יוצרות הכנסה השיטה שתגרום לסטודיו שלך לייצר יותר הכנסות!

בעלת סטודיו ושואלת את עצמך איך להביא הרבה יותר לקוחות והרבה יותר הכנסות לסטודיו?

העסק שלך כעת זמין יותר מתמיד לכל העולם כולו והביקוש לתוצרים גרפיים אדיר. כל עסק זקוק למעצבת גרפית צמודה לעצב אתר, דף נחיתה, מיתוג ופרסומים לרשת. 

אז מה שנשאר זה להבין ולדעת איך להביא את כל הלקוחות האלו אלייך, איך לסגור איתם עסקאות ריווחיות ואיך להשאיר אותם עם טעם של עוד ואותך עם סטודיו משגשג וריווחי.

יוצאים לדרך!

טבלט

קבלי מתנה בחינם מיוצרות הכנסה!

"טיפים ליוצרות שרוצות תוצאות"

קבלי ממני באהבה סדרה כוללת הדרכות וידיאו קצרות להתנהלות נכונה מול סוגיות יומיומית וכואבות בנושאי תמחור, התנהלות מול לקוחות, השראה, שיווק, מכירות ועוד – זה בחינם!

* הטיפים מתאימים למי שכבר מנהלת סטודיו בפועל או עצמאית בתחום.

אם תרצי לטעום קודם...

בעלת סטודיו לעיצוב?
יש לך אוצר מתחת לגשר!

נמאס לך לעבוד קשה ולהרוויח מעט? צריכה עוד לקוחות והסטודיו מדשדש? בואי ללמוד איך להפוך את הסטודיו שלך למשגשג וריווחי עם ארגז כלים ממוקד למעצבות ויוצרות בעזרת שיטה פרקטית ליישום מידי, כך שתוכלי לראות תוצאות כבר מהחודש הראשון! בואי לקבל כלים עדכניים לניהול ושיווק סטודיו מצליח וריווחי בקורס נבחרת יוצרות הכנסה בשילוב תכנית ליווי עד להשגת היעדים האישיים שלך: הכנסה קבועה וגבוהה מהסטודיו שלך ולקוחות משלמים!

בקורס אשתף אותך בכלים הכי חמים שעובדים בשטח, עם דגשים מיוחדים לפיתוח עסקי ליוצרות ומנסיון של 20 שנה על המגרש כך שתוכלי לראות תוצאות כבר מהחודש הראשון! 

הקורס מיועד לבעלות סטודיו בפועל שרעבות להרבה יותר.

משתתפות מספרות

תמר סעדון

" אני מעצבת פנים ומעצבת גרפית כבר 12 שנה מיתגתי עשרות עסקים ותמיד חיפשתי קורס בשיווק שיביא לי את התועלת הכי נכונה כדי לקדם את העסק שלי לשלב הבא. בקורס הנבחרת גיליתי עולם מלא של אפשרויות שמזניקות אותי קדימה במקצועיות מדהימה מתוך התנהלות אישית נכונה מתוך שקט נפשי"

עינב קמפנר

"הגעתי כי הרגשתי שאני רוצה לקדם את העסק ולגדול והקורס עשה לי שינוי מהותי בכל הגישה שלי לשיווק, תוך כדי הקורס, עבדתי לפי מה שנעמי אמרה- קרה. אחרי כל מפגש ומפגש- הביא לקוחות. רואים את התוצאות בשטח ובחשבון בצורה הכי מעשית".

צליל בלום

צליל בלום, מעצבת גרפית, חשבה שהשוק רווי ושאין מספיק לקוחות… עד שהיא נכנסה להדרכה של יוצרות הכנסה וגילתה שהלקוחות שלה לא מפסיקים לצלצל…. תשמעו מה שיש לה לספר לכם 🙂

מיכל ירושלמי

מיכל ירושלמי, מנחת כנסים ואירועים, עד שהגעתי לליווי אצל נעמי, עבדתי כשכירה בשכר שלא היה נכון עבורי, גם לא מתכונת השעות ולא היתה לי אפשרות קידום או מימוש. ברגע שהתמקדתי בעשיה כעצמאית, פתחתי סדנאות לאומניות, התפתחתי וכמובן שההכנסות עלו בהתאם. 

אירנה טברסקי

אירנה טברסקי, אומנית וארט קוצ'ינג, השתתפה בקורס הנבחרת של יוצרות הכנסה והפכה מאומנית אנונימית לאומנית מוכרת, השתמשה בכלים חדשים כדי לפרוץ לתודעת הציבור ולמלא את הקליניקה שלה. 

מיכל שטרן

מיכל שטרן, מייסדת "פילאטיס וזומבה יהודית": עד שהגעתי לנבחרת יוצרות הכנסה של נעמי, עבדתי הרבה וקשה. לאחר ההדרכה למדתי לעבוד נכון יותר, יעיל יותר, קל יותר והרבה יותר ריווחי. כבר במפגש הראשון של הנבחרת כיסיתי את עלות הקורס ומאז העסק רק גדל כל הזמן. 

מה כלול בתוכנית נבחרת יוצרות הכנסה?

נטרול מוקשים מנטאליים ורגשיים

הפחד מכשלון/ הצלחה, החשש להעלות מחירים, הפחד שאולי אין לאנשים כסף כדי לקנות, הרתיעה מתחרות וחוסר אונים מול המצב, הינם רגשות שחוסמים בפנייך את הדרך להצלחה. בשלב ראשון, ננטרל אותם על ידי מידע משולב תרגילים שינקו לך את השולחן המנטאלי ויאפשרו לך לעבוד ולהרוויח באופן משוחרר ותודעת שפע.

מפגשי זום של הנבחרת

לאורך הקורס ניפגש אחת לשבוע למפגש זום בו נעמי סובול, מנטורית עסקית למעצבות, עם וותק של עשרים שנה על המגרש, תלמד אותך את כל השלבים לשיווק ותמחור נכונים עם דגשים ייעודיים לתקופת הקורונה המאתגרת: תלמדי איך לייצר מכונה שמזרימה לך לקוחות באופן קבוע ומשאירה לך שפע של זמן ליצור ולהכניס כסף הביתה.
המפגשים מתקיימים אחת לשבוע במשך שעתיים כל מפגש.

קבוצה סגורה למשתתפות

קבוצה סגורה בווצאפ ובפייסבוק למשתתפות הנבחרת לשאלות, דיונים, שיתופי פעולה והתייעצויות.

הדרכות וידאו מלאות לצפיה

במקביל לשיעורי הזום, תקבלי גם את הקורס הדיגיטלי המלא לצפיה ישירה, בו תוכלי ללמוד איך להפוך לאוטוריטה בתחומך, איך לתמחר מדוייק, איך לבנות חבילות ומה הלקוחות שלך באמת מחפשים. איך לכתוב הצעת מחיר שאי אפשר לסרב לה ואיך לייצר בידול משמעותי מהמתחרים. תתכונני לחווית צפיה מעשירה!

אייקון

לפרטים אודות הנבחרת הקרובה

השאירי פרטייך כאן:

לפרטים מלאים לקבלת ההטבה מלאי פרטייך כאן