אודות

קורסים לנשים

אודות המכללה

מכללת אימג' הינה חממה שמגדלת יוצרות משלב ההכשרה המקצועית ועד להצלחה עסקית. זוהי חממה שתלווה אותך משלב לימודי המקצוע ועד לשלב של עבודה בשטח, הן כשכירה בעולם העבודה הדינאמי והן כעצמאית ובעלת סטודיו מצליח בס"ד.

המכללה מנוהלת על ידי נעמי סובול- מנטורית עסקית למעצבות ויוצרות ומנהלת המכללה וקהילת "יוצרות הכנסה", אשר נותנת מענה אישי מושלם לכל אחת מהתלמידות, הכולל: הדרכה קבוצתית, קורסים דיגיטליים משלמים בנושאי השיווק והתמחור, סדנאות וכנסים ייחודים לתלמידות המכללה.

המכללה הינה בעלת ותק ומוניטין של 16 שנה, ממוקמת בהר חוצבים בירושלים ומגיעות אליה נשים עם אמביציה ורצון לצמוח ולבטא את עצמן ולהתפרנס ממה שהן הכי אוהבות- ליצור.

במכללה מגוון קורסים הן למתחילות שרק עלו על המגרש והן לוותיקות שרוצות להשאר מעודכנות ולהשתלם לטופ. לבחירתך קורסים מקוונים אונליין לצד קורסים פרונטאליים.

אם חשוב לך לרכוש מקצוע וגם ארגז כלים להבנה עסקית, כך שתוכלי להתפרנס ממה שלמדת, מיד בסיום הלימודים, יש לנו הרבה להציע לך!

מסלולי הלימוד

באימג' תהני ממגוון מסלולי לימוד המותאמים בדיוק למי שאת: מתחילה שרק נכנסת למים, או בעלת רקע קודם שמחפשת להשתלם ולהגיע לטופ.

באימג' ישנם מסלולי בייסיק ופרימיום, הדרכות לפתיחת סטודיו והבנה עסקית לצד ליווי מקצועי ואוירה מפרגנת.

גלריית אימג'

בלעדי באימג'- קהילת יוצרות הכנסה

'יוצרות הכנסה' – תוכנית הדגל הבלעדית של אימג' לפיתוח ויצירת תשתית עסקית ליוצרות, מזמינה אותך – מעצבת או יוצרת, 'טרייה' או וותיקה, לסלק אחת ולתמיד את הרתיעה שלך משיווק ותמחור, לתרגם את היצירתיות שלך להכנסות ולהפוך את הכישרון שלך לעסק – תוסס, מבוקש ובעיקר – כזה שתוכלי להתפרנס ממנו!

במסגרת כנסים מקצועיים, קורסים דיגיטליים ומפגשי מנטורינג קבוצתיים אונליין, תרכשי את ארגז הכלים האולטימטיבי לניהול סטודיו עצמאי מלא לקוחות מרוצים והכנסות שרק עולות כל הזמן.

אבל זה לא הכול – עם הצטרפותך תהפכי לחלק מקהילה חמה ותוססת, מפרה ולומדת של מעצבות ויוצרות מהשורה הראשונה, שתשמש עבורך כמאגר בלתי נדלה של השראה, תמיכה וצמיחה משותפת.

נעים מאוד

נעמי סובול

מייסדת מכללת אימג' וקהילת יוצרות הכנסה, מנטורית עסקית למעצבות ויוצרות, מתמחה בהכשרת יוצרות להצלחה פורצת דרך מזה 20 שנה.

הכשירה כבר מעל 1,800 מעצבות ויוצרות להצלחה עסקית
בשיטה ייחודית המשלבת הדרכה וייעוץ עסקיים בשילוב אימון מנטאלי מנצח- מה שמאפשר לכל יוצרת להגיע לסיפוק, הגשמה והכנסה גבוהה מתחום ההתמחות שלה.

אל תכלאי את הכשרון שלך!

קבלי טעימה של 6 דקות מתוך סיפורה האישי של נעמי סובול: מה הוביל אותה לפתוח את המכללה המובילה לעיצוב מזה 16 שנה ואיך כל זה התחיל.

אנו מאמינים שכל אחת שהתברכה בכשרון יכולה להצליח בגדול. ולכל כשרון יש  את הזכות לצאת לאויר העולם ולבא לידי ביטוי במקסימום בסייעתא דשמיא.

נעמי והצוות של מכללת אימג' כאן כדי להעניק לך מהניסיון והמקצועיות שלנו ואת כל הכלים הכי חדשניים להצלחה בעולם דינאמי ומשתנה.

אימג' למתחילות

מסלולי הכשרה לתלמידות המגיעות ללא רקע מקצועי קודם

אימג' למתקדמות

מסלולי הכשרה מקצועית למתקדמות בעלות רקע קודם

נבחרת יוצרות הכנסה

השער שלך להבנה עסקית שתמלא לך את הקופה!