תוספת הכנסה בעבודה מהבית או כשכירות

אישה מאיירת

החידושים המהפכניים שנכנסו לחיינו מאה ה-21 שינו את חיינו מן הקצה אל הקצה. כיום אנו יכולים לעשות אינספור פעולות שונות בקלות, ואפילו לעבוד באופן עצמאי מהבית באמצעות מחשב בלבד. אנשים רבים כיום מחפשים תוספת הכנסה כזו, שמאפשרת להם לעבוד מהבית או כשכירים במשרה חלקית.

בין המקצועות המבוקשים ביותר בתחומים הללו הם תחומי העיצוב הדיגיטלי על צורותיו השונות, וכעת תוכלי לגלות כיצד מכללת אימג' מאפשרת לנשים לרכוש השכלה ולקבל תעודה שמובילה לשכר נאה בצידה.

לימודי עיצוב גרפי: המפתח להכנסה קבועה

עיצוב גרפי הפך להיות אחד המקצועות המבוקשים בתחום העיצוב והאיור. במהלך לימודי עיצוב גרפי ניתן ללמוד מקצוע מהנה עם קריצה אמנותית, והרבה יצירתיות. המטרה של הקורס הזה היא לאפשר לבוגרים לעסוק בתחום העיצוב הממוחשב באמצעות שימוש בתכנות עיצוב גרפי שונות.


בין התוכנות הנלמדות ניתן למנות פוטושופ, אינדיזיין ואילוסטרייטור – בין התוכנות הפופולריות ביותר בתעשייה. הלימודים מועברים בפורמט הדרגתי – כלומר למידה של בסיסי העיצוב הגרפי והתקדמות לעיצוב ממוחשב.

קורס צילום: ללכוד רגעים מיוחדים

צילום הוא חלק בלתי נפרד מעולם העיצוב. כדי לקבל תוצאה מוגמרת איכותית, יש לצלם תחילה תמונה שניתן לעבוד עמה. בקורס צילום מקבלים את הכלים ללכידה של רגעים מיוחדים באופן מקצועי וכיצד צריך לעבוד עם מצלמות מקצועיות בצורה הנכונה. בקורס צילום תלמדו על מבנה המצלמה, כיצד להשתמש בתאורה לצילום, מאילו זוויות יש לצלם עצמים ואנשים, ועקרונות חשובים נוספים.

קורס איור דיגיטלי מתקדם

איור דיגיטלי הוא חלק חשוב נוסף בעולם העיצוב. עבור אלו מכן שאוהבות לאייר, מדובר בקורס שהוא מהנה ושימושי כאחד. בקורס איור תלמדי כיצד לאייר על לוח דיגיטלי לצד לימודי רישום ידני. השילוב בין השניים מאפשר לאייר יצירות עבור מדיות שונות בעולם התעסוקה.

קבלת הכשרה מקצועית במכללת אימג'

לימודים הם רק צעד אחד בדרך לעבודה בתחום היצירה הדיגיטלית. כדי להיות מוכנים לעולם התעסוקה, חשוב גם לבנות תיק עבודות מקצועי בהתבסס על החומרים הנלמדים. במכללת אימג' חשוב לנו לשלב לימודים תיאורטיים לצד תרגול מעשי, וכל התלמידות שלנו יוצאות עם תיק עבודה שיוכלו להציג למעסיקים פוטנציאליים.


שלושת הקורסים שהוזכרו מעלה הם רק חלק ממערך הלימודים הייחודי במכללת אימג'; במכללה הייחודית לנשים ישנם מסלולים למתחילות ומסלולים למתקדמות במקצועות השונים. הלימודים זמינים במתכונת מקוונת או בלימודים פרונטליים עם תלמידות אחרות.


לאחר הקורסים במכללה, ניתן למצוא תעסוקה במגוון מקצועות, לרבות תחום הפרסום, הוצאות ספרים, מדיה, מגזינים, עיתונים, טקסטיל, בלוגים, ועוד. עבור אלו שמעוניינות ליצור תוספת הכנסה ולעבוד מהבית – מדובר בפתרון האידאלי שמשלב יצירתיות לצד פרקטיקה.


עולם הדיגיטל התפתח בצורה מופלאה בשני העשורים האחרונים. מכללת אימג' – המכללה המובילה לנשים ללימודי עיצוב ותקשורת חזותית, מעבירה קורסים באווירה ייחודית – קורסים שמאפשרים לצאת לעולם העבודה עם מקצוע מכניס ביד – בתנאים שלך.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: