קורס ציור דיגיטלי

קורס ציור דיגיטלי

אמנות דיגיטלית היא אמנות

ציור הוא האמנות הראשונה שאחנו נתקלים בא בילדות. מי לא זוכרת את הידיים המלוכלות מצבעי פנה או גואש. עם השנים והטכנולוגיה המתקדמת, אל המכחולים הצטרפו עטים דיגיטלים ואל הקנוואס, הבריסטול והנייר הצטרפו מסכי המחשב והטאבלטים.

על כן שאנחנו באות ללמוד ציור דיגיטלי, אנחנו גם צריכות ללמוד ציור. דע מעין באת. בלימודי ציור דיגיטלי אנחנו נלמד לא רק ל"אמנות דיגיטלית "אלא אמנות בכלל.

אני מתחילה לחלוטין מה עושים?

אם את חדשה לגמרי, אין שום בעיה. אנחנו כאן. הדבר הראשון שתלמדי הוא כיצד לעבוד עם המדיום הדיגיטלי. אנחנו נלמד להכיר את התכנות השונות, הכלים השונים ולהנגיש את המדיום הדיגיטלי לעצמנו ולעבודה שלנו.

מה נלמד?

בקורס זה, אולי נהיה קודם כל מתחילות או חובבניות, אך בסופו יהיו לנו הידע והכישורים של אשת מקצוע לכל דבר ועניין. הכישורים שתרכשי כאן ישפרו לא רק את העבודה שלך, אלא גם יתנו לך בסיס איתן בכל בהמשך דרכך בעולם האמנות הדיגיטלית.

הדרך לאמנות טובה היא דרך ארוכה, אך מדובר בעבודה מהנה עם המון נתינה. אנחנו נעבוד ביחד עם שיטה שתהפוך את יצירת האמנות שלכן או בעתיד עבודה עם לקוח לעבודה חלקה.

מברשות

מברשות הן הבסיס של הציור. בכל הנוגע לאמנות דיגיטלית, מברשות הן הבסיס ממנו אנחנו יכולים להתחיל וליצור על המשטח הדיגיטלי שלנו.

צביעה

נלמד להשתמש בשכבות שונות, החלת הצבע בעזרת המברשות, השימוש בחלת שכבות שונות באופנים משתנים וכיצד הם משפיעים על היצירה שלנו.

אור וצל

בציור הדיגיטלי, אנחנו יכולים לרדת לפרטים אפילו יותר קטנים. אך לשם כך עלינו להבין את הטכניקות של אור וצל. כיצד הוא נופל על חפצים שונים ואין אנחנו יכולים ליצור בעצמנו את האשליה של אור והעומק של הצל.

מסקיצה לציור

רישום הוא ההתחלה הבסיסית ממנה מתחיל הציור. בציור הדיגיטלי הדרך מהסקיצה הרישומית לציור יכולה להיות קצרה יותר על ידי שימוש ישיר בסקיצה כהתחלה של הציור עצמו

מרקמים וירידה לפרטים הקטנים

הכל נמצא בפרטים הקטנים. זמן, תנועה, הומור, דמות, עומק. באמנות הדיגיטלית אנחנו יכולים להיכנס לעומק הפרטים הקטנים ליצירת תמונה ריאליסטית ואמינה.

וכשנתקדם?

נעבור ללמוד יותר לעומק רישום, פרופורציה ומדידה, עיבוד ותאורה, טכניקות מתקדמות לעבודה עם צבע, כיצד לבנות זרימת עבודה טובה שתיתן לנו את המקסימום שאנחנו צריכות.

נלמד לזהות ולתקן טעויות ולדחוף קדימה את הסגנון האישי שלנו. נדון בנושא ציור דיוקנאות כמו גווני עור, שיער, מרקמים, אנטומיה ועוד.

לבסוף נעבוד על תיקון צבע, צביעה נכונה באור וצל, ציור נופים, ציור אפקטים מיוחדים כמו גחליליות ועוד.

למה ציור דיגיטלי?

ציור דיגיטלי הוא דרך מהירה להתמקד באמנות שלך. בין אם כתחביב או הכנה למקצוע. מדובר במדיום ירוק מכיון שאין שימוש בנייר או בחומרים מזהמים אחרים.

מדובר בדרך הפותחת דלתות לעולם שלם של אמנות. בין אם את רוצה ליצור אנימציות, קומיקס, דמויות או אמנות קונספט זו או אחרת, ציור דיגטלי יכול להוביל אותך לשם.

מכללת אימג' היא המקום בשבילך

בין אם את מתחילה ובין אם מתקדמת, לימוד ציור דיגיטלי, הוא המקום הנכון להתחיל דרך חדשה במדיום מרגש ומתפתח.

לימודים יכולים לתרום רבות לידע שלך באמנות ידנית ואמנות דיגיטלית בו-זמנית ופתיחה של פרק חדש ומרתק בדרך האמנותית האישית שלך. כאן במכללת אימג' אנחנו נשמח לענות על כל פנייה בכל שאלה על מסלולי הלימודים השונים.

מכללה מובילה בתחומה. יועצת הלימודים כאן בשביל ותשמי לחזור אליך בהקדם האפשרי.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: