02-5714022

לימודי אומנות – ללמוד מקצוע ולממש כישרון

לימודי אומנות - ללמוד מקצוע ולממש כישרון

לימודי אומנות זה דבר טבעי לנשים רבות אשר חשות משיכה לתחום היצירתי והמאפשר הזה. יש שנמשכות לתחום הגרפיקה, יש שאוהבות ציור ואיור, יש שהכי נהנות מצילום ויש כאלה שאוהבות לפסל וליצור בידיים. לא משנה לאיזה תחום אומנות את נמשכת- בלימודי אומנות במכללת אימג' תוכלי להפוך את האהבה שלך לאומנות למקצוע מכניס.

נשים רבות מוצאות את עצמן בצמתים שונים בחיים, תרות אחר לימודי מקצוע בתחום האומנות כדי להשתלב בשוק העבודה ולהרוויח. איזה קורס אומנות מומלץ לקחת?  לפני שמחליטים ונרשמים, כדאי מאוד לדעת כמה פרטים חשובים. הללו יעזרו לכל אחת לקבל את ההחלטה הנכונה עבורה. ההחלטה שתיתן לה כלים לממש את השאיפות ולהתחיל לעבוד בתחום בו היא אוהבת. קראי על מכללת אימג'- המכללה ללימודי תקשורת חזותית ועל ההמלצות המקצועיות. כך תקבלי את כל הנתונים הנחוצים שיאפשרו לך להחליט נכון וללכת על לימודי אומנות כבר השנה.

קורס אומנות – מה חשוב לדעת?

מה כולל קורס אומנות? כאשר נוקטים במונח אומנות ניתן להתפזר לקשת רחבה של תחומים ותת תחומים כמו לימודי ציור ואיור, לימודי גרפיקה ממוחשבת, לימודי צילום, אנימציה, פיסול, כתיבה ומקצועות נוספים. לכל מקצוע יש את הייחודיות ואת הפן המייחד אותו. מי שהולך ללימודי אומנות במטרה לעבוד אחר כך בתחום שלמד, צריך לדעת שכדי למצוא עבודה בתחום, צריך שיהיה לך ידע במספר תתי תחומים. ככל שיש לך יותר כלים בידיים, כך יש לך סיכוי טוב יותר למצוא את המקום שלך ואת המשרה אותה אתה חושק. לדוגמא: במקום שמעסיק ישכור שירות של מאיירת וציירת, ויעביר את הציורים למעצבת גרפית, הוא יעדיף להתנהל מול נותן שירותים אחד שיש לו יכולת מקצועית בשני התחומים של גרפיקה וציור. זו הסיבה ששווה ללמוד בנוסף לקורס גרפיקה, גם קורס ציור. מהנסיון שלנו לאורך השנים, מי שלומדת יותר מתחום אחד, מצליחה יותר ומרוויחה יותר.

לימודי אומנות במכללת אימג'

במסגרת לימודי אומנות במכללת אימג', אנו מעמידים לרשות כל אחת מהתלמידות מבחר רחב של קורסים ואפשרויות מגוונות, כך שגם את תוכלי ללמוד את כל המקצועות שמעניינים ורצויים לך. הצטרפו אלינו לסקירה קצרה על תחומי האומנות השונים במכללת אימג':

לימודי גרפיקה ממוחשבת – מהמקצועות הכי ריווחיים ומבוקשים בלימודי אומנות. בלימודי גרפיקה תלמדי את השפה של התקשורת החזותית- איך לדבר באמצעות תמונות, סמלים, עיצוב, טיפוגרפיה וקריאייטיב. איך להעביר מספר מסרים במודעה אחת. איך לגרום לאנשים להתרגש, להתעניין ולקנות בלי לדבר איתם בפה. זה מקצוע מהנה ומאתגר, המאפשר יצירה והתחדשות מה שהופך אותו לאטרקטיבי לכל אישה ובחורה שיש לה חוש אסטטי ועניין בדברים מעוצבים ויפים. את מוזמנת להכנס לגלרית עבודות בגרפיקה ממוחשבת וכן לגלריה של עיצוב גרפי ופרסום ולהתרשם מהקשת הרחבה של הדברים שאפשר ליצור בתחום מרתק זה.

לימודי ציור ואיור – בחורות ונשים רבות הולכות ללמוד ציור בתור תחביב. חלקן משקיעות בזה כמה שנים ואכן קירות הבית מקושטים בציורים יפים שהן עשו. תחום הציור עבר תפנית גדולה בשנים האחרונות, עקב העובדה שנוצר ביקוש למאיירות שיאיירו במחשב עבור עיתונים, הוצאות לאור, סופרים, גופים עסקיים ופרטיים, עמותות וארגונים. לכן, היום ניתן להמשיך אחרי לימודי ציור ללימודי איור דיגיטלי (ממוחשב) ולהפוך את כישרון הציור למקצוע מכניס. בגלריית ציור ואיור ובגלריית איור דיגיטלי תוכלי לראות מגוון עבודות הן של ציור ידני והן של ציור ממוחשב.

קורס צילום – אחד התחומים המבוקשים בלימודי אומנות. מי שמבין בצילום יודע שצילום זה אומנות בפני עצמה. האפשרות להביע בתמונה אחת כל כך הרבה דברים הופכת אותו לכלי רב עוצמה. תחום הצילום הפך בעשור האחרון לענף עבודה לכל דבר. היום נדרשים צלמים בכל התחומים: צילומי סטודיו (אנשים, ילדים, תינוקות). צלמי מגזינים ועיתונים. צילום מוצר ליבואנים ומפעלים המפיקים קטלוגים של מוצרים. צילום אירועים. צילום אוכל ומזון לסופרים והוצאות לאור ועוד ועוד. באימג' תוכלי ללמוד מסלול מלא של צילום המכשיר אותך לרוב הדברים שהזכרנו או ללמוד כל פעם קורס אחד ולהתקדם בקצב שלך. זהו אחד המקצועות הכי חוויתיים בתחום של לימודי אומנות ומומלץ ביותר לנשים. בגלריית עבודות קורס צילום תוכלי לראות עבודות של תלמידות קורס צילום.

עריכת וידאו, אנימציה ותלת מימד – כולנו יודעים איך סרט יכול לכבוש את הלב של הצופה. בעידן בו מוסרט כמעט כל אירוע שמתקיים יש הרבה עבודה בעריכה. גם בתחום הפרסום יש הרבה פרסומות מוסרטות הדורשות הפקה ועריכה. תוסיפו לזה שכל ארגון ועמותה זקוקים לסרט תדמית איכותי שמסביר את הפעילות שלהם או לסרט הדרכה ותקבלו ענף שלם בו הביקושים עולים משנה לשנה. עריכת וידאו והפקות הוא תחום חשוב בלימודי אומנות מאחר והוא נותן לעורך ולמפיק אפשרות להביע את עולמו הפנימי האומנותי בצורה חזותית ברורה וחזקה. 

לימודי אומנות – אוהבת ונהנית.

ישנם תחומים נוספים בלימודי אומנות. לפני שלוקחים קורס אומנות כדאי לבדוק את השוק ולהתרשם מהביקוש בתחומים הרלוונטיים. אם למשל חשבת על כתיבה יוצרת, פיסול, שירה, עיתונות או מחזאות- אלה תחומים נוספים בהם תוכלי למצוא קורס אומנות ראוי אך מבחינת תעסוקתית, הם פחות מבוקשים מהתחומים אותם סקרנו לעיל. אם את בכל זאת רוצה ללמוד תחום שאין בו הרבה ביקושי עבודה, אנו ממליצים לך בחום ללמוד במקביל קורס אומנות בו יש יותר ביקוש עבודה. מאחר וכל הקורסים באומנות שייכים לתחום התקשורת החזותית, הם משלימים זה את זה. המשמעות: אם למדת שני קורסים באומנות ואפילו שלוש- יהיה לך בכל אחד מהתחומים שלמדת יותר ידע מאלה שלמדו רק את אותו תחום. למשל: אם למדת גרפיקה, כתיבה וצילום: הצילום שלך יהיה משודרג בהרבה ממי שלמדה רק צילום, כי הבנת מרחב הצילום תהיה יותר טובה וגם עיבוד התמונה בפוטושופ יהיה מקצועי יותר. העיצוב הגרפי שלך יהיה ברמה גבוהה ממי שלמדה רק גרפיקה, כי ההבנה האומנותית שלך תהיה יותר רחבה ועמוקה. גם הכתיבה שלך תהיה יותר עשירה כי נפתחו בפנייך עולמות נוספים של צילום ועיצוב ואם תבחרי לעסוק בכתיבה שיווקית- היא תהיה טובה לאין שיעור ממי שלמדה רק כתיבה.  

לימודי אומנות – חיפוש עבודה

אם את חושבת על לימודי אומנות ורוצה לברר על הביקוש במקצוע אותו את רוצה ללמוד, כדאי לך לשאול כמה שיותר אנשים שכבר למדו קורס כזה ולראות עד כמה הם הצליחו בשוק העבודה. עיון במודעות דרושים יוכל לספר לך על הצורך בשוק. כמו כן ניתן לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי שיבחן את הכישורים שלך אל מול הביקוש בשוק. על פי השוואה זו אפשר יהיה להנחות אותך לכיוון הרצוי והמתאים לך.

אכן, השוק היום דורש מכל אחת הרבה ידע מקצועי במספר תחומים בו זמנית. אך מסתבר כי הידע מוכיח את עצמו בשטח וההשקעה עבור לימודי אומנות מצדיקה את עצמה.

מקצוענות – אם חשוב לך לסיים קורס אומנות עם תעודה מקצועית שמעסיקים מתרשמים ממנה, כדאי לך ללכת ללמוד לימודי אומנות במכללה מוכרת ובעלת שם. חשוב מאוד שמקום יעניק כלים מקצועיים ותלמדי ידע מקיף ועכשווי של לימודי אומנות. רק כך תמצאי את עצמך בעולם העבודה עם כלים ראויים ועם יכולת של ממש להשתלב בתחומים האהובים עליך.

חושבת על לימודי אומנות? אימג' – המכללה הגדולה והמקצועית ללימודי תקשורת חזותית מזמינה אותך להתרשם ממבחר קורסים בתחום האומנות. הייחודיות שלנו היא במקצועיות ובחתירה לשלימות. כל תלמידה מסיימת את הלימודים עם ידע מקצועי נרחב ויכולות מוכחות בתחום!

Facebook
WhatsApp
Email
מאמרים מקצועיים:
בינה מלאכותית

אחד הנושאים הכי מדוברים בתחום שלנו כיום הינו הבינה המלאכותית מה זה, איך זה עובד, והפחד הגדול מכולם, האם זה יהפוך אותנו, המעצבים, למיותרים?

קרא עוד »
אי אפשר לעצב "על ריק"

אחד התיסכולים הגדולים של מעצבים מתחילים היא,
איך מתחילים??
הקושי למצוא רעיונות, לחשוב על משהו חדש.
אז כן, יש שיטות ודרכי עבודה וחשיבה
אשר נלמדים בקורס עצמו, אבל מעבר לכל זה,
יש שלב מאד חשוב, שכולנו , כמעצבים, עושים
וזהו שלב איסוף ההשראות
ולימוד מאלו שעושים את זה מקצועי.

קרא עוד »
למה אנחנו נשחקים?

העבודה הזו גומרת אותי!
למה אנחנו נשחקים?

כי אנחנו לא מאפשרים לעצמנו
זמן להתאוששות, להיטענות.

איך משלבים עבודה, לימודים, זוגיות וקריירה
בלי להתמוטט?

קרא עוד »
אז איך נהיים גדולים?

"אז איך יגיעו אלי לקוחות"?
"ואיך יכירו אותי"?
ובכלל, למה שישלמו לי מחיר הגון
אם יש כל כך הרבה תחרות בשוק (ובכל שוק, אפשר להרגע)?

קרא עוד »
עקרון העוגנים

מכירות את זה שאתן ממש רוצות להשקיע
אבל פשוט אין לכן זמן?
שאתן ממש רוצות לשבת ולקרוא מאמר מקצועי
או להתפתח, לתרגל, לשייף
אבל אין לכן זמן?

ממש רוצות להתעמל מידי פעם,
לשחרר, להחליף אוירה כדי להתאורר,
אבל מה לעשות, אין זמן….?
אחד הדברים הכי חשובים להתפתחות שלנו
להתקדמות, לעשיה וליצירה, היא מרחב התפתחות.

קרא עוד »
לא נעים לי – נגמר

"לא נעים לי לגבות 800 ש"ח על מודעה" "וואי, לא נעים לי לבקש 1200 ש"ח על לוגו" "די… ממש מרגיש לי יקר לבקש 1500 ש"ח על דף נחיתה" אלו רק מקצת המשפטים שאני שומעת מתלמידות שמתחילות לעבוד מול לקוחות וגם לתמחר.

קרא עוד »

אני רוצה פרטים נוספים

חזרו אלי

לרכישת היומן באופן מאובטח
ומשלוח עד הבית,
לחצי כאן

איזה כייף שאת כאן :)

כאן מתחילים!

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

8

הדרכה מלאה למציאת עבודה:

צעדים ראשונים בעולם העבודה

אל דאגה! באימג' חשבנו על הכל, והכנו במיוחד עבורך הדרכת וידאו ממוקדת, עם משימות מוגדרות, שלב אחר שלב, מה עושים ביום שהקורס הסתיים ורוצים להתקבל לעבודה (בלי נסיון!). איך זה עובד, באיזה קבוצות להשתתף, מה זה נטווריקנג, ואיך לדבר על ציפיות שכר ולמצוא עבודה בצורה אקטיבית וקלה בע"ה.

6

הדרכה עסקית למעצבות

יוצרות הכנסה בייסיק

בנוסף, תקבלי את הקורס הדיגיטלי של נעמי סובול "יוצרות הכנסה" בו תקבלי את כל ההדרכה לכתיבת חוזי עבודה ותמחור באופן מקצועי ומסוכם).

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

קורס פרונטאלי:

פעם בשבוע במכללה בהר חוצבים בירושלים,
יום ראשון, בין השעות 9:30-15:15 אורך הקורס: שנה, 300 שעות.
תאריך פתיחה: אוקטובר 2022

עלות הקורס:

מחיר מחירון: ₪18,800 + ₪350 דמי רישום

רק לנרשמות עד 07/07/22

₪2,000 הנחה מיוחדת

במקום:

₪18,800

רק: 16,800 + 350 דמי רישום

ובארור שיש גם

בונוסים מדהימים

צעדים ראשונים בעולם העבודה
+ יסודות העיצוב הגרפי

+

לאחר מכן, המחיר מלא ועל בסיס מקום פנוי בלבד

*ניתן לפרוס עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית

קורס בזום:

פעמיים בשבוע, ימי שני ורביעי בערב,
בין השעות 19:00-22:00
אורך הקורס: שנה, 300 שעות.
תאריך פתיחה: נובמבר 2022

עלות הקורס:

מחיר מחירון: ₪17,800 + ₪350 דמי רישום

רק לנרשמות עד 07/07/22

₪2,000 הנחה מיוחדת

במקום:

₪17,800

רק: 15,800 + 350 דמי רישום

ובארור שיש גם

בונוסים מדהימים

צעדים ראשונים בעולם העבודה
+ יסודות העיצוב הגרפי

+

לאחר מכן, המחיר מלא ועל בסיס מקום פנוי בלבד

*ניתן לפרוס עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית

8

תעודה יוקרתית

לצד התעודה, את יוצאת עם תוצרים ברמה גבוהה ותיק עבודות אינטרנטי בשילוב הדרכה מלאה איך למצוא עבודה בתחום ואיך לתמחר עבודות בעיצוב!

4

בניית תיק עבודות מקצועי

תיק העבודות יכיל מגוון של פרויקטים שישקפו את הכישרון והיכולות שלך ויהווה כרטיס כניסה לכל הצעת עבודה מיד לאחר הקורס.

את תלמדי להעלות את הפורטפוליו שלך לאוויר וליצור נראות עסקית משכנעת ומקצועית שתשכנע את הלקוחות לעבוד איתך.

5

הגשה לדפוס והתנסות בחומרים בפועל

בשלב זה תלמדי את כל השלבים מהעברת הקובץ מהמחשב, אל מכונת הדפוס. תתנסי בהדפסת מארזים, גלויות, פוסטרים, מדבקות וערכות.

כך שכל פרויקט שתתנסי בו אחר כך, כבר יהיה לך מוכר ותדעי בדיוק איך לעשות אותו בצורה מושלמת ובטוחה.

3

אפיון ועיצוב לדיגיטל:

תלמדי אודות המעבר מפרינט לדיגיטל ועם אפיון ועיצוב כך שתוכלי להתקבל לכל משרת עיצוב שדורשת היום גם וגם!

2

עיצוב גרפי וחשיבה יצירתית:

בחלק הזה תלמדי את הנשמה של המקצוע,
תדעי לעצב ברמה גבוהה ולתת את הטאצ' המקצועי לכל היצירות שלך משלב הקומפוזיציה, דרך צבע, טיפוגרפיה, העברת מסר ודיוק תוצרים לרמת גימור גבוהה.

שליטה בעולם העיצוב תעניק לך בטחון במקצועיות שלך ותעניק לך את הכלים שאת זקוקה להן כדי לעצב בצורה מדוייקת, ממוקדת, זריזה וקולעת בול בפוני.

במהלך יחידה זו, תצרי מערך תוצרים שלם כולל מיתוג עסקים ועיצוב כרזות עד לבניית תיק עבודות והעלאה שלו לאויר.

1

שליטה מלאה בתוכנות הגרפיות המובילות בעולם:

תקבלי חוברות מודפסות בעברית לכל תוכנה, הקלטות לצורך חזרה של כל השיעורים.

משימות ופרוייקטים מלווים לכל תוכנה, כך שתצאי עם מקסימום שליטה ותוצרים ברמה גבוהה.

במכללת אימג' את מקבלת היקף שעות נרחב לכל תוכנה ושליטה רחבה ומקצועית בכל הכלים משלב העיצוב ועד שלב ההדפסה בפועל בבית הדפוס.

בסיום יחידה זו תדעי לעצב:
הזמנות, לוגואים, ערכות, כריכות לספרים, כרזות, פוסטרים, מודעות פרסום, קטלוגים, מדבקות, אלבומים דיגיטליים ועוד.