מה לומדים בלימודי תקשורת חזותית

מוקאפ של לוגו

לימודי תקשורת חזותית? לומדים רק באימאג'! יש לך חוש אסתטי וסקרנות רבה? אוהבת למכור רעיונות ולהביע דעות? לימודי תקשורת חזותית, זה התחום המתאים בשבילך!תמיד הערכת שלטי חוצות ופרסומות בעיתון עם חשיבה מחוץ לקופסא?בעבר הלא רחוק כל אדם היה עושה את עבודתו, הייתה לו את החנות שלו, את המקצוע שלו, או שהוא היה עובד אצל מישהו כזה. מי שהיה צריך דבר מה, היה פונה אל בעל המקצוע הרלוונטי וזה האחרון היה מספק לו כל שירותו או מוצריו. היום, כמובן, המצב שונה לגמרי. אנחנו לא גרים בכפרים או ערים מבודדות, עולמנו עובר כבר יותר משני עשורים תהליך כמעט מוחלט של גלובליזציה, וכך כולם בעצם יכולים לפנות לכולם, לכולם יש גישה לכולם, ולכל בעל מקצוע וגם הוגה דעות, פוליטיקאי, עמותה וכדומה יש צורך להילחם על המקום שלהם בעולם הגלובלי העצום.

איפה נכנסת תקשורת חזותית לתמונה

איך נלחמים על המקום? כמובן, באמצעות תקשורת חזותית. בלתי אפשרי שכל מי שרוצה להתפרסם יכיר את עצמו לכל האנשים באופן אישי, לכן המסרים עוברים לקהל היעד באמצעות תקשורת חזותית כגון: שלטי חוצות, פלאיירים, אתרי אינטרנט, מודעות בעיתון וכדומה. לימודי תקשורת חזותית, שהוא בעצם לימודי עיצוב גרפי נכנסה לתמונה בצורה אינטנסיבית מאוד, שכן המפרסמים אינם בוחלים בשום דרך על מנת לפרסם, והמלחמה הולכת ורבה על דעת הקהל. מכאן התפתח צורך מהותי בטכניקות עיצוב גרפי, ביצירתיות, ובעיקר ביכולות מרשימות להפעיל מניפולציות רבות על תשומת ליבו של קהל היעד, ואף על מחשבתו ורצונותיו.

מה לומדים בקורס תקשורת חזותית?

לימודי תקשורת חזותית עוסקים בשני נושאים חשובים, הלימודים הטכניים כגון: לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה ממוחשבת, עיצוב אתרים, עיצוב לדפוס וכו'. וגם לימודי קריאיטייב: לימודי טכניקה אינם מספיקים, מכיוון שיש הרבה מעצבים, יש צורך לדעת לייצר תקשורת חזותית ייחודית, יצירתית, משכנעת, מסקרנת ושוברת גבולות, שתמצב את הפרסום שלכם במקום הגבוה ביותר בתשומת הלב של קהל היעד ואף תשפיע על קבלת ההחלטות שלו.

למה חשוב ללמוד במקום שמתאים לך כמו אימג'- המכללה לנשים? כי בתחומי האומנות והעיצוב נותנים דרור ליצירתיות. ואז היצר והסקרנות מגיעים וחשוב לכולנו לשמור על עולם הערכים שלנו ולא להיסחף למקומות שאינם שייכים לנו.  הקריאייטיב אינו חייב להיפגע בגלל היותנו נשים. הוא רק מאתגר יותר. הכי קל להשתמש בגורמים סקסיסטיים לצורך פרסום, אבל ביננו, כולם אוהבים הרבה יותר עיצוב ואומנות אמיתיים. באימג' נלמד יצירתיות אמיתית מהי, חשיבה ייחודית מהי, וכיצד להרשים ברמה הגבוהה ביותר מתוך יצירה עיצובית נכונה ומקצועית.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: