קורס רישום של מכללת אימג'

קורס רישום של מכללת אימג'

דמויות, תנועה, אור וצל, הבעות פנים, ידיים ועוד.בסיום קורס זה תוכלי לאייר בחופשיות אנשים בתנועה, הבעה ועניין. קורס זה מהווה מקפצה ישירה לאלו שירצו להשתלב לאחר מכן במסלול קורס איור הדיגיטלי ולהפוך את הרישום למקצוע של ממש. הקורס ציור מועבר על ידי ציירות מוכרות ומנסות מאד, אשר יקנו לך את כל הכלים, שלב אחר שלב עד לרישום חופשי ומקצועי ברמה גבוהה מאוד. אם את יצירתית ואומנותית, אם את אוהבת לצייר בכל זמן פנוי שיש לך וכולם אומרים לך שאת חייבת לפתח את הצד הזה עוד ולנצל את הכישרון שלך, כדאי שתכירי את המכללה החרדית לבנות של אימאג', אשר מציעה במיוחד עבורך קורס רישום. קורס רישום של אימג' הוא המפתח לכל אישה חרדתית ודתיה המעוניינת להתפתח בתחום האיורים ולהפוך את התחביב והכישרון למקצוע של ממש.

מעוניינת בקורס רישום חופשי באווירה ייחודית? הגעת למקום הנכון!

אם את בחורה דתייה בעלת חוש אומנותי, מקוריות, יצירתיות, דמיון ואהבה לצייר ואת מעוניינת בקורס רישום חופשי אשר  יעניק  לך את הכלים הטובים ביותר לפיתוח תחום זה ברמה מקצועית ואיכותית, אך יחד עם זאת את מחפשת את המקום האידיאלי עבורך ללימודים התואמים את ערכייך והשקפת עולמך – המכללה החרדית לנשים אימג, אשר מעניקה שלל אופציות ללימודים בתחומי הגרפיקה השונים, מציעה לך קורס רישום חופשי, אשר עומדות בראשו ציירות מקצועיות ואיכותיות, אשר יסייעו לך לפתח את התחום הזה באופן מושלם. המכללה שלנו משלבת לימודים ברמה גבוהה ואווירה תורנית וייחודית כל אחת אשר מחפשת את המקום הטוב ביותר עבורה לעבור קורס רישום, חייבת להגיע אלינו ולהתרשם מהמקום.

מהו קורס רישום

קורס רישום חופשי, הוא קורס אשר מיועד לבנות בעלות דמיון מקוריות, יצירתיות ובעיקר אהבה גדולה לתחומי האומנות והציור החופשי. במסגרת הקורס לומדים את כל עקרונות הרישום החופשי, ללא קשר להעתקה. התמקדות באור ובצל, עיסוק בקווים שונים הרלוונטיים לרישום, הבעות פנים, ידיים ועוד.  במהלך הקורס תלמדי לאייר בחופשיות אנשים ודמויות המכילות סוגי הבעות שונים. קורס רישום מעניק לך את היכולת להנפיש דמויות מצוירות בסופו של התהליך ולהפוך אותן לדמויות חיות ממש. קורס רישום מעניק את כל הכלים לעסוק ברישום חופשי באופן מקצועי וכן מהווה מקפצה אדירה לכל מי שמעוניינת להמשיך לאחר מכן להתמקצע גם בתחום האיור הגרפי. כיום, תחום האיור הדיגיטלי הוא תחום נפוץ מאוד, אשר הלימוד שלו מקנה את היכולת להשתלב במקומות עבודה רבים הדורשים עיסוק בתחום.

מה הבוגרות שלנו חושבות על זה:

"למשפחת אימג היקרה רציתי לבשר לכם שב"ה התקבלתי עבודה, ואת, נעמי, היית השליחה הטובה לתווך ביננו! כולנו מאמינים שפרנסה משמים, אך ביחד עם זה, יש להקב"ה את דרכיו הנפלאות לשלוח את הטוב ע"י שליחים זכאים!"

"הגעתי למשרד נהדר של חברת תיירות ונופש "גלים" – הם צריכים גרפיקאית הבעלים מקסימים ומפרגנים והאווירה נהדרת.ולך באופן אישי אני מודה מכל הלב על הנאמנות שלך כלפי, אני יודעת שהמלצת עלי בחום, כעת ובכל הזדמנות שפנו אליך. את עומדת מאחורי דבריך, ודואגת לתלמידות שהשקיעו עד למציאת עבודה. תודה על הכל!" (חיה זלזניק,  בוגרת קורס עיצוב, כיום מעצבת גרפית במשרד תיירות ונופש "גלים".

הצטרפי גם את ללימודים שלנו, ויחד יד ביד תרכשי גם את מקצוע מבוקש בדרך שלך!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: