לימודי תעודה עיצוב גרפי

לימודי תעודה עיצוב גרפי

נשים ונערות רבות מחפשות אפשרות ללימודי תעודה שיתאימו להם, על מנת שיוכלו להתמקצע ולהתפרנס ממקצוע מכובד. לימודי עיצוב גרפי הם לימודים מבוקשים מאד. תחום העיצוב הגרפי הולך ומתפתח עם השנים, ביחד ובמקביל להתפתחות המדיה המודפסת והמקוונת גם יחד.עיצוב גרפי דרוש בהרבה מאד תחומים, כמו עיצוב של ניירת משרדית, עיצוב תוויות למוצרים, עיצוב ספרים וכריכות, עיצוב מודעות פרסום, מיתוג ועוד מגוון רחב של דברים כמו עיצוב פרוספקטים, פולדרים וכרזות. לימודי תעודה עיצוב גרפי מאפשרים לתלמידות להגיע לרמה גבוהה בעיצוב הגרפי, ולהציע שירותי עיצוב מתקדמים.

"לאחר שהתחלתי לעבוד בתחום הגרפיקה והעיצוב חיפשתי ביה"ס מקצועי שימנף אותי קדימה באווירה ביתית ואישית ובחרתי באימג'! באימג' קבלתי כללי עיצוב וטיפוגרפיה ברמה גבוהה, לימוד התוכנות בצורה חווייתית ומקצועית, וידע רב בתחום הפרסום והשיווק. ומעל הכל רכשתי בטחון אישי ומקצועי שעזר לי להצליח בעבודתי! ממליצה בחום לכל אחת שרוצה להתמקצע ולהיות מעצבת גרפית מובילה בתחום העיצוב והפרסום!" חני קורנברג – ארט דיירקטור פרסום ושיווק

תוכנית הלימודים ללימודי תעודה בעיצוב גרפי

למסלול עיצוב גרפי לימודי תעודה ממושכים ומקיפים החולשים על מגוון רחב של תכנים.

תוכנית הלימודים בתחום של לימודי תעודה עיצוב גרפי כוללת לימוד של תוכנות גרפיות. מדובר בתוכנות הגרפיות הידועות: קורס פוטושופ, קורס אינדיזיין וקורס אילוסטרייטור. בנוסף, לימודי תעודה של עיצוב גרפי כוללים לימודי עיצוב– כיצד לבנות קומפוזיציה, כיצד ליצור עיצוב "זורם", איך להתאים את העיצוב לקהל היעד, כיצד לעשות עיצוב מפתיע שיגרום לך לעצור ולקרוא את המודעה וכן הלאה. תחום נוסף שנלמד במסגרת לימודי תעודה עיצוב גרפי הוא התחום השיווקי – כיצד ליצור עיצוב תואם מסר, כיצד ליצור מיתוג עסקי, איך לבנות לוגו, ועוד. לימודי תעודה עיצוב גרפי מאפשרים עבודה בכל תחומי הגרפיקה והעיצוב.

עיצוב גרפי במכללת אימג'

מכללת אימג' הוקמה בשנת 2006 ומאז היא מתמחה בתחומים של עיצוב ופרסום, כאשר בראש כל המקצועות עומד התחום של עיצוב גרפי. מכללת אימג' מאפשרת לכל אחת להנות מלימודי תעודה עיצוב גרפי, אשר מאפשרים לה לעבוד בכל משרה של עיצוב גרפי, בחברות, בעיתונים, בתי דפוס, עמותות, במשרדי פרסום ובמקומות דומים אחרים. הבוגרות של אימג' משתלבות בתחום גם כעצמאיות, ומעניקות שירותי עיצוב גרפי ללקוחותיהן ברמה גבוהה במיוחד. מכללת אימג' מעשירה את הידע של התלמידות ומקיפה את כל נושאי העיצוב הגרפי, על מנת לאפשר לכל תלמידה להגיע לרמה הגבוהה ביותר.

מידע שעשוי לעניין אותך:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: