לייעוץ ראשוני חייגו עכשיו:

077-7295900

איור דיגיטלי לפרסום וקומיקס למתקדמות

איור דיגיטלי בטכניקות מתקדמות ואומנותיות, הבנה באפיון דמות וסטוריבורדינג כך שתוכלי לקחת פרוייקטים גדולים ולהשתלב בתעשיה.

איור

קורס איור דיגיטלי למתקדמות

לדעת לאייר באופן דיגיטלי זה נהדר. אבל זה רחוק מלהספיק במידה ותרצי לעבוד כמאיירת מבוקשת במשרה מלאה. כי היום יותר מתמיד, מעסיקים מבקשים לעבוד עם מאיירות שיודעות להגיע לרמת גימור גבוהה ואמנותית, טכניקות מתקדמות, והבנה בבניית סטוריבורד, אפיון דמות ויצירת דמות מותג וכלים מקצועיים להפקת מוצר שלם. משחקים, תפאורות, הכנה לאנימציה ואיורים לאריזות, דורשים כלים וידע מתקדם ואת כל הכלים האלו, את עומדת לקבל בקורס איור דיגיטלי פרימיום.  התעשיה מחכה לך!

מה לומדים בקורס

שרה וינטרוב כריכה למגזין משפחה
יפה בלוי איור פרסומי

העמקה באפיון דמויות ודמות מותג:

פוטושופ ואינדיזיין למאיירות

פיתוח סגנונות באיור והבנה בסטוריבורדינג ואפיון דמות,  קריקטורה, האנשה, איור לפרסום, יצירת דמות מותג ואיורי כתבות למגזינים הגזמה ואפיון של קריקרטורות ורישומים מהירים למתקדמים.
טכניקות צביעה ודגשים על תאורה ותורת הצבע. 

בפוטושופ – התוכנה המובילה בעולם ליצירת איורים בעלי אופי ייחודי ואומנותי, שילובי מברשות ושיטות שילוב, מסיכות ויצירת טקסטורות אומנותיות. תתנסי באפקטים, דימוי מגזרות נייר, איור תפאורת לד והכנה להנפשה, יצירת תאורה ואוירה ובניית סגנון אישי.
באינדיזיין תלמדי איך לעמד קומיקס בפועל, צורת עבודה, עימוד וספר והגשה מעשית לדפוס.

קומיקס וסטאז' מעשי

מבנה הקורס ותנאי קבלה:

קומיקס: הכרת סגנונות וז'אנרים, פיתוח סגנון אישי, שפת הקומיקס, אפיון דמות ושמירה על זהות ורצף, תהליך עבודה מא' ועד ת', עיצוב ואפיון דמות מותג לעסקים.

סטאז' מעשי: תתנסי בפרוייקט בזמן אמת ותלמדי אודות כניסה לשוק, ניהול פרוייקט באופן פרקטי ומעשי, גישה נכונה, יחסי אמן ומעסיק, תחזוקה ושימור לקוחות, תמחור, חוזי עבודה ובניית תיק עבודות מקצועי.

הקורס מתקיים פעם בשבוע, יום לימודים מרוכז.
בימי ראשון: 9:30-13:30
בהיקף של 35 מפגשים.
תנאי קבלה: ראיון אישי ובדיקת התאמה.
ידע במנגה סטודיו ורישום בסיס.
תעודת גמר יוקרתית של המכללה לעומדות בדרישות הקורס והגשת הגמר.

עם מה תצאי בסיום הקורס?

סטאז' מעשי ובטחון מלא

רק אימג' מציעה לך תוכנית לימודים המשלבת עבודה מעשית מול בעלי עסקים אמיתיים כבר בזמן הלימודים בשילוב ליווי והדרכה מלאים לניהול פרוייקט, ניהול לקוח ופרזנטציה מלאה. כך שאת מגיעה לשוק העבודה עם נסיון ובטחון מלאים!

הבנה עסקית שתמלא לך את הקופה

באימג' תהני מבונוסים ייחודיים ובלעדיים, ביניהם תקבלי את הדרכת "יוצרות הכנסה" במתנה. בהדרכה תקבלי ארגז כלים מלא שיחסוך לך את כל הטעויות הכואבות של ההתחלה ותצאי לדרך עם ידע מדוייק לתמחור וניהול לקוחות.

היכן תוכלי לעבוד בסיום הקורס?

בסיום הקורס תוכלי לעבוד עם התעשיה או המדיה בכל תחום שתבחרי: הפקת ספרים, קומיקס, עיתונות, מגזינים, לומדות, מפעלי משחקים, מרכזים דידקטיים, משרדי פרסום וסטודיו לעיצוב. תוכלי לעבוד הן כשכירה והן כעצמאית או פרילנסרית.

הרשמי כעת לפגישת ייעוץ והתאמה ללא תשלום

יצירות של קורס איור דיגיטלי פרימיום

אייקון

בואי לפגישת ייעוץ לימודים

פנייתך התקבלה בהצלחה!

את זכאית לפגישת ייעוץ לימודים בשווי 400 ש"ח

במתנה!

במהלך השבוע הקרוב...