לימוד ציור למתחילים

לימוד ציור למתחילים

ציור הוא עולם ומלואו, והוא משתלב בעשרות תחומים אחרים ומעניק להם נופך ויופי ייחודי. בעיתונים, בספרים, על קירות בתי ספר ומוסדות שונים, וגם פשוט כך, על נייר או קנווס. ציור הוא עולם ומלואו, והוא משתלב בעשרות תחומים אחרים ומעניק להם נופך ויופי ייחודי.

מכללת אימג' מציעה לכם קורסים של לימוד ציור למתחילים, אשר מיועדים לכל מי שאוהב לצייר ושהציור הוא בנשמתו, ללא צורך בידע מקצועי קודם.מי שאוהב לצייר – מצייר, אין ספק בכך. כדי לצייר לא צריך הרבה, מספיק עיפרון ונייר על מנת להוציא אל הפועל את מה שמתרחש בדמיון. אך ציור מקצועי הוא עניין שונה לחלוטין. ציור מקצועי עושה שימוש בחומרים איכותיים, באפשרויות של קורס איור וציור דיגיטלי ועוד. ציור מקצועי משתלב עם תחומים נוספים כמו סיפורת, עיצוב פנים ועוד.

קורס ציור למתחילים

לכן לימוד ציור למתחילים הוא תהליך ארוך ומורכב. לימוד ציור למתחילים מתחיל בכללי ציור בסיסיים – פרספקטיבה, הצללות, תאורה, שימוש בצבע ובגוונים של שחור-לבן, רישום דמויות ויצירת הבעות פנים (למידע על לימוד ציור פנים), ועוד. לאחר מכן מגיע הנושא של ציור דיגיטלי באמצעות עכבר או באמצעות לוח גרפי, בעזרת תוכנות ציור מתקדמות כמו פוטושופ ומנגה סטודיו. משם, האפשרויות הן רבות ומגוונות, וכל אחד יכול להתמקצע בתחום של ציור שמעניין אותו, מאיור קומיקס ועד ציורי קיר, מעבודות אמנות לגלריות ועד איורים קלילים לגני ילדים. לימוד ציור למתחילים דורש אהבה לציור בלבד, את כל השאר – תוכלו לקבל כבר בקורס עצמו. במכללת אימג' תוכלי ליהנות מלימוד ציור למתחילים בשני קרסים נפרדים, קורס אחד לציור ידני, אשר כולל את כל יסודות הציור, וקורס שני לאיור ממוחשב, אשר מאפשר לך להשתלב בתחומים של איור כמקצוע לעתיד.

קורס ציור למתחילים: מכללה ללימודי ציור ואיור

מחפשת קורס ציור למתחילים? נספר קצת עלינו: המכללה לנשים אימג' ללימודי עיצוב חזותי ופרסום היא מכללה חרדית מקצועית במיוחד, מהמובילות בארץ בתחום של תקשורת חזותית, אשר פועלת כבר למעלה מ-10 שנים כדי להעניק לתלמידות הכשרה מקצועית ברמה גבוהה, עם תרגול וניסיון מעשי במהלך הקורסים עצמם. מכללת אימג' שבירושלים מעבירה קורסים מקיפים במגוון תחומים כמו עיצוב גרפי, לימודי ציור למתחילים ולמתקדמים, פרסום ועוד. במסגרת הקורסים אנו מעבירים גם נושאים כמו פרקטיקה וקידום אישי, אימון אישי, השתלבות בשוק העבודה ועוד, על מנת להעניק לכל תלמידה את הסיכויים הגבוהים ביותר להשתלב היטב בשוק העבודה ולנצל את התעודה המקצועית בצורה הטובה והמלאה ביותר, עם הצלחות גדולות.

מידע נוסף על קורס ציור למתחילים? צרי קשר ונשמח לסייע!

בסיום כל קורס ישנו פרויקט סיום נרחב, אשר יוצר לכל תלמידה תיק עבודות מרשים.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: