02-5714022

עיצוב גרפי דירות למכירה

מיתוג


מיתוג הוא דרך מצוינת לבסס את העסק שלך ולקדם מוצרים או שירותים. זה כרוך בהיבטים רבים, אבל החשוב ביותר הוא יצירת מוניטין לחברה שלך שמייחד אותה מהמתחרים וגורם לאנשים לחשוב עליך כשהם דורשים משהו ספציפי.

זה חיוני להיות בעל זהות מותג אטרקטיבית ועיצוב לוגו. לוגו מעוצב היטב יכול למשוך תשומת לב ולהגביר את ההמרות באתר האינטרנט שלך, ולהראות לשוכרים העתידיים שהנכס שלך מקצועי ואיכותי – מה שיהווה יתרון משמעותי בעיניהם.

בעת מיתוג מתחם דירות למכירה, צבע וגרפיקה הם מרכיבים חיוניים שיש לקחת בחשבון. נצל את האלמנטים הוויזואליים העדכניים ביותר בפלטפורמות המדיה החברתית, ברושורים ובאתרים להמרות מקסימליות ומעורבות עם דיירים פוטנציאליים.

החדשות הגדולות הן שאינך צריך להוציא הון תועפות כדי להשיג את המראה הזה – אתה יכול להשיג את אותו האפקט במינימום משאבים וזמן. מפת נכסים מעוצבת היטב תעניק לשוכרים פוטנציאליים ייצוג מדויק של הדירות שלכם, תעזור להם להחליט אם הם רוצים לבקר בקהילה שלכם או לא.

לבסוף, ההיבט המהותי ביותר של כל זה הוא שהיצירה השיווקית שלך צריכה להיות הטובה ביותר בכיתה שלה. זה אומר להשתמש בצבעים מרהיבים, גופנים ואלמנטים חזותיים כדי ליצור יצירה מושכת את העין עבור הקהילה שלך.

אתר אינטרנט


אתרי אינטרנט הם כלים חיוניים למשווקי דירות, שכן הם עוזרים לקדם נכסים ולספק מידע ללקוחות פוטנציאליים. יתר על כן, אתרי אינטרנט משמשים לאיסוף לידים ולאחסן פרטי יצירת קשר, כך שניתן יהיה לבצע מאמצי שיווק מחדש בצורה יעילה יותר.

בקיצור, אתר אינטרנט הוא מרחב וירטואלי מקוון המציג מידע או תוכן למשתמשים ברחבי העולם. זה יכול לנוע בין תמונות וסרטונים לטקסט.

אתרי אינטרנט יכולים לשמש כנוכחות מקוונת של עסק או יחיד, לרוב מורכבים ממספר דפים עם סוגים שונים של תוכן. לדוגמה, אתר אינטרנט של קהילת דירות עשוי להציג חלקים שונים עבור שירותים, תוכניות קומה ומקומות פנויים זמינים.

קטגוריה נוספת של אתרי אינטרנט היא ספריות עסקיות, שבהן אנשים יכולים לאתר ולהתחבר לאנשי מקצוע אחרים המספקים שירותים ספציפיים. לדוגמה, אתר של משרד תיווך עשוי לכלול ספרייה של סוכנים באזור מסוים יחד עם פרטי הקשר שלהם.

אחד המרכיבים הקריטיים ביותר עבור כל אתר אינטרנט הוא העיצוב שלו. פריסה מעוצבת היטב הופכת את זה ללא מאמץ עבור לקוחות פוטנציאליים לנווט ולאתר מידע רלוונטי במהירות וביעילות.

בנוסף, כלול הרבה תמונות באתר שלך. זה ייתן ללקוחות פוטנציאליים תמונה של הבניין שלך וכל יחידה לפני שהם באים לסייר בו.

סיורי וידאו באתר שלך מועילים במיוחד, מכיוון שהם נותנים ללקוחות פוטנציאליים דרך חדשה לחוות את הנכס ועשויים להשפיע על החלטתם לבקר או להגיש בקשה להשכרה. סרטון יכול גם להציג יחידות שונות ולהדגיש מאפייני בנייה – שימושי במיוחד בעת מכירת מתחמי דירות גדולים או נכסים יוקרתיים עם שירותים רבים.

חומרי הדפסה

חומרי הדפסה, מכרטיסי ביקור ועד פוסטרים וגלויות, הם מרכיב בלתי נפרד מכל תוכנית שיווקית מוצלחת. יתר על כן, הן אחת השיטות החסכוניות ביותר לקידום העסק שלך.

שימוש בטכניקות הדפסה איכותיות ובנייר יכול להשפיע רבות על האופן שבו הלקוחות תופסים את החברה שלך. הם יראו שאתה מעריך את הזמן שלהם, מכוון רק לתוצאות הטובות ביותר עבורם.

חיוני שהחומרים המודפסים שלך יהיו מושכים ויזואלית, קלים לקריאה ויעבירו את ערכי הליבה של החברה שלך – מקצועיות, יצירתיות ואמינות.

עיצוב מוצלח צריך להכיל אלמנטים המושכים את העין, כגון צבעים חיים, גופנים ודימויים. כשהם משולבים יחד, מרכיבים אלו יוצרים מותג שבולט על פני המתחרים.

ניתן להעלות עיצוב נהדר לגדולה עם החומרים המודפסים הטובים ביותר בתעשייה. ניתן להשיג זאת באמצעות עבודה עם שירות דפוס מקצועי המשתמש בטכנולוגיית הדפסה דיגיטלית ומסורתית בעלות משתלמת לתוצאות מעולות.

לקבלת תוצאות מיטביות, חומרי הדפסה צריכים להעביר מסר תמציתי ולהיות מעוצבים כך שימשכו לקוחות אל חלון הראווה או האתר שלך. יתר על כן, השתמש בגופנים, צבעים ועיצובים עקביים בכל החומרים שלך להכרה מרבית של המותג.

קמפיינים שיווקיים מודפסים חיוניים לכל עסק, החל מסטארטאפים קטנים ועד לתאגידים מבוססים. השקעה בחומרים הנכונים תעזור לחברה שלך להתפתח ולשגשג; זו הוצאה קטנה שתקצור תגמולים עצומים בעתיד. מי יודע? אתה יכול אפילו להפוך למשווק דפוס ולקצור את כל היתרונות האלה בעצמך על ידי הדפסה עבור חברות אחרות!

מדיה חברתית

מדיה חברתית היא דרך פופולרית יותר ויותר עבור אנשים להתחבר, להחליף מידע ולטפח מערכות יחסים. ככזה, משווקי דירות יכולים להשתמש בו ביעילות כדי ליצור קשר עם דיירים פוטנציאליים כמו גם לתושבים הנוכחיים.

עם הממוצע

למשתמש שמבלה 28% מזמנם במדיה חברתית, חיוני שהדירות שלך בעיצוב גרפי למכירה ישלבו מגוון פלטפורמות באסטרטגיה שלה להגיע לכמה שיותר אנשים. בחירת הפלטפורמה הנכונה תלויה מיהו קהל היעד שלך ומה הם מעדיפים לעשות באינטרנט.

כשאתה מפרסם במדיה חברתית, הקפד ליצור קשר עם הלקוחות הפוטנציאליים שלך ולגרום להם להרגיש רצויים. פעולה זו תגביר את הביטחון שלהם במעבר למתחם שלך. שיתוף תמונות של הנכס שלך עשוי להיות גם דרך יעילה להדגים שהתושבים יהנו לחיות בקהילה שלך.

לדוגמה, אתה יכול להציג תמונות של הנוף או האטרקציות החיצוניות שלך כדי למשוך לקוחות פוטנציאליים לבחור את המתחם שלך. יתר על כן, הצג כמה אירועים מקומיים ותן לתושבים פוטנציאליים הזדמנות לחוות את החיים בשכונה שלך!

דרך מצוינת נוספת למשוך את הלקוחות הפוטנציאליים שלך היא באמצעות סיורי וידאו באחת מתוכניות הקומה שלך. זה יאפשר להם להרגיש את המגורים בדירתם העתידית! יתר על כן, סיורי וידאו מעודדים מעורבות בתוכן שלך, אשר בתורו עוזר להגדיל את המעקב שלך במדיה החברתית.

הקמת חשבון אינסטגרם עבור הנכס שלך היא דרך מצוינת להציג את הקהילה שלו ולמשוך דיירים פוטנציאליים. אתה יכול לפרסם תמונות של אירועים באזור וכן להדגיש את כל השירותים או המאפיינים הייחודיים שיש למתחם להציע.

בעת שיתוף תמונות של מתחם הדירות שלך, הקפד לתייג אותן עם שם קהילה רלוונטי. זה יקל על אנשים בקהילה לאתר פוסטים ולאסוף תוכן מהר יותר. יתרה מכך, בקש מהדיירים הנוכחיים לפרסם תמונות על חוויותיהם החיים במתחם שלך באמצעות ההאשטאג הקהילתי.

Facebook
WhatsApp
Email
מאמרים מקצועיים:
בינה מלאכותית

אחד הנושאים הכי מדוברים בתחום שלנו כיום הינו הבינה המלאכותית מה זה, איך זה עובד, והפחד הגדול מכולם, האם זה יהפוך אותנו, המעצבים, למיותרים?

קרא עוד »
אי אפשר לעצב "על ריק"

אחד התיסכולים הגדולים של מעצבים מתחילים היא,
איך מתחילים??
הקושי למצוא רעיונות, לחשוב על משהו חדש.
אז כן, יש שיטות ודרכי עבודה וחשיבה
אשר נלמדים בקורס עצמו, אבל מעבר לכל זה,
יש שלב מאד חשוב, שכולנו , כמעצבים, עושים
וזהו שלב איסוף ההשראות
ולימוד מאלו שעושים את זה מקצועי.

קרא עוד »
למה אנחנו נשחקים?

העבודה הזו גומרת אותי!
למה אנחנו נשחקים?

כי אנחנו לא מאפשרים לעצמנו
זמן להתאוששות, להיטענות.

איך משלבים עבודה, לימודים, זוגיות וקריירה
בלי להתמוטט?

קרא עוד »
אז איך נהיים גדולים?

"אז איך יגיעו אלי לקוחות"?
"ואיך יכירו אותי"?
ובכלל, למה שישלמו לי מחיר הגון
אם יש כל כך הרבה תחרות בשוק (ובכל שוק, אפשר להרגע)?

קרא עוד »
עקרון העוגנים

מכירות את זה שאתן ממש רוצות להשקיע
אבל פשוט אין לכן זמן?
שאתן ממש רוצות לשבת ולקרוא מאמר מקצועי
או להתפתח, לתרגל, לשייף
אבל אין לכן זמן?

ממש רוצות להתעמל מידי פעם,
לשחרר, להחליף אוירה כדי להתאורר,
אבל מה לעשות, אין זמן….?
אחד הדברים הכי חשובים להתפתחות שלנו
להתקדמות, לעשיה וליצירה, היא מרחב התפתחות.

קרא עוד »
לא נעים לי – נגמר

"לא נעים לי לגבות 800 ש"ח על מודעה" "וואי, לא נעים לי לבקש 1200 ש"ח על לוגו" "די… ממש מרגיש לי יקר לבקש 1500 ש"ח על דף נחיתה" אלו רק מקצת המשפטים שאני שומעת מתלמידות שמתחילות לעבוד מול לקוחות וגם לתמחר.

קרא עוד »

אני רוצה פרטים נוספים

חזרו אלי

לרכישת היומן באופן מאובטח
ומשלוח עד הבית,
לחצי כאן

איזה כייף שאת כאן :)

כאן מתחילים!

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

8

הדרכה מלאה למציאת עבודה:

צעדים ראשונים בעולם העבודה

אל דאגה! באימג' חשבנו על הכל, והכנו במיוחד עבורך הדרכת וידאו ממוקדת, עם משימות מוגדרות, שלב אחר שלב, מה עושים ביום שהקורס הסתיים ורוצים להתקבל לעבודה (בלי נסיון!). איך זה עובד, באיזה קבוצות להשתתף, מה זה נטווריקנג, ואיך לדבר על ציפיות שכר ולמצוא עבודה בצורה אקטיבית וקלה בע"ה.

6

הדרכה עסקית למעצבות

יוצרות הכנסה בייסיק

בנוסף, תקבלי את הקורס הדיגיטלי של נעמי סובול "יוצרות הכנסה" בו תקבלי את כל ההדרכה לכתיבת חוזי עבודה ותמחור באופן מקצועי ומסוכם).

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

קורס פרונטאלי:

פעם בשבוע במכללה בהר חוצבים בירושלים,
יום ראשון, בין השעות 9:30-15:15 אורך הקורס: שנה, 300 שעות.
תאריך פתיחה: אוקטובר 2022

עלות הקורס:

מחיר מחירון: ₪18,800 + ₪350 דמי רישום

רק לנרשמות עד 07/07/22

₪2,000 הנחה מיוחדת

במקום:

₪18,800

רק: 16,800 + 350 דמי רישום

ובארור שיש גם

בונוסים מדהימים

צעדים ראשונים בעולם העבודה
+ יסודות העיצוב הגרפי

+

לאחר מכן, המחיר מלא ועל בסיס מקום פנוי בלבד

*ניתן לפרוס עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית

קורס בזום:

פעמיים בשבוע, ימי שני ורביעי בערב,
בין השעות 19:00-22:00
אורך הקורס: שנה, 300 שעות.
תאריך פתיחה: נובמבר 2022

עלות הקורס:

מחיר מחירון: ₪17,800 + ₪350 דמי רישום

רק לנרשמות עד 07/07/22

₪2,000 הנחה מיוחדת

במקום:

₪17,800

רק: 15,800 + 350 דמי רישום

ובארור שיש גם

בונוסים מדהימים

צעדים ראשונים בעולם העבודה
+ יסודות העיצוב הגרפי

+

לאחר מכן, המחיר מלא ועל בסיס מקום פנוי בלבד

*ניתן לפרוס עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית

8

תעודה יוקרתית

לצד התעודה, את יוצאת עם תוצרים ברמה גבוהה ותיק עבודות אינטרנטי בשילוב הדרכה מלאה איך למצוא עבודה בתחום ואיך לתמחר עבודות בעיצוב!

4

בניית תיק עבודות מקצועי

תיק העבודות יכיל מגוון של פרויקטים שישקפו את הכישרון והיכולות שלך ויהווה כרטיס כניסה לכל הצעת עבודה מיד לאחר הקורס.

את תלמדי להעלות את הפורטפוליו שלך לאוויר וליצור נראות עסקית משכנעת ומקצועית שתשכנע את הלקוחות לעבוד איתך.

5

הגשה לדפוס והתנסות בחומרים בפועל

בשלב זה תלמדי את כל השלבים מהעברת הקובץ מהמחשב, אל מכונת הדפוס. תתנסי בהדפסת מארזים, גלויות, פוסטרים, מדבקות וערכות.

כך שכל פרויקט שתתנסי בו אחר כך, כבר יהיה לך מוכר ותדעי בדיוק איך לעשות אותו בצורה מושלמת ובטוחה.

3

אפיון ועיצוב לדיגיטל:

תלמדי אודות המעבר מפרינט לדיגיטל ועם אפיון ועיצוב כך שתוכלי להתקבל לכל משרת עיצוב שדורשת היום גם וגם!

2

עיצוב גרפי וחשיבה יצירתית:

בחלק הזה תלמדי את הנשמה של המקצוע,
תדעי לעצב ברמה גבוהה ולתת את הטאצ' המקצועי לכל היצירות שלך משלב הקומפוזיציה, דרך צבע, טיפוגרפיה, העברת מסר ודיוק תוצרים לרמת גימור גבוהה.

שליטה בעולם העיצוב תעניק לך בטחון במקצועיות שלך ותעניק לך את הכלים שאת זקוקה להן כדי לעצב בצורה מדוייקת, ממוקדת, זריזה וקולעת בול בפוני.

במהלך יחידה זו, תצרי מערך תוצרים שלם כולל מיתוג עסקים ועיצוב כרזות עד לבניית תיק עבודות והעלאה שלו לאויר.

1

שליטה מלאה בתוכנות הגרפיות המובילות בעולם:

תקבלי חוברות מודפסות בעברית לכל תוכנה, הקלטות לצורך חזרה של כל השיעורים.

משימות ופרוייקטים מלווים לכל תוכנה, כך שתצאי עם מקסימום שליטה ותוצרים ברמה גבוהה.

במכללת אימג' את מקבלת היקף שעות נרחב לכל תוכנה ושליטה רחבה ומקצועית בכל הכלים משלב העיצוב ועד שלב ההדפסה בפועל בבית הדפוס.

בסיום יחידה זו תדעי לעצב:
הזמנות, לוגואים, ערכות, כריכות לספרים, כרזות, פוסטרים, מודעות פרסום, קטלוגים, מדבקות, אלבומים דיגיטליים ועוד.