מדוע ללמוד דווקא עיצוב גרפי?

מדוע ללמוד דווקא עיצוב גרפי?

אנשים צעירים שסיימו את שירותם הצבאי וגם אנשים בגילאים מתקדמים יותר, מגיעים לנקודה שבה הם חושבים לעומק מה לעשות עם חייהם. מטבע הדברים, האפשרות ללמוד תחום חדש עולה דרך קבע, כאשר לא תמיד ברור מה ללמוד, לאיזה מוסד לימודים לפנות ועל איזה כיוון ללכת. רגע לפני שגם אתם מקבלים החלטות ומעצבים את העתיד שלכם, דעו מדוע העיצוב הגרפי הינו תחום שראוי ללמוד בו ולעסוק בו.

יותר לימוד מעשי, פחות לימוד עיוני:

אם יש משהו שעוד ועוד סטודנטים מלינים עליו הוא על האופי של תכניות לימודים במוסדות מסוימים. בסופו של דבר, הבחירה להירשם ללימודים היא הבחירה להעשיר עולם תוכן, ליהנות מהדרך וללמוד דברים שלא נלמדו קודם לכן. מה שקורה המון פעמים בפועל הוא שהמון סטודנטים לא נהנים מהדרך, כאשר המשוב שלהם למוסדות הלימוד מתמקד בעיקר בדבר אחד: לימוד עיוני ומונוטוני שמקשה מאד ופוגע בהנאה. עם הרשמתכם ללימודי עיצוב גרפי, אתם יכולים ליהנות מדרך המתמקדת בעיקר בעשייה. לצד תכנים עיוניים, ישנה גם המון עבודה מעשית שמאפשרת לכם להתנסות, ליצור ולבטא את עצמכם.

לא רק לימודים, אלא גם אופק תעסוקתי:

לא חסרות תכניות לימוד שלא מעניקות לקהל הסטודנטים אופק תעסוקתי ספציפי. כך, יוצא מצב שסטודנטים משקיעים שלוש וגם ארבע שנים בלימודים אינטנסיביים, כאשר בסיומם הם מוצאים עצמם שוב בצומת דרכים. הדוגמא הקלאסית היא לימודי הרוח לדוגמא, שאומנם מאד מעשירים את הסטודנטים בתכנים, אך הם לא בהכרח פותחים בפניהם אפשרויות תעסוקה. מנגד, העיצוב הגרפי הינו מקצוע לכשעצמו, כך שלאחר הלימודים ניתן להשתלב במשרות נבחרות ולהשפיע עיצובית על חברות רבות.

עבודה המשלבת יצירתיות וביטוי עצמי:

האם חשבתם שבלימודים שלכם תוכלו להביא עצמכם לידי ביטוי? מה שקורה המון פעמים בתכניות לימוד עיוניות יותר, הוא שעל הסטודנטים לשנן חומרים, שיטות, נוסחאות ומודלים שונים. הביטוי העצמי? כמעט ולא קיים, אל רק עם כתיבה של עבודות אקדמיות המאפשרות המון פעמים לסטודנטים לבחור את נושא העבודה. עם לימודי העיצוב הגרפי ניתן בכל יום מחדש להפוך רעיון גולמי לעיצוב, לבטא רגשות ולהפתיע עם עיצוב ייחודי וחדשני. לימודים אלו הינם לימודים ששמים את הדגש על עידוד וביטוי היצירתיות ולא על דיכוי היצירתיות.

תעסוקה כעצמאיים או שכירים, אתם בוחרים:

יתרון נוסף הוא שלאחר הלימודים וההכשרה הנדרשת, כל מעצב גרפי יכול לבחור עבור עצמו את פורמט התעסוקה המתאים לו ביותר. תחום עיסוק זה אפשרי כעצמאי, תוך שכל מעצב גרפי יבחר את הלקוחות שלו ואת הפרוייקטים המעניינים אותו. בנוסף, מדובר על עבודה שכל הנדרש על מנת לבצע אותה הוא מחשב, כך שניתן לעבוד מחוף הים, במהלך חופשה וכמובן שגם מהבית. אלו המעוניינים במסגרת קבועה יותר יכולים לעבוד במקצוע גם כשכירים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: