השתלמות למעצבים

השתלמות למעצבות

מעצבת גרפית, הלכת אחרי הלב ובחרת במקצוע מדהים של אמנות, קידמה ויצירתיות. אנחנו באימג' יודעים שאת תעשי הכל כדי להרחיב את האופקים שלך. ככל שארגז הכלים שלך גדול יותר, כך תוכלי לתת שירות אמין יותר, רחב יותר ומעל לכל הידע יפתח לך את האפשרויות לחופש יצירתי אין סופי.

אנחנו מציעים אצלנו קורסים למתחילות ולמתקדמות המעוניינות להרחיב את היכולות שלהן ולהתקדם מעולם הדפוס לעולם הדיגיטל.

קורס המתקדמות שלנו פתוח למי שסיימה את השנה הראשונה (מתחילות) וכן בפני מעצבות גרפיות המחזיקות בתעודה ממוסדות אחרים.

מתכונת

קורס המתקדמות הוא בעל 35 מפגשים מעמיקים בנושא עיצוב גרפי לדיגיטל. עיצוב אתרי אינטרנט, אפליקציות שונות ובאנרים סטטיים ובעלי אנימציה.

פנים אל מול פנים ובזום

תפקיד המעצב הגרפי מוכר יותר לרוב האנשים. מעצבים גרפיים משתמשים בצבעים, טיפוגרפיה, טקסט ותמונות כדי להעביר מסר באמצעות עיצוב חזותי. עבודות עיצוב גרפי נוטות להיות קשורות למיתוג ושיווק, מכיוון שמעצבים גרפיים רבים נשכרים לעיצוב פרסומות למוצרים.

למעשה הם יוצרים את האסתטיקה הכוללת של עיצוב, מעצבים גרפיים עושים אינספור בחירות. לדוגמא, עליהם לבחור בין צבעים מודגשים או רכים, לבחור או ליצור גופנים ליצור ולצרף איורים. בין שאר אפשרויות העיצוב, מעצבים גרפיים מחליטים גם אם תמונה תהיה אסימטרית או סימטרית ומינימליסטית או אקסטרווגנטית. מעצבים גרפיים עשויים ליצור את המסרים החזותיים שלהם ביד או להשתמש בתוכנת מחשב.

קווי דמיון

השנתיים האחרונות לימדו אותנו במכללת אימג', שאם הרצון, באה היכולת. אצלנו תוכלי למצוא שתי מתכונות לקורסים שלנו מהן תוכלי לבחור את מה שנוח לך:

  • קורס כיתתי פרונטלי המתקיים בירושלים.
  • קורס מרחוק המתקיים אונליין בזום

מה תקבלי?

בסיום הקורס שלנו תקבלי תעודה מקצועית ותעודה מטעם משרד הכלכלה. הידע שנעניק לך יפתח לך דלתות. אנחנו נעבוד איתך על שיפור קורות החיים שלך, נדריך אותך איפה ואיך לחפש את הפרוייקט הבא, משא ומתן על תנאי דכר והדרכה על בניית תיק עבודות לפרינט למתחילות ולדיגיטל למתקדמות.

קורס עיצוב לדיגיטל: ממעצבת לפרינט לעולם הדיגיטל!

אם אתץ בוגרת קורס מעצבות גרפיות למתחילות או מחזיקה בתעודה ממוסד אחר. הקורס הזה הוא הקורס בשבילך!

קורס עיצוב לדיגיטל ירחיב את האופקים שלך וייתן לך את הכלים לעבוד עם פורמטים דיגיטליים שהופכים בשנים האחרונות ליותר ויותר פופולארים ולמעשה לב ליבה של התעשייה הגרפית בימינו.

אנחנו נציג בפניך תחילה את תהליך המיתוג והתכנון. נראה לך כיצד ליצור אפיון והתקדמות לכדי עיצוב של אתרי אינטרנט לעסקים, אתרי מכירות, דפי נחיתה ובאנרים מונפשים וסטטיים, עיצוב אפליקציות ועוד.

בסיום הקורס את תדעי לתת את השירות ברמה הגבוהה ביותר ועם שכר בהתאם. את תעברי כל מה שהלקוח שלך יכול רק לבקש, את תדעי לתת ברמה הכי גבוהה ועם השכר הכי מתגמל!

כדי לתת לך את הכלים להתמקצע כמה שיותר את תעברי סטאז' כחלק מהפן המעשי של הקורס. על ידי כך תחשפי ללקוחות ולתהליכים בזמן אמת.

בסיום הקורס, עם תיק עבודות חדש, וכמות ידע חזקה ומקצועית, מקומות עבודה חדשים יפתחו בפניך עם לקוחות שצריכים את כישורים והכישרון שלך לקידום העסק או הארגון שלהם.

על קצה המזלג

UX/UI

חווית המשתמש היא חשובה ביותר בכל הנוגע לדיגיטל. אנחנו רוצים להעניק ללקוחות העסקים חוויה של נוחות, של זמן קצר, ושל פונקציונליות ויגרמו לא לחזור בהמשך ולהמליץ על העסק הלאה.

אנחנו נלמד על הפסיכולוגיה מאחורי העיצוב הדיגיטלי, איך לתכנן את המסך שלנו, עבודת השכנוע, מחקר משתמשים וסקר לקוחות. על ההבדלים והמשותף בין המרחב הדיגיטלי לפרינט.

בניית ועיצוב אתרים בוורדפרס ואלמנטור

היום כל עסק יודע שאתר אינטרנט הוא האל"ף בי"ת של הקמת עסק מצליח. בעבר בניית אתרים הצריכה את המעצב ללמוד קידוד. בימינו האפשרויות להקמת, בניית, עיצוב ואחזקת אתר פתוח לציבור הרבה יותר גדול ללא צורך בקידוד. וורדפרס ואלמנטור יתנו לך את האפשרויות האלה באופן מקצועי שיחסוך לך זמן יקר.

אנחנו נלמד פניית תבניות (טמפלייט), כותרות (האדר), שימוש בווידג'טים שונים, העלאת תכנים לאתרים, עיצוב, הנפשה, קידום מכירות, עיצוב וקידום ועוד.

בואי להתרשם

אצלנו באימג' אנחנו רוצים לקדם אותך למקומות הכי גבוהים. היצירתיות שלך חסרת גבולות וצומחת כל הזמן. אז למה שהקריירה שלך לא תהיה בהתאם? אנחנו מזמינים אותך לפנות אלינו ונשמח לתת לך את כל האינפורמציה והכלים להתחיל להעמיק את הידע שלך מהפרינט לדיגיטל.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email