קורס ציור פנים

קורס ציור פנים

אנחנו משתמשים בהן כדי להביע רגשות, להעביר מסרים ולהכיר אנשים שנמצאים בחיינו – הפנים. הפנים של כולנו משמשות להעביר מסרים רבים ללא מילים, ויש להן חלק חיוני בכל תרבות, מה שהביא לתיעוד של פנים בדרכים רבות, לרבות איורים וציורים.

עבור אלו מכם שרוצים ללמוד איך מציירים פנים, ישנם קורסים מיוחדים שיאפשרו לכם לגלות את כל הניואנסים שיש בפנים האנושיות, וכיצד להעביר אותם בצבע וצורה.

קורס ציור פנים בישראל

כאשר מפרקים את מבנה הפנים לגורמים שונים, ניתן לשים לב שהן מורכבות הרבה יותר ממה שאנו חושבים לעצמנו. מטרתו של קורס ציור פנים הוא ללמוד כיצד הפנים בנויות על חלקיהן השונים, כיצד צריך לצייר כל חלק וכיצד להקנות לציור מראה תלת ממדי ורב גוני.

כאשר לומדים לצייר פנים עושים זאת תחילה באמצעות ציור של אובייקט או ציור של פנים שמוצגות בפניכם, ובשלבים מתקדמים יותר לומדים גם איך לצייר פנים מהדמיון. קורס ציור פנים כולל לימוד של פרופורציות בפנים אנושיות, וכיצד לשמור על מבנה אנטומי נכון כדי להגיע לתוצאה מציאותית ככל שניתן.

למה צריך ללמוד ציור פנים?

ציור פנים מהווה אסכולה בפניי עצמה, וניתן ללמוד איך מציירים פנים כתחביב או כמיומנות שתשרת אתכם בתחום המקצועי. מלבד ציור של פנים עם עפרונות וכלי כתיבה ידניים, אתם יכולים לקחת קורס ציור פנים דיגיטלי שבו תיישמו את עקרונות רישום הפנים על מסך.

הלימודים יאפשרו לכם ללמוד איך מאיירים פנים במצבים שונים, כך שתוכלו להשתמש בידע עבור ציורי קומיקס, איורים צבעוניים, איור של ספרי ילדים, השתלבות בעולם הפרסום, ועוד. מלבד זאת, אתם יכולים להשתמש בקורס ציור פנים כפתח ללימודי המשך בתחום – כמו איור בתוכנות מיוחדות (פוטושופ), ציור של גוף האדם השלם, ציור של רצועות שלמות של סיפורים (כמו בספרי קומיקס, למשל), ועוד.

היכן לומדים קורס ציור פנים?

ישנן מספר מכללות ומספר מוסדות ברחבי הארץ שמעבירים קורס ציור פנים ברחבי הארץ. אם אתם מחפשים קורס ציור פנים בירושלים, מכללת אימג' לעיצוב ותקשורת חזותית לנשים מעבירה מגוון של קורסים בתחום היצירה ועולם הדיגיטל באווירה ייחודית.

במרבית המקרים אין תנאי קבלה מחמירים במוסדות שמלמדים קורס ציור פנים, כך שתוכלו להתקבל למסלול שמושך אתכם ללא בעיה. משך הלימודים הוא מספר חודשים או מספר שבועות (בהתאם לתכנית הלימודים במוסד שאותו בחרתם), וניתן לבחור בין מסלולי לימודים בבוקר, בצהריים או בערב, באופן שיתאים לשגרה היומית שלכם.

לרוב המפגשים בקורסי ציור פנים יהיו בקבוצות מצומצמות והם ילמדו אתכם איך מציירים פנים בפורמטים שונים ותוך שימוש בכלים ידניים ודיגיטליים. הקורסים בתחום מועברים על ידי מומחים, כך שתוכלו לגלות את סודות הציור ממיטב המקצוענים.

קורס ציור פנים הוא קורס מעשיר ומהנה שמקנה לתלמידיו כלים ייחודיים לתפיסת כל הצדדים של הפנים האנושיות, ואתם יכולים ליהנות מקורסים בנושא בשלל מוסדות שישמחו לקבל אתכם לשורותיהם.

בואו להכיר אותנו

מתעניינות בלימודי ציור פנים מקצועיים?

יועצות הלימודים של המכללה ישמחו לסייע לכן ולענות על כל שאלה.

לפרטים נוספים השאירו לנו פניה או צרו עמנו קשר טלפוני.

נושאים שעשויים לעניין אותך:

קורס אילוסטרייטור | קורס איור דיגיטלי

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: