ללמוד עיצוב גרפי לבד

לא משנה מה הסיבה שבגינה את מעוניינת ללמוד עיצוב גרפי. מה שחשוב זה לעשות את הצעד הראשון בכיוון. הסוד של הצעד הראשון מתחיל בהכירות מעמיקה עם היסודות.

לצלול לתוך ההיסטוריה של העיצוב הגרפי

על ידי לימוד היסטוריית העיצוב, התנועות והמעצבים שלו, יהיה לך הידע וההערכה של מעצבי העבר, השפעתם על ההווה ולקבל השראה להיות המעצבת של העתיד.

ידיעת ההיסטוריה של העיצוב הגרפי יכולה לגוון את הטעם שלך ולעזור לך ללמוד מה עושה עיצוב לטוב. בזמן הניווט בין דיסציפלינות העיצוב השונות, תוכלי לבחור תחומים אליהם את יותר נמשכת ולחקור אותם יותר לעומק.

ישנם מקורות ידע רבים בהם את יכולה להתחיל את המסע שלך עם ההיסטוריה של העיצוב. פודקאסטים, סרטים תיעודיים וספרי עיצוב. 

לשלוט בעקרונות ובתהליך העיצוב

עיצוב גרפי הוא תקשורת חזותית. עיצוב נמצא בכל מקום סביבנו – החל מאריזות מזון, לוגואים קטנים ועד לכרזות ושלטי חוצות. הוא מפתה אותנו לקנות ולצרוך מוצר או עוזר לנו בהבנה של מוצרים כגון ממשקים של אתרי אינטרנט ואפליקציות שונות.

כל מעצב מתבסס על חמישה עקרונות:  יישור, חזרה, ניגודיות, היררכיה ואיזון

יישור

יישור למעשה מסייע ליצור עיצוב מגובש ומסודר יותר. באופן שיהיה נקי ונעים לצופה ולא עמוס ומפוזר.

החזרה

העיצוב מתחזק על ידי קשירת האלמנטים יחד באמצעות אסוציאציה, יצירת סגנון ויזואלי מוכר ועקבי. החזרה עוזרת להדגיש את המסר.

ניגודיות 

היא שיטה ליצור דגש בתוך עיצוב להשפעה, על ידי בחירת צבע, קנה מידע, מלל ועוד. 

היררכיה 

ההיררכיה היא הסדר למעשה שעוזר לנו ליצור מערכת שבה כל אלמנט מאורגן לפי רמת החשיבות שלו. בכך אנחנו מובילים את הצרכן אל המסר/הנקודה שאנחנו רוצים להעביר.

איזון

העיצוב צריך להיות בעל מבנה מסודר שיוביל לתחושה מסויימת אצלנו כצופים/צרכנים. ניתן להגיע לאיזור באמצעות סימטריה או מתח. 

בפעם הבאה שאתן מסתכלות על עיצוב באינטרנט, פרסומת, שלט בבית או ברחוב, נסי לתרגל את עצמך ולראות אם את מזהה את חמשת העקרונות.

יסודות הצבע

צבע משפיע על מצב הרוח ואווירה והאישיות של פריט עיצובי. צבע למעשה ומשמש ככלי לשכנע ולפתות את הצרכן. בלימודי עיצוב ועיצוב גרפי, ישנה למידה נרחבת על המשמעותו של כל צבע. שילובם וכיצד אנחנו יכולות להשתמש בפלטות של צבעים בכדי להשפיע באופן זה או אחר על רגשות הצופה או הצרכן.

בעת בחירת צבעים לעיצוב, חשוב שיהיה בסיס איתן של צבע והמדע מאחוריו. על ידי הבנת תורת הצבעים, נוכל לבצע את הבחירה הנכונה בבחירת הצבעים כדי להבטיח שהמותג בולט ורלוונטי לקהל היעד שלנו.

סדר בבלגן

את כל המידע שכתבנו בשבילכן כאן, ניתן למצוא במקורות ידע שונים. אנחנו יודעים שבמאמץ גדול ניתן ללמוד את רזי המקצוע באופן עצמאי. אבל אנחנו יכולים לעזור לך ולהעניק לך בסוף הלימודים תעודה וכל זה באמצעות למידה מרחוק.

קורס עיצוב גרפי בלמידה מרחוק, בנוחות של הבית שלך אבל ביחד. קבוצה של נשים כמוך שמחפשות מקצוע מרתק לעתיד משתתפת ושואלת שאלות. אווירת לימודית מדרבנת שתעניק לך מסגרת משמעתית שתדחוף אותך ללמוד עוד וכל זאת בהנחייה של אנשי מקצוע זמינים לכל שאלה. 
אנחנו במכללת אימג' נשמח לעמוד לשירותך ולהציע לך את הסביבה שאת זקוקה לה, גם בלמידה מרחוק. נשמח להיות כאן ולענות על כל שאלה. את מוזמנת לפנות אלינו ולשמוע עוד.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email