לימודי רישום אנטומי מקצועיים

איור של יד

רישום אנטומי הוא כלי חיוני בתחום האמנות הפיגורטיבית. היכולת להבין כיצד הגוף נע ואת המורכבויות של הגוף האנושי מאפשרות לאייר דמויות באופן מדויק ויצירתי. לימודי רישום אנטומיה מהווים חלק בלתי נפרד מלימודי איור דיגיטלי, וכעת תוכלי לגלות כיצד השניים משתלבים יחדיו במכללת אימג' לנשים.

לכידת מורכבות הגוף האנושי באמצעות איור

למרות הפן האמנותי שבו, איור אנטומי הוא טכני למדי; במהלך השיעורים הללו לומדים תחילה כיצד הגוף האנושי נראה וכיצד הוא נע. באמצעות טכניקות איור מתקדמות, שכוללות איור ידני ואיור דיגיטלי, ניתן להגיע לרמת דיוק גבוהה במיוחד בעת איור של הגוף האנושי.

איור אנטומי כולל טכניקות להבנת האנטומיה האנושית, לרבות מבנה שרירים, מבנה עצמות, רישום של תנועות, ורישום של תנוחות גוף שונות. מדובר באמנות עתיקה מאוד שהתפתחה במשך אלפי שנים. בתקופת הרנסנס אמנים נודעים הגיעו לרמת דיוק שלא נראתה כמוה בכל הנוגע לאיור של הגוף האנושי.

הטכניקות הייחודיות שיושמו בתקופה ההיא נמצאות בשימוש עד היום, והן מביאות לתוצאות מדהימות של רישום מודל הגוף האנושי.

למי מתאימים לימודי רישום ואיור אנטומיה?

כי להצליח באיור של הגוף האנושי, אין כל צורך בידע או ניסיון קודם. מטרתם של השיעורים היא לאפשר לכם להגיע לרמת דיוק גבוהה באיורים שלכם, מה שניתן לעשות באמצעות תרגול ולימוד הטכניקות הנכונות באיור.

אולם, מומלץ שתהיה לכם זיקה לעולם האמנות – קלאסית או מודרנית. במהלך השיעורים אתם תלמדו לפתח את החיבה שלכם לאמנות, וכיצד ליצור דמויות מאפס, כלומר באמצעות שימוש בדמיון בלבד.

איורי אנטומיה כחלק מלימודי רישום דיגיטלי

איור של האנטומיה האנושית הוא נדבך אחד של קורס רישום דיגיטלי. בשיעורי איור נלמד על פרופורציות של הגוף האנושי, תנועת הגוף והמבנה של חלקי הגוף השונים. המטרה של השיעורים היא לאפשר לכם לאייר באופן מקצועי באמצעים דיגיטליים מתקדמים.

קורס איור דיגיטלי במכללת אימג' כולל לימודי איור עם לוח דיגיטלי ותוכנות איור – דוגמת פוטושופ ומנגה קליפ. בנוסף, הקורס כולל לימודי איור ורישום דמויות, בניית תיק עבודות, הכנה לשוק העבודה והדרכה בעבודת פרילנס.

בתום הקורס, שזמין בפורמט מקוון, את תקבלי תעודת מאייר דיגיטלי שתאפשר לך להשתלב בשוק העבודה. כאמור, לימודי איור אנטומיה הם חלק מקורס רישום דיגיטלי שיפתח לך עולם ומלואו. בתום הלימודים את תדעי כיצד לאייר עבור מדיות שונות, מגזינים, חברות פרסום, כיצד לעצב משחקים דיגיטליים, כיצד לאייר ספרים, ועוד.

לימודי איור ורישום דיגיטלי מהווים מקצוע מבוקש כיום. בעולם הדיגיטלי שבו אנו חיים, ישנו ביקוש מתמיד למאיירים ומאיירות מקצועיים שידעו כיצד להשתמש באמצעים דיגיטליים כדי לאייר עבור פרויקטים מסוגים שונים. במכללת אימג' לנשים זמין לך קורס מרתק של רישום דיגיטלי שכולל בתוכו איור אנטומי. עם אווירה ייחודית, צוות מקצועי ויישום פרקטי של נושאי הלימודי, את תוכלי לרכוש לך מקצוע נחשק שמשלב בתוכו אמנות עם דיגיטל.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: