עיצוב ואפיון אתרים UX UI

עיצוב לדיגיטל, טרנדים חדשניים בעיצוב אתרים ואפיון אתר הם התשתית הנדרשת על מנת להפוך כל אתר למקצועי ומזמין.

עיצוב לדיגיטל - UX UI אונליין

אם עד היום עיצבת בעיקר עבור פרינט, הגיע הזמן לעבור למגרש הלוהט של עולם העיצוב: עיצוב לדיגיטל!
בואי ללמוד בקלות ובנוחות את כל עקרונות העיצוב והאפיון לאתרים ולדיגיטל: איך מאפיינים אתר, מה ההבדלים בין עיצוב לפרינט לעיצוב לאינטראקטיב, איך מניעים לפעולה, ואיך מאפיינים את חווית המשתמש ובונים תזרים של הפעלה ותכנון האתר באופן הכי מקצועי.

אם את גרפיקאית או מעצבת וכל מה שחסר לך זה הידע המשלים על מנת לעבור לעיצוב אתרים, הקורס הזה נועד ונוצר בדיוק בשבילך!

מה לומדים בקורס האונליין עיצוב ואפיון אתרים?

עיצוב לדיגיטל וטרנדים חדשים

UX UI כל סודות האפיון וחויית המשתמש

מה בין אפיון לעיצוב? אינפוגרפיקה, עיצוב תוכן טרנדים ועבודה עם מקורות השראה טרנדיים |  עיצוב לדיגיטל– עקרונות עיצוב בממשקים: קמפיין אינטרקטיבי, עיצוב בנארים דפי נחיתה, ניוזלטר ועיצוב אתרים.

מה היא חווית משתמש טובה ואיך המוח שלנו עובד? הפסיכולוגיה שמאחורי עיצוב אתרים | איך לתכנן מסך, תהליך האפיון ותפקיד המאפיין | איך להניע קהל לפעולה- פסיכולוגיית השכנוע | לאן תרצו להגיע במאמץ מינימאלי וחויה מקסימלית? – יסודות הניווט באתרים | איך מקבלים החלטות מתוך הבנת עולם המשתמש – פרסונות ומחקר מקדים | איך הופכים כל תאוריה לעבודה מעשית: אפיון, תכנון נכון ואפיון תבניתי | איך לעצב לפלטפורמות שונות: עיצוב רספונסיבי, עיצוב למובייל.

למי הקורס מתאים?

עלות ומבנה הקורס:

המדובר במעין קורס עיצוב גרפי ux ui כך שהמסלול אידיאלי למעצבות גרפיות עם רקע בעיצוב שרוצות לעצב לעולם הדיגיטל, רוצות להעמיק ולהכיר את עולם חווית המשתמש על מנת לעצב נכון באנרים, אתרים ודפי נחיתה.

במידה ואתם כבר מכירים את וורדפרס ואלמנטור, קורס עיצוב ואפיון אתרים מושלם עבורכם, הוא יתן לכם את כל הידע הנדרש על מנת לעצב נכון!
כמו כן, מעצבים רבים מעדיפים להתרכז בעבודת האפיון והעיצוב ולתת את עבודת הבניה הטכנית לבוני אתרים שיעשו את העבודה הטכנית בוורדפרס ואלמנטור, כאשר כל האלמנטים של העיצוב והתכנון מוכנים.

נדרש ידע קודם בגרפיקה ופוטושופ. אילוסטרייטור- יתרון.

תנאי קבלה: קורס עיצוב ואפיון אתרים אונליין מתאים לבעלות רקע קודם בגרפיקה ועיצוב גרפי.

מבנה הקורס:

הקורס בהיקף של 10 מפגשים מוקלטים לצפיה
(כ- 40 דק' כל שיעור)
ניתן לחזור ולצפות בכל שיעור שוב ושוב, הקורס זמין עבורך לצפיה במשך שלושה חודשים מסיום הקורס.

אייקון

אני רוצה פרטים נוספים

חזרו אלי