fbpx

נועזות. מקוריות. חדשנות. יוזמה.

השפה אותה מדבר עולם העבודה החדש.

מסלולי
הבייסיק

מסלול ה'בייסיק' שלנו למתחילות, תובעני וחסר פשרות. או במילים אחרות: אנחנו הולכים לתת לך כל מה שנחוץ, כדי שתתחילי לעבוד תוך שנה מהיום ואת… הולכת להשקיע

מסלולי הפרמיום

מסלולי הפרימיום מזניקים אותך הישר לליגת המקצוענים, הן ברמת ההזדמנויות העסקיות, הן במורכבות הפרויקטים וכמובן ברמת שכר אחרת לגמרי.

יוצרות הכנסה + מנטורינג

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

אימג' - חממה שמגדלת יוצרות!

מכללת אימג' חלוצת האג'נדה ומתוות דרך למקצועות העיצוב בעולם החדש, מזמינה אותך להצטרף למסע הכשרה מרתק ומאתגר, שיבחן את גבולות היכולת שלך (ועוד קצת) ויצייד אותך בארגז הכלים המלא, הנחוץ להשתלבות בעולם העבודה החדש: כושר למידה מהיר, גמישות מחשבה, יוזמתיות יוצאת דופן, שליטה בטכנולוגיות, אינטליגנציה רגשית מפותחת וסקרנות בלתי פוסקת, הנם רק חלק מארגז הכלים הנרחב אותו נעניק לך.

אם גם את שואפת להותיר חותם ומוכנה להשקיע לשם כך, פני אלינו. יש לנו כמה דברים מעניינים להציע לך.

נגן וידאו

אנחנו קשובים יותר.

כי זו הדרך להבין באמת

מה כל אחת צריכה.

סגרנו לך את כל הפינות

רק אימג' מציעה לך תוכנית לימודים מלאה, המשלבת בין לימודי מקצוע מתקדמים, לבין 'ארגז הכלים' המלא לניהול סטודיו עצמאי, כך שתוכלי להתפרנס באמת ממה שאת אוהבת!

הכנו לך סביבה נשית אידיאלית

אימג' היא המכללה היחידה בישראל למקצועות העיצוב, בה הצוות כולו מאויש על ידי מרצות נשים, ללא יוצא מן הכלל, מה שמבטיח לך חווית לימודים חופשית, בטוחה ומאה אחוזי השקעה וצמיחה

זיקקנו כל מה שצריך לפעם בשבוע

זיקקנו כל מה שצריך לפעם בשבוע

תוכנית מנטורינג

רק באימג' תקבלי ליווי בתוכנית מנטורינג, מהרגע הראשון ועד יציאתך לעצמאות, הכולל תרגול מנטאלי, חיזוק בטחון עצמי, הגברת מוטיבציה ורכישת כלים להתפתחות אישית ועסקית

הקהילה התוססת שלנו מחכה לך!

רק באימג' אינך מסיימת את הלימודים וגמרנו. עם הצטרפותך תוזמני להימנות על קהילת נשות מקצוע חמה ומדהימה, תיהני מהשתלמויות מקצועיות, כנסים ייעודיים והטבות פנטסטיות שיעניקו לך יוזמה, בטחון, רעיונות מעולים, שיתופי פעולה, בטחון והיכרות עם קולגות

איך את אוהבת את הקפה שלך?

אימג' היא מכללת 'בוטיק', ולכן דואגת שמספר התלמידות יישאר כזה, שמאפשר יחס וקידום אישיים, עם ליווי לכל אורך הדרך. באימג' תמיד יש ממי ללמוד, עם מי להתייעץ ועם מי לשתות קפה , כי עם אימג', כמו במשפחה את אף פעם לא לבד.

"יצאתי מחוזקת בכלים שאפשרו לי למתג רשתות שלמות"

"יצאתי מאימג' לביאה, מוכנה להסתער על השוק ללא פחד, עם ידיעה ברורה שלמדתי אצל הטופ של הטופ ואני ברמה גבוהה מאוד. יצאתי מחוזקת בכלים שאפשרו לי למתג בצורה נכונה עשרות עסקים ורשתות שלמות, ביניהן אף רשת "קופיז"! אם גם את רוצה להיות מובילה, לעבוד כשכירה במקום מכובד או להיות עצמאית פצצתית, אימג' זה המקום!"

תמר בן סעדון | ממתגת רשתות עסקים

המסלולים של אימג'

מותאמים בדיוק למי שאת

מסלולי
הבייסיק

העולם החדש מחכה לדור המעצבות הבא. האם את אחת מהן?

מסלולי הפרמיום

השער שלך לעולם העסקים ולכסף הגדול

יוצרות הכנסה + מנטורינג

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

אימג' אפשרה לנו להסתער על עולם העבודה ולהצליח בו.

אחוז ניכר מהבוגרות שלנו מתפרנסות מעיצוב או בעלות סטודיו עצמאי תוך 3 שנים מסיום הלימודים. גם את יכולה.

ליאורה בנדק- קורס צילום

הגעתי לאימג' כדי ללמוד צילום ולעסוק בזה כמקצוע. אחרי סיום הלימודים שלי התחלתי לעבוד כפרילנס בתחום עם לקוחות וחברות מגוונים

הדסה לנגלר- איור דיגיטלי

בעקבות הקורס באימג', האיורים שלי השתפרו מאד, קיבלתי הרבה יותר הזדמנויות ואפשרויות עבודה וכיום אני עובדת במה שאני אוהבת במשרה מלאה.

ברכה טיטלבויים- עיצוב גרפי

רציתי להגיד תודה על השנים הנפלאות שהיו לי באימג'

היום אני מנהלת את המיזם NEXT LEVEL

איגוד מומחים לעסק ריווחי ומותג פורץ דרך

מכאן יצאנו אלופות

אייקון

זה ממש מדבר אלי,
בבקשה חזרו אלי עם הפרטים המלאים!