המרצות

הכנו לך סביבה נשית אידיאלית

אימג' היא המכללה היחידה בישראל למקצועות העיצוב, בה הצוות כולו מאויש על ידי מרצות נשים מה שמבטיח לך חווית לימודים חופשית, בטוחה ומאה אחוזי השקעה וצמיחה.

נעמי

נעמי סובול

מנהלת המכללה מזה 16 שנה, מרצה לעיצוב, מנטורית ויועצת עסקית ליוצרות. הכשירה כבר מעל 1,200 יוצרות להצלחה פורצת דרך כעצמאיות ומייסדת קהילת "יוצרות הכנסה".

ימימה ביסמוט

ימימה ביסמוט

מומחית לכתיבה שיווקית, מנטורית ומרצה. מעל 15 שנה בתחומי הכתיבה לדיגיטל. כותבת עבור מקצוענים בתחומם – תוכן רענן, מקורי ובעיקר כריזמטי. בעלת תואר ראשון בתקשורת חזותית.

אסתי וקס

אסתי וקס

אשת שיווק, מנטורית, מנחה וסטייליסטית. בעלת 15 שנות ניסיון בתחום השיווק. עבדתי כמנהלת שיווק בחברות גדולות, ביניהם תנובה, והיום אני מלווה עסקים ואת מה שהצלחתי לעשות בעסק שלי, אני מלמדת את הלקוחות שלי- כלים מעשיים לצמיחה של העסק.

פערי אויש לוגו

פערי אויש

מנהלת משרד פרסום "כיוון", ממתגת ומעבירה הרצאות במיתוג וניתוח תהליכי עבודה עם נסיוון של  עשרות מותגים כריזמתיים במיוחד

שרה פוגל לוגו

שרה פוגל

מעצבת, מאיירת ומרצה, בעלת סטודיו פוגל לעיצוב ומיתוג. מאיירת במגזינים, ומרצה בתחום התקשורת חזותית, טיפוגרפיה ופוטושופ למקצוענים.

כוסות עם שתייה

הדסה וולפסון

צלמת מוצרים ולייף סטייל. מתמחה בצילום מוצרים לפרסומות ואתרים. עובדת עם לקוחות ומשרדי פרסום. ומלווה את הלקוח מהקונספט ועד הפרסום.

שרה אנגל לוגו

שרה אנגל

מעצבת גרפית וממתגת, מרצה מקצועית ויסודית לתכנות הגרפיקה בשיטה ייחודית, מנחה ומלווה פרויקטים (מטעם התמ"ת)

לוגו

רינת לוי

מעצבת  UX/UI מעצבת חווית משתמש- עיצוב ינטראקטיב, אוהבת ונושמת עיצוב ודיגיטל, עובדת בתחום העיצוב אינטרקטיב קרוב ל 10 שנים, מביאה את כל הניסיון והפרקטיקה ללימודים.
רבקה עטרה צינמן

רבקה צינמן

מאיירת ומרצה לרישום ומנגה סטודיו
מתמחה באיור ספרים וקומיקסים ורישום טבע דומם והנחיית קבוצות.
הוציאה את הספר : "אשת חיל"
ומאיירת קומיקס עבור מגזין "פנימה"
שרי שטרן לוגו

שרי-שטרן

צלמת מקצועית מתמחה בצילומי פרסום, ילדים , משפחות וניו בורן, עוסקת בצילום לחברות פרסום, לחנויות ולפרטיים, מרצה לצילום בעלת וותק 10 שנים בתחום.