קורס קריקטורה

קורס קריקטורה

ציור קריקטורה

קורס זה מיועד לסטודנטיות המעוניינות באמנות מסוג מעט אחר. כדי להצליח בתחום הזה, רצוי ניסיון בתחומים אחרים מתחום האמנות. חשיבה יצירתית וכישרון כתיבה יכולים להוסיף תבלון נהדר לתחום הזה גם.

הפיחי בקריקטורות שלך חיים. בין אם את מעוניינת בשינוי קריירה, או ליצור בזמן הפנוי שלך. אנחנו כאן לעזור לך להכניס רוח והומור בתחום חדש.

עם הזמן בקורס קריקטורה תוכלי לראות את העבודה שלך משתפרת דרך לימוד של טכניקות שונות של איור וציור. תלמדי לפתח את הסגנון הייחודי רק לך, להנות מהעבודה שלך ולשתף אותה.

מה אנחנו רוצות:

  • לשפר את כישורי הציור שלנו
  • ציור מספר קריקטורות ואיורים
  • לשפר את יכולת הכתיבה היצירתית – כלומר יצירת הדמות שלנו
  • לצייר בנושא שחשוב לנו באופן אישי
  • לסיים את הקורס עם תיק עבודות מלא קריקטורות שיצרנו בעצמנו

מה נלמד?

נתחיל בעקרונות עליהם בנוי המושג קריקטורה והכלים הדרושים ליצירת קריקטורה טובה שתופסת את העין.

נלמד על צורניות, כיצד נהפוך ציור ריאליסטי, לקריקטורה. מה הדברים שבהם אנחנו צריכות להתמקד כדי שהציור יהווה בסיס לקריקטורה מצליחה ומקצועית. כגון סקירה של האנטומיה של בני אדם או בעלי חיים ומה האלמנטים שאנחנו יכולות להדגיש בכדי להפוך ציור לקריקטורה.

ההבדלים ביו קריקטורה הומוריסטית, לקריקטורה מחמיאה – כיצד לעבוד עם טכניוקת ההגזמה וכן עבודה עם הפשטה והשימוש בה.

נדבר על עבודה עם קווים, צבעים, צל ואור, כתמים והשימוש בהם. נבחין בין עבודה עם קו לבין עבודה עם כתמים וצורות ואפשרויות השימוש השונות שלהם לכדי טכניקות ציור.

נלמד ליצור לעצמו סקיצות לצורך תהליך עבודה נקי ותהליך לחיפוש ההשראה על לקריקטורה מוכנה.

כיצד לנתח הבעות פנים שונות לכדי יצירת דמות המביעה משהו – יצירת הסיפור סביב הקריקטורה שלנו.

למה כדאי ללמוד קורס קריקטורה?

מהי קריקטורה?

ציורי קריקטורה החלו כבר במאה ה-15 עם המצאת הדפוס. מקור המילה מגיע מאיטלקית מהמושע הגזמה או העמסה. הקריקטורה נוצרת על ידי הגזמה בקווי הדמיון בין מושא הציור לציור עצמו. הגזמה של קווי מתאר. הבלטה של המציאות.

בתחילה ציור הקריקטורה היה שמור לאמירות פוליטיות כאלה ואחרות. אך אם השנים ציור הקריקטורה הפך למושג רחב יותר. טכניקות ציור הקריקטורה הפכו למושג שימושי בתחומים אחרים: ציורים הומוריסטיים, קומיקס, ציורים לספרות ילדים, בעלי חיים, ציורי דמויות שונות ועוד.

קריקטורה דיגיטלית

בעבר ציורי קריקטורות היו נחלתם של אמנים שהשתמשו בעפרונות וצבעים בלבד. אך כיום התחום התרחב מאד גם לתחום הציור הדיגיטלי.

החל מיצירת הציור מתכנות איור שונות ואז לציור באופן ידני על גבי לוח אלקטרוני. אנחנו יכולות לקחת את היצירה שלנו למקומות חדשים. ציור דיגיטלי הנו דבר המתפתח במהירות בימינו. הוא עובר שיפורים ושכלולים שונים הכוללים בתוכם טכניקות לציור קריקטורות.

האם ניתן למצוא תעסוקה בתחום הקריקטורות?

רק את יכולה להחליט מה לעשות עם הכישרון שלך. יכולת השיווק שלך, יכולה להוביל אותך רחוק עם איור הקריקטורות. החל מאיורים לעיתונות, לספרות ילדים, ליצירת קומיקס או ספרות זו או אחרת.

עליך להיות קשובה לשינויים ולהתפתחות בתחום מטכניקות שונות, איור דיגיטלי, כלים נוספים ומה מחפשים בשוק עצמו.

ההשראה שלך יכולה להוות מקור לא קטן למהירות בא את יכולה לספק ללקוח את מה שהוא מבקש בתחום. לפעמים בעבודה תחת תנאים של זמן ולחץ.

החל מציור קריקטורי של אורחים באירועים שונים ועד ליצירה עצמית שלך של עבודות פרי הדמיון.

צרו עימנו קשר

אם מבעבעת בכן התשוקה ליצור משהו קצת אחר. אם אתן רוצות לגלות את הפן ההומוריסטי של כישרון הציור שלכן, קורס קריקטורה במכללת אימג' כאן בשבילך. אנחנו המכללה המובילה בתחומי האמנות ואנחנו נשמח לעזור לכן. יועצת הלימודים שלנו תחזור אליכם בהקדם האפשרי.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: