מכללה לנשים

מכללה חרדית

למרות שקיימים מגוון מוסדות לימוד המציעים שלל הכשרות שונות בתחומים שונים, לא תמיד נשים מוצאות שם את המקום שלהן ובפרט בנות דתיות שלעיתים הן נאלצות להתמודד עם אינספור סיטואציות אשר סותרות את העולם הערכי שלהן ואת עולמן הפנימי. אימג' הינה מכללה המיועדת לנשים בלבד. באימג' לומדות בחורות ונשים מכל הארץ שמעוניינות ללמוד גרפיקה, עיצוב גרפי ופרסום, לימודי ציור ואיור, קורס צילום או קורס עריכת וידאו, ושמבינות שללמוד רק עם נשים זה רווח גדול הרבה יותר מאשר ללמוד במקום מעורב.

מדוע דווקא מכללה לנשים?

מכללה לנשים היא מכללה בה תמצאו דינמיקת לימודים חוויתית ונעימה כמו שיכול להציע מקום שהוא רק לנשים. מחקרים רבים מראים שמתי שנשים לומדות בלי גברים, הן מגיעות לתוצאות של פי 3 מאשר אלו שלומדות עם גברים. הדבר נכון עוד יותר בתחומי האומנות והתקשורת החזותית. כאן שמים דגש על העצמת האישה המגיעה ללימודים, על הענקת מוטיבציה ועידוד אינסופי להתקדם ולהתפתח בתחומים השונים אותם מציעה המכללה. במכללת אימג' מלמד צוות מרצות מהשורה הראשונה, שבאות עם הרבה לב ואיכפתיות שכל אחת ואחת תצליח במה שהיא לומדת. מלבד זאת, באימאג נוצרות חברויות ייחודיות בין בנות והאווירה מפרגנת וביתית. ניתן לומר שמי שמעוניינת ללמוד את המקצוע האהוב עליה, ולהתרכז רק בלימודים אימג' זה המקום. כאן לומדים מקצוע בצורה מקצועית מהבסיס ועד לרמה הגבוהה ביותר! וכל שכן שמכללת אימג' הוא המקום האידיאלי לנשים דתיות שיכולות ללמוד בחופשיות בסביבה שטבעית להן.

מה התלמידות שלנו אומרות עלינו…

"עבדתי קשה, אך היה שווה! למדתי המון, ונעמי המנהלת המסורה שהכינה אותנו היטב ליציאה לעבודה, גם הייתה השליחה הטובה שהמליצה עלי לחברת "גלים -תיירות ונופש" שפנו אליה שתמליץ על גרפיקאית. ב"ה תיק העבודות הרשים אותם, והתקבלתי בס"ד מיד לעבודה." חיה זלזניק, ירושלים.

"נרשמתי לאימג, התחלתי מאפס! לא ידעתי איך מייבאים תמונה ואיך שומרים קובץ…וזה בהחלט לא היה קל! אך בהתמדה ובדבקות במטרה התקדמתי כשהדרבון והעידוד ובעיקר הסיפוק משמשים "דלק" להמשיך ולהשקיע. השתתפתי בכל שיעורי התרגול ואחרי שלשה חודשים הייתי גאה לזכות במקום הראשון בתערוכה! למדתי שנתיים נפלאות כשאני נהנית מכל רגע! האווירה החווייתית המיוחדת, שמחת היצירה, והפרגון של הצוות היו יוצאים מן הכלל!" ציפי ר.ירושלים.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: