נועזות. מקוריות. חדשנות. יוזמה.

השפה אותה מדבר עולם העבודה החדש.

מסלולי
הבייסיק

מסלול ה'בייסיק' שלנו למתחילות, תובעני וחסר פשרות. או במילים אחרות: אנחנו הולכים לתת לך כל מה שנחוץ, כדי שתתחילי לעבוד תוך שנה מהיום ואת… הולכת להשקיע

מסלולי הפרמיום

מסלולי הפרימיום מזניקים אותך הישר לליגת המקצוענים, הן ברמת ההזדמנויות העסקיות, הן במורכבות הפרויקטים וכמובן ברמת שכר אחרת לגמרי.

יוצרות הכנסה + מנטורינג

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

אימג' - חממה שמגדלת יוצרות!

מכללת אימג' חלוצת האג'נדה ומתוות דרך למקצועות העיצוב בעולם החדש, מזמינה אותך להצטרף למסע הכשרה מרתק ומאתגר, שיבחן את גבולות היכולת שלך (ועוד קצת) ויצייד אותך בארגז הכלים המלא, הנחוץ להשתלבות בעולם העבודה החדש: כושר למידה מהיר, גמישות מחשבה, יוזמתיות יוצאת דופן, שליטה בטכנולוגיות, אינטליגנציה רגשית מפותחת וסקרנות בלתי פוסקת, הנם רק חלק מארגז הכלים הנרחב אותו נעניק לך.

אם גם את שואפת להותיר חותם ומוכנה להשקיע לשם כך, פני אלינו. יש לנו כמה דברים מעניינים להציע לך.

נגן וידאו

אנחנו קשובים יותר.

כי זו הדרך להבין באמת

מה כל אחת צריכה.

סגרנו לך את כל הפינות

רק אימג' מציעה לך תוכנית לימודים מלאה, המשלבת בין לימודי מקצוע מתקדמים, לבין 'ארגז הכלים' המלא לניהול סטודיו עצמאי, כך שתוכלי להתפרנס באמת ממה שאת אוהבת!

הכנו לך סביבה נשית אידיאלית

אימג' היא המכללה היחידה בישראל למקצועות העיצוב, בה הצוות כולו מאויש על ידי מרצות נשים, ללא יוצא מן הכלל, מה שמבטיח לך חווית לימודים חופשית, בטוחה ומאה אחוזי השקעה וצמיחה

זיקקנו כל מה שצריך לפעם בשבוע

זיקקנו כל מה שצריך לפעם בשבוע

תוכנית מנטורינג

רק באימג' תקבלי ליווי בתוכנית מנטורינג, מהרגע הראשון ועד יציאתך לעצמאות, הכולל תרגול מנטאלי, חיזוק בטחון עצמי, הגברת מוטיבציה ורכישת כלים להתפתחות אישית ועסקית

הקהילה התוססת שלנו מחכה לך!

רק באימג' אינך מסיימת את הלימודים וגמרנו. עם הצטרפותך תוזמני להימנות על קהילת נשות מקצוע חמה ומדהימה, תיהני מהשתלמויות מקצועיות, כנסים ייעודיים והטבות פנטסטיות שיעניקו לך יוזמה, בטחון, רעיונות מעולים, שיתופי פעולה, בטחון והיכרות עם קולגות

איך את אוהבת את הקפה שלך?

אימג' היא מכללת 'בוטיק', ולכן דואגת שמספר התלמידות יישאר כזה, שמאפשר יחס וקידום אישיים, עם ליווי לכל אורך הדרך. באימג' תמיד יש ממי ללמוד, עם מי להתייעץ ועם מי לשתות קפה , כי עם אימג', כמו במשפחה את אף פעם לא לבד.

"יצאתי מחוזקת בכלים שאפשרו לי למתג רשתות שלמות"

"יצאתי מאימג' לביאה, מוכנה להסתער על השוק ללא פחד, עם ידיעה ברורה שלמדתי אצל הטופ של הטופ ואני ברמה גבוהה מאוד. יצאתי מחוזקת בכלים שאפשרו לי למתג בצורה נכונה עשרות עסקים ורשתות שלמות, ביניהן אף רשת "קופיז"! אם גם את רוצה להיות מובילה, לעבוד כשכירה במקום מכובד או להיות עצמאית פצצתית, אימג' זה המקום!"

תמר בן סעדון | ממתגת רשתות עסקים

המסלולים של אימג'

מותאמים בדיוק למי שאת

מסלולי
הבייסיק

העולם החדש מחכה לדור המעצבות הבא. האם את אחת מהן?

מסלולי הפרמיום

השער שלך לעולם העסקים ולכסף הגדול

יוצרות הכנסה + מנטורינג

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

אימג' אפשרה לנו להסתער על עולם העבודה ולהצליח בו.

אחוז ניכר מהבוגרות שלנו מתפרנסות מעיצוב או בעלות סטודיו עצמאי תוך 3 שנים מסיום הלימודים. גם את יכולה.

שירה אביטן – קורס צילום

למדתי במכללת אימג' קורסי צילום ועריכה
ואני רוצה לומר שזו היתה הבחירה הכי טובה שיכולתי לעשות!
הקורסים באימג' ברמה גבוהה המכינה אותנו לעבודה מקצועית בסיום הלימודים.

אביבה כהן- איור דיגיטלי

ללמוד איור דיגיטלי באימג', זו חויה אומנותית שאין לה תחליף. הצוות מלא השראה וכלים הכי עדכניים בתוספת חברה תוססת ויצירתית הם בהחלט מתכון שהצמיח אותנו כמאיירות מקצועיות. קוצרת כיום את הפירות, תודה!

מוריה לוי – קורס צילום

הלימודים באימג' התאפיינו במקצועיות ובמאור פנים, תודה למנחה האלופה שנתנה מהידע המקצועי שלה בסבלנות אין קץ ובתחושה מאוד אישית לכל אחת מהתלמידות, הגענו רחוק!

ליאור אליאס, עיצוב גרפי

זהו מקום שמאגד נשים מכל קצוות הקשת שיוצר הרמוניה מיוחדת בחווית הלמידה.
ובכלל זהו מקום שמחכים ליום בשבוע שמגיעים,ממש כמו אויר לנשימה.

מכאן יצאנו אלופות

אייקון

זה ממש מדבר אלי,
בבקשה חזרו אלי עם הפרטים המלאים!