קורס ולימודי מקצוע בציבור הדתי והחרדי

קורס ולימודי מקצוע בציבור הדתי והחרדי

קורסים לציבור הדתי והחרדי

כתבת אורח

הציבור הדתי והחרדי מתחנך ברובו בתלמודי תורה ואחר כך בישיבות. הם לומדים תורה וכמעט לא נחשפים ללימודי מקצוע מכל סוג שהוא. אז יש כאלה שלאחר נישואיהם הם יפנו לרכוש מקצוע כלשהו בתחום אשר אליו הם נמשכים. לרוב הם יבחרו מסלול קצר של לימודים שלא יתפרסו על פני כל שעות היום וזה יכול להיות לימודים בהרבה מאוד תחומים. מנגד יש כאלה שיחפשו אפיק רוחני להתמקצע בו ובהמשך יוכלו להתחיל להרוויח בתחום הזה כסף.

יש הרבה מקצועות הקיימים רק בציבור הדתי והחרדי ויש כאלה שרק העם היהודי זקוק להם.

כך למשל מקצוע הרבנות או מקצועו של השוחט. המקצוע של הרב והמקצוע של המוהל. כל אלו הם תפקידים הדורשים אומנות וידע מקצועי ובלי זה אי אפשר באמת לבצע את העבודות הללו.

קורס ללימודי מקצוע לציבור החרדי והדתי

היות והציבור החרדי לא רוצה ללמוד בכל צורה והוא מעוניין שהלימודים ייערכו באווירה תורנית ומפוקחת, חשוב שלימודי המקצוע יהיו במקומות שאכן הם מבוקרים והם מייעדים את הלימודים שלהם בייחוד לפלח הזה של הציבור.

מעבר לכך, רבים מתוך הציבור הדתי והחרדי מבקשים לעסוק במקצועות קודש לעם היהודי. כך הם יכולים למעשה להישאר במסגרת רוחנית כאשר אפילו העבודה שלכם נחשבת לעבודת קודש. ברור שלהיות מוהל ולמול בכל יום תינוקות יהודים קטנים זו שליחות של ממש וזו מצווה גדולה. אדם שלומד את המקצוע והופך להיות מוהל נהנה בסופו של דבר גם ממקצוע רווחי מאוד אך מעבר לזה הוא גם חש סיפוק עצום מכך שהוא עוסק במקצוע כל כך מיוחד וכל כך נחשב.

כך גם עם סופר סת"ם שלומד לכתוב את המזוזות, את בתי התפילין, את המגילות והפסגה – את ספרי התורה, הרי שהוא נהנה מעבודה עם הרבה מאוד סיפוק רוחני היות והוא מזכה יהודים רבים בקיום המצוות הבסיסיות כל כך בעם ישראל.

היכן לומדים את המקצועות היהודיים?

אז ברור שלצורך עבודה כשוחט או עבודה כמוהל, חובה ללמוד איך וכיצד לעשות את זה בצורה הנכונה ביותר וכמובן גם הכשרה ביותר.

כאן בדיוק המקום שלנו כאקדמיה תורנית.

אנחנו מציעים את לימודי המקצוע של המקצועות היהודיים כאשר כל מי שבא ללמוד באקדמיה, יכול ליהנות ממגוון גדול של אפשרויות ושל נושאים רבים אשר אלו יעשירו מאוד את ארגז הכלים שלו ואף יקנו לו את המקצועיות ואת היכולת לתפקד בעבודה הקרובה לתורה ולא מרחיקה חלילה ממנה.

מציאות היום מחייבת יכולת השתכרות כדי לממן ולשלם על כל הצרכים השונים.

אנשים שרוצים להישאר קרובים לעולם התורה גם בעת עבודתם, יכולים ליהנות מהלימודים האקדמיים אצלינו. 

נכתב בשיתוף לומדים אקדמיה תורנית.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: