ציור דיגיטלי למתחילים

ציור דיגיטלי למתחילים

ציור ממוחשב למתחילים

עולם הציור הוא עולם שופע, שיש בו כל כך הרבה ביטויים והבעת רגשות בכל התחומים.

אנו למדים זאת באמצעות הציור, שבעזרתו מועבר המסר שהאומן רוצה להעביר.

הציור הוא חלק בלתי נפרד מהאמנות, עם יצירות בנות אלפי שנים.

הציור מתחלק לסגנונות שונים שהשפיעו על כל אומן.

האמנות שבציור

ניתן להסתכל על כל דבר ולמצוא בו אמנות, גם בציור. ישנן כל כך הרבה יצירות של אמנים שונים, הבאות להעביר מסר מסוים. העברת המסר נעשית באמצעות השימוש במכחול, גווני הצבע שבחר להשתמש בהם, הקומפוזיציה, המרקם ועוד ביטויים רבים.

ככל שחלפו להן השנים, הציור התפתח מאוד, החל מהגירים הצבעוניים ועד צבעי השמן ואפילו, ציור דיגיטלי.

ציור דיגיטלי

מזה ציור דיגיטלי? זהו תחום שהציור נעשה בתוכנה ממוחשבות. ניתן לעשות זאת באמצעות כמה תוכנות המיועדות לכך. כדי שתהיו מקצועיים בתחום, נמליץ לכם לקחת קורס איור דיגיטלי למתחילים. אם אתם בעלי כשרון באיור ואוהבים לאתגר את הראש שלכם תמיד, זה בדיוק הקורס בשבילכם.

האיור נעשה על ידי תוכנת אילוסטרייטור. תוכנה זו נלמדת בקורס עיצוב גרפי.

תוכנת זו, משמשת הרבה את הגרפיקאים. ניתן למצוא בה פתרונות דיגיטליים לכמה בעיות כמו: מיתוג, עיצוב לוגו ועוד. בעולם העיצוב גרפי וגרפיקה. מעצבים גרפיים מוצאים בה פתרונות דיגיטליים ליצירת מיתוג לעסקים.

האם זה מתאים לי?

אם אתם מתלבטים ויש לכם תשוקה לאמנות בכלל ולציור בפרט, דעו שכל אחד יכול ללמוד את קורס איור דיגיטלי למתחילים. התוכנות המיועדות לאיור, ידידותיות מאוד למשתמש ואפילו תרגישו שהשימוש בהן הוא פשוט.

טכניקות באיור דיגיטלי

טכניקות בציור דיגיטלי למתחילים, מכילות את שילובי הצבעים, אור וצל, פרספקטיבה וקומפוזיציה. בדיוק כמו העברת המסרים של האמנים שציינו קודם, על ידי היצירות שנעשות בעבודת יד. נציין, שאתם אלה עם הראש היצירתי והתוכנות, הן אלו שמבצעות את הרעיונות שלכם. ברגע שתתנסו יותר ויותר בתוכנות של האיור, יכולת החשיבה מעבר, יכולת העברת המסרים ויכולת העיצוב שלכם יהיו הרבה יותר גדולות.

עבודה בתחום

עבודה בתחום הציור ואיור דיגיטלי היא מבוקשת מאוד. תמיד יש ביקוש למאיירים דיגיטליים בחברות הייטק, גרפיקאים עצמאיים, איור ספרים, עבודה בהוצאה לאור, בתי דפוס וכד'.

נסכם לכם, שלכל אחד מאיתנו יש כישרון בתחום כלשהו ולפעמים הוא חבוי בנו. מדי פעם, אנו מגלים אותו ומפתחים אותו. גם הכישרון לציור נכלל. קחו לכם דף עם עט או מכחול ותתחילו לצייר.

לא תאמינו עד כמה זה מהנה ומרגיע, ואולי מי יודע.. אולי תגלו כשרון נוסף החבוי בכם.

צרו עימנו קשר

אם יש בכם את הכישרון של הציור או שבא לכם לגלות האם חבוי בכם כישרון נוסף, פנו אלינו למכללת אימג'. המכללה המובילה בתחום האמנות. השאירו לנו פנייה ויועצת הלימודים תחזור אליכם בהקדם האפשרי.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: