קורס חווית משתמש – למי זה מתאים? ומה לומדים?

מכשירים ניידים וניירת

בשנים האחרונות חל שינוי דרסטי באופן שבו אתרים שונים ועסקים מקוונים מתנהלים. ענקית החיפוש גוגל הגדירה כללים מסוימים לפיהם היא מדרגת אתרים, כאשר אחד הפרמטרים החשובים ביותר הוא חווית המשתמש. אתרים בסיסיים כבר אינם עושים את העבודה. נוחות גלישה, עיצוב נעים, תמונות וסרטונים מושכים – אלו רק חלק מהדברים שנמצאים במכלול של חווית משתמש. קורס חווית משתמש מאפשר להיכנס לתחום מעניין ודינמי, וכעת תוכלו לגלות מה כולל קורס כזה ולמי הוא מתאים.

לפני הכל, מה זה קורס חווית משתמש?

קורס חווית משתמש, או UI/UX הוא קורס שמשלב בתוכו עיצוב וגם לא מעט פסיכולוגיה. התחום הזה עוסק בעצם בכל הנושאים שקשורים לעיצוב ואפיון חווית המשתמש בממשקים שונים.

עיצוב חווית משתמש אופטימלית נלמדת במובייל, ב-web, במוצרים דיגיטליים, ובאפליקציות סלולריות. במהלך הקורס, אתם תקבלו מידע בנושאים הבאים:

ניתוח התנהגות צרכנים

כדי לדעת כיצד לספק חווית משתמש טובה, צריך להבין תחילה מה זה בכלל. צרכנים מושפעים במידה ניכרת מהפסיכולוגיה שלהם, ובקורס אתם תלמדו כיצד התת מודע שלנו מנהל את החלטותינו.

בקורס נלמדים אספקטים מעשיים של פסיכולוגיה קוגניטיבית שנותנים צוהר לאופן שבו צרכנים בוחרים מוצר כזה או אחר.

מחקר וניתוח

לאחר שתקבלו מושג על הפסיכולוגיה הצרכנית, מגיע הזמן ליישם את הידע התיאורטי. באמצעות כלי ניתוח שונים, כמו סקרים ושאלונים, אתם תגלו על העדפות של קהלים שונים, וכיצד לפנות לכל קהל בצורה אופטימלית.

יישום תוצאות המחקרים

בחלק הראשון של חווית משתמש, אתם תחקרו את הצרכים, ההתנהגות ואופן הבחירה של קהלים שונים. לאחר מכן, תוכלו ליישם את המחקר שלכם במוצרים שתתכננו. לאחר שתבינו את עולם המשתמשים, תוכלו לתכנן ממשק שמתאים בדיוק לתוצאות הניתוח שלכם.

למי מתאים קורס חווית משתמש?

קורסים שעוסקים בחוויית משתמש מתאימים לבעלי רקע או זיקה לעולם הטכנולוגיה והעיצוב. ישנו שימוש רב בכלי ניתוח וכלי עיצוב ממוחשבים בקורס הזה, כך שמומלץ בחום להיות מעורים בתחום לפני תחילתו.

לאחר גמר הקורס, תוכלו להשתלב בעולם העבודה וליישם את כל מה שלמדתם. בשוק העבודה אתם תתנהלו מול מובילי פרויקטים ומנהלי מוצר שיגדירו את הדרישות למוצרים שלהם. בנוסף, אתם תעבדו בצמידות למעצבים גרפיים ומפתחים – עד שהמוצר שתכננתם יעלה לאוויר.

לימודי תקשורת חזותית במכללת אימג': הדרך שלך לעתיד בתעשיה

בעלי תעודה בתחומים השונים של תקשורת חזותית הם מבוקשים יותר מאי פעם. עם אתרים ומוצרים שמושקים מדי יום, יש צורך מתמיד במומחים שידעו כיצד לתכנן חווית משתמש אופטימלית וחוויה ויזואלית מקצועית.

במכללת אימג' – מכללה לתקשורת חזותית לנשים, עומד בפנייך מכלול של קורסים מרתקים ומעשירים בתחומי התקשורת החזותית. האווירה הייחודית במכללה מאפשרת לנשים להפיק את המיטב מהקורסים שלהן, ואתן תמיד מוזמנות להצטרף לכיתות הלימוד המעשירות והמהנות שלנו.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: