודי תעודה בירושלים

במכללת אימאג' תרגישי בטוחה ללמוד מה"טופ", ללא פשרה על מה שחשוב באמת. תוכניות הלימודים מועברות על ידי נשות מקצוע מובילות בתחומן, בעלות נסיון רב בהדרכה ובהטמעת ידע מתקדם, תוכנות, מהלכי חשיבה קריאייטיבים ותהליכי עבודה נכונים. מרצות אלו, מביאות איתן את כל החידושים והמקצועיות הדרושים לך כדי להצליח בתחום אותו תלמדי ולהשתלב בהצלחה בעבודה טובה בע"ה.

לימודים לנשים דתיות

לימודי תקשורת חזותית באימג' – חויה מיוחדת! הרגשת הסיפוק, ההגשמה העצמית, הביטחון המלא ביכולותיך והחופשיות לבחור עבודה נוחה המאתגרת את הכישורים שלך, הינה חוויה המלווה את בוגרות אימאג עם סיום לימודיהן. וזה עוד לא הכול! במרבית הקורסים מועבר סטאז' מעשי מול לקוחות אמיתיים בזמן הלימודים, כמו גם הכרות עם דרישות מעודכנות וציפיות המעסיקים בשוק העבודה. רבות מהבוגרות מאיישות כיום משרות מבוקשות בשוק העבודה. את מוזמנת להגיע לפגישת היכרות ללא התחייבות ולהתרשם.

לימודים לנשים במכללת אימג'- בוגרות מספרות

"עוד בהיותי בחו"ל חלמתי ללמוד עיצוב גרפי, תמיד התחברתי לתחום אך לא היה לי שמץ של מושג איך זה עובד. כשעליתי ארצה, חיפשתי מקום שאוכל להביא לפועל את רצוני וביחד עם זאת לא לוותר על האוירה שאליה הורגלתי, להשקפה ולתכנים נקיים. אז מצאתי את אימג', שהתאים לי מכל הבחינות. היה כיף ללמוד עם נשים. בין החברות נוצרה כימיה נפלאה, גיבוש והיה לנו פשוט כיף ללמוד ביחד. כל אחת עודדה ודחפה את השניה להשקיע ולהצליח וזו אחת הסיבות שעשינו פרוייקטים ברמה גבוהה הרבה מעבר למקובל במכללות לעיצוב גרפי ותקשורת חזותית. התחלתי שנה א' ולא יכולתי שלא להמשיך לעיצוב גרפי למתקדמות. היו שנתיים לא קלות בכלל, של תמרון בין הבית והילדים לעבודה וללימודים, אך ללא ספק המאמץ היה שווה. היום, אני מעצבת גרפית מצליחה וממליצה לכל מי שמתעניינת בתחומי התקשורת החזותית ללמוד דווקא במסגרת של לימודים לנשים. זו חוויה מיוחדת ומעצימה" אפרת צור, רחובות.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: