קורס צילום במכללה דתית חרדית

צלמת

אם את מחפשת לימודי צילום מקצועיים באווירה שמתאימה לשומרות מצוות, יש לנו בשורות טובות עבורך. מכללת אימג'– מכללה דתית חרדית ללימודי תקשורת חזותית לנשים בלבד, מקיימת בבית הספר לצילום שלה, קורס צילום לנשים דתיות וחרדיות. בקורס מלמדות מורות מהשורה הראשונה שהינן גם צלמות מקצועיות ובעלות סטודיו לצילום. מי שתגיע לשיעור נסיון במכללה, תוכל מיד להתרשם מהאווירה הדינמית והנעימה בשיעורים. העובדה שלומדות כאן נשים בלבד, גורמת לתלמידות להיות יותר משוחררות ומפרגנות מה שתורם לרצינות, להשקעה גדולה יותר בלימודים ומביא אותן להישגים גבוהים בקורס. אין ספק שלימודים בקורס צילום לנשים הוא משהו מוצלח ביותר.

למי מיועד קורס צילום חרדי ודתי?

יש אנשים שרואים את החיים מבעד עדשת המצלמה. שמים לב לרגע המדוייק שציפור נסקה לאוויר, למראה המיוחד של סבא וסבתא בהדלקת נרות חנוכה, לחוויות של הנופש של בין הזמנים או לשקיעות המרהיבות בחוף. אם אתן נמנות על אותן אלה שחוות את הצורה והצבע ורוצות לתעד אותו באמצעות המצלמה – קורס צילום לנשים דתיות וחרדיות יתאים לכן ככפפה ליד.

קורס צילום לדתיים וחרדים זו חוויה מיוחדת

אחד המכשולים המונעים מנשים חרדיות ודתיות רבות ללכת לקורס מקצועי בתחום הוא העובדה כי מדובר בקבוצה מעורבת של גברים ונשים, שכן לא כל מוסד מציע קורס צילום לנשים דתיות. אנו שמחים לבשר שכיום נפתח צוהר לעולם חדש בפניכן – קורס צילום לחרדיות ודתיות. הקורס שנמצא היום בחוד החנית בתחומו, מאפשר לכן ללמוד את כל תחומי הצילום: צילום למתחילים, צילום סטודיו, צילום אירועים, צילום מוצר ומזון ועוד, ולהתקדם, בקצב שלכן, בעולם המופלא של צילום.

מה תלמדו בקורס?

קורס צילום חרדי דתי המתקיים בבית הספר לצילום במכללת אימג' כולל את כל הנושאים הדרושים על מנת להפוך לצלמת מקצועית. בין הנושאים הנלמדים תוכלו למצוא:

מבנה המצלמה – חלקיה השונים ותפקידם.

תפעול המצלמה בהגדרות שונות

שימוש נכון בתאורה על מנת להפיק את הצילום המושלם

מהי קומפוזיציה וכיצד היא תסייע לך ליצור תמונות מאוזנות יותר

סגנונות צילום שונים (בין צילומי מוצר ומזון לצילומי פורטרט)

פיתוח טכניקות אישיות ליצירה באמצעות המצלמה

ליטוש התמונה בתוכנות מקצועיות

ונושאים רבים נוספים. בסיום הקורס תוכלו להתגאות בתיק עבודות מקצועי שיהיה המפתח להתחלה של קריירה בעולם הצילום כשכירה, או פתח להקמה של עסק עצמאי בתחום כבעלת סטודיו לצילום. התלמידות מגיעות מכל הארץ והאווירה חוויתית ונעימה. אז מדוע לא לבחור דווקא קורס צילום לדתיות ולחרדיות המתקיים במכללת אימג'?!

קורס צילום במכללה חרדית דתית- לימודים באווירה היחודית של ירושלים

יתרון עצום נוסף שתמצאו בהצטרפות למחזורי קורס צילום לחרדים ולדתיים המתקיים בירושלים הוא האתרים ההיסטוריים הרבים הפזורים בעיר, המהווים כר פורה לצילומי שטח ונוף מרהיבים, כמו גם לצילומי טבע על רקע האתרים הקדושים. בין תחנת הרוח, לחומות ומגדל דוד תמצאו את הנקודה המושלמת לאחוז במצלמה, ולהפיק תמונה של פעם בחיים.

מלבד המשתתפים בקורסים של צילום לחרדיות ולדתיות, גם צלמים מומחים רבים, מכל העולם, מגיעים לעיר על מנת ליצור אלבומים מיוחדים, הכוללים שילוב של צילומי פורטרטים של אנשים מדתות שונות (בהסכמתם כמובן), של הנופים והאתרים ההיסטוריים וכן של גגות הבתים העתיקים מצופי האבן הירושלמית היפה, כשמעליהם פרושים שמיים תכולים וברקע אתרים שונים והרי ירושלים.

להכיר חברות שאוהבות את התחום בדיוק כמוכן

מעבר לידע שתצברו במהלך הקורס, והניסיון המעשי בתפעול המצלמה ובצילום, השתתפות בכל קורס צילום חרדי דתי מאפשר לכן להכיר חברות עם אורח חיים כמו שלכם, באווירה מכבדת ומאפשרת, ולבנות את עצמכן יחד, בתחום הצילום המבוקש. כמו שהוזכר כבר, קבוצת בנות הלומדות יחד באווירה של אחווה ורעות מסייעת להצלחה במקצוע כי יש יותר רצון להתקדם, וכאשר קיימת יותר התלהבות התוצאות מרשימות.

לסיכום, קורס צילום לדתיים וחרדיים בירושלים במכללה מנוסה, בעלת ציוד מתקדם וחדשני, ובלווי מורות מקצועיות המעבירות את תחום הצילום מהבסיס ועד לרמה מתקדמת, יכול לפתוח בפניך עולם חדש שלא הכרת. זה הזמן להשתלב בקורס צילום במכללה חרדית דתית ויחד להראות לעולם את הבריאה בעיני העדשה שלך.

מעוניינות לגעת בעולם הנפלא של הצילום, ולרכוש מקצוע מבוקש בקבוצת לימוד המורכבת מנשים בלבד?

הצטרפי עוד היום לאחד המחזורים הקרובים של קורס צילום לחרדיות ודתיות. בהצלחה. 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: