הרצאות לחברות וארגונים

הרצאות לחברות וארגונים

מטרתן של הרצאות לחברות או ארגונים בתחומים שונים, היא ליצור מפגש חוויתי עם מכלול הרגשות של כל עובד ולהעניק לו ידע בתחום חדש ומעניין. יש הרצאות שמכילות גם סדנאות מעשיות, הן מעשירות את העובד בתחום עיסוקו ומעניקות לו עוד נדבך פרקטי בסביבת העבודה או הפנאי. חלק מפעילויות ההעשרה וההעצמה לעובדים תבואנה לידי ביטוי בהרצאות המיוחדות שהם יקבלו במהלך השנה, הרצאות שיעשירו אותם ויספקו להם ידע וכלים חדשים במגוון תחומים נוספים. הרצאה מעניינת, איכותית ומעשירה תהיה גם דרך אידיאלית להפוך אירוע חברה לאירוע מגבש, תורם ומשמעותי עבור העובדים/

קהל יעד

את תכני ההרצאות ניתן להתאים לכל קהל יעד. אם למשל מדובר בחברת הייטק, הרצאות לעובדים בהייטק יכולות להיות בנושאים שקשורים לתחום בו החברה עוסקת או בתחומים שיכולים לתרום לעובד ולמקום העבודה. גם ארגוני מורים או חברות בענפי תעשייה שונים ולמעשה כולם, יכולים ליהנות מהרצאות בתחומים שונים שיהוו ערך מוסף ויעניקו ידע רב. הרצאה שהיא בתחום חדש ומעניין תעשיר את העובד, תעניק לו תחושה שהוא משמעותי עבור החברה או הארגון ותפתח בפניו אופציות חדשות/

סוגי הרצאות

ניתן למצוא היום הרצאות במגוון תחומים, לרבות בתחומי המימוש וההגשמה העצמית. עובדים בחברות הייטק יכולים ליהנות מהרצאות בנושאים כגון: גרפיקה ממוחשבת או עיצוב גרפי, נושאים מרתקים עבור סוג עובדים אלה שיכולים לעשות בהם שימוש גם במסגרת העבודה. לעומת זאת, חברות המגיעות מעולמות התוכן השונים יכולים ליהנות לא פחות מהרצאות לעובדים בנושא ציור, קומיקס וקריקטורה או הרצאה בתחום האיור, עובדים רבים ישמחו לגלות את הכישרון שטמון בהם כל השנים וכלל לא ידעו על קיומו. כמו כן, הרצאות לעובדים בנושא צילום יכולות להיות מרתקות עבור חברות תקשורת שיש להן זיקה לתחום. הם ימצאו בהרצאה עניין רב ויוכלו למנף אותה לצרכי החברה. מדובר במכלול של הרצאות מרתקות שמתאימות לחתך אוכלוסייה רחב כיוון שהם נוגעות בכל אחד ואחת ומעניקים כלים רבים שכל אחד יהיה מעוניין לאמץ לחיקו.

הרצאות בתחומי הארגון או החברה

היום כל חברה או ארגון תחפש להעצים את העובדים ולספק עבורם ערך מוסף בכל הקשור לעבודתם, כמו: איך לייעל את איכות העבודה? אך ניתן להגדיל רווחים? כיצד ליצור סביבת עבודה נעימה? ועוד. לכן יהיה זה אינטרס ישיר לכל ארגון או חברה לספק הרצאות לעובדים שיש להן זיקה לעובד ובכל תחום שיכול להניב תוצאות של הצלחה ויעילות לחברה ולארגון.

עיצוב גרפי ותקשורת חזותית

בעידן האינטרנט והאפליקציות, התחומים הנחשקים בימינו הינם כל מה שסובב סביב עולם העיצוב הגרפי והתקשורת החזותית. מדובר בתחומים מבוקשים שיכולים לתרום רבות בכל אפיק שנעסוק בו. הרצאות לעובדים בנושאים כמו: עיצוב אתרים, עריכת ווידאו וכדומה תהיינה הרצאות מרתקות שמעניקות ידע מעשי, פרקטי וחשוב בימינו לכל אחד בכל גיל.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: