קורס עיצוב אפליקציות

בימינו גם ילדים וגם מבוגרים הופכים יותר ויותר למביני עניין בכל הנוגע לטכנולוגיה. הילדים היום רגילים לכל מיני גאדג'טים מגיל צעיר מאוד. כאשר לוקחים את המידע הזה בחשבון, הגיוני שבכל הנוגע לעיצוב האפליקציות השונות והפיכתן לנוחות לשימוש, הידע נחוץ והעבודה רק גדלה והופכת רחבה יותר ויותר.

מה עושה מעצב אפליקציות?

מעצבי סלולר יכולים להיקרא בשמות רבים, מעצבי אפליקציות, מעצבי iOS, מעצבי אנדרואיד ועוד. לרוב מדובר בעבודה תוך שיתוף פעולה הדוק עם מעצבי חווית משתמש (UX) ומעצבי ממשק משתמש (UI) וזאת בכדי ליישם את העיצובים שלהם על ממשקים ניידים. ההתמקדות העיקרית שלך כמעצבת אפילקציות היא ביישומים מקוריים לנייד, תוך כדי האפשרות להיות מסוגלת ליצור עיצובים עבור אפליקציות היברידיות – למכשירים ניידים שונים וכן נייחים.

לעיתים קרובות מעצבים עוקבים אחר אותם קווים מנחים כאשר הם עוסקים ביצירת ממשק לאפליקציות לתעשיות שונות. אכן אותם קווים מנחים חשובים, אבל גם חשוב לשים לב למקומות בהם ישנו שוני גדול יותר. אז אותם קווים מנחים אם כמה שהם נחוצים, יכולים לעמוד בדרכו של מעצב. העקרונות של עיצוב מערך של אפליקציה מושפע מהמורכבות של האפליקציה עצמה, קהל היעד של האפליקציה, המוצר, המטרה הסופית לשמה נוצרה האפליקציה והתחום בו היא עוסקת.

נשמע מסובך? עם הכלים הנכונים תוכלי ללמוד לעצב אפליקציות באופן מקצועי ונכון ותוכלי לפתוח בקריירה אמנותית, טכנולוגית ומשפיעה.

למה ללמוד עיצוב אפליקציות?

בכל עיצוב של מוצר וכן באמצעים הפרסומיים והשיווקיים של המוצר, הדבר הראשון אליו פונה בעל העסק הוא כיצד לרתק את קהל היעד שלו. בקורס עיצוב אפליקציות אנחנו ניתן לך את הכלים ואת המפתחות ליצירת סביבה באפליקציה שלך שתמשוך את הקהל שהלקוח שלך מכוון אליו.

למד איך להתאים את העיצובים שלך לצרכים הספציפיים של הלקוחות שלך. נלמד איך לגשת לאפליקציה מתוך התחשבות באילו אתגרים המוצר מציג לנו או קהל היעד, או אפילו הלקוח עם התפיסה האישית שלו.

למה עיצוב אפליקציות?

מכשירים ניידים הוסיפו לחיי היום יום שלנו שורה של אפשרויות חדשות הן עסקיות והן אישיות מכיוון שמדובר למעשה בפלטפורמת מחשב ניידת. כיום זו הפלטפורמה הראשונה שאנחנו פונות ופונים אליה. למרות שישנם כיום מחשבים ניידים ווטאפלטים שגם הם ניידים וניתן לקחת אותם איתנו, הגודל שלהם, המשקל שלהם והנוחות שלהם לעומת הטלפון גורמים לנו לפנות מייד למכשיר הטלפון ולא אליהם.

בנוסף למכשירים החכמים שיש בידינו כיום ישנה תכונה מרכזית בנותנת לשיווק יד מאד איתנה: היכולת להיות מודע לסביבה הנוכחית בה אנחו נמצאים. יום, לילה, מזג אוויר, קניון, בדרכים ועוד. כלומר אנחנו בעיצוב האפליקציה יכולים להשפיע על המצב הנוכחי של קהל היעד שלנו. למשל אפליקציה של ניווט שמה לב שאנחנו נוסעים בתנאי מזג אוויר לא אידאלים ולהמליץ על מוסך קרוב שמכין את הרכב שלנו לחורף.

מה לקוח צריך ממעצב אפליקציות?

 • פיתוח של אינטראקציה ושמישות  על ידי ממשקים ועיצובים חזותיים לנייד שימשכו את קהל היעד למוצר.
 • תכנון, בנייה, בדיקה, שחרור ותחזוקה של אפליקציה ופקיחת עין על שינויים נדרשים.
 • ידע על כך הטרנדים וחיפוש רעיונות יצירתיים והשראה בעולמות ומוצרים מקבילים.
 • מחקר ומעקב אחר התקדמות בדפוסי עיצוב אפליקציות לנייד ולקיחת השראה בהתאם.

מה את צריכה כדי להיות מעצבת אפליקציות? מה נלמד?

 • מיומנות בעיצוב גרפי.
 • מיומנות בעיצוב אינטראקציה, אינטראקציה בין אדם למחשב
 • פיתוח יכולת לזהות ולחזות את צרכי המשתמש
 • הבנת עיצוב חווית משתמש למובייל
 • מגמות טכנולוגיות
 • מיומנויות בפוטושופ, InvisionApp, UXPin וכלי עיצוב רלוונטיים אחרים.
 • פיתוח הבנה של הנחיות עיצוב ממשקים שונים: אפל, אנדרואיד ועיצובים אחרים של פלטפורמות ניידות, כולל עיצוב החומרים של גוגל.

מכללת אימג'

הביקוש עולה בשנים האחרונות באופן מטאורי למעצבי אפליקציות. אם את מחפשת אתגר עם המון פעילות וחשיבה אסטרטגית, מעצבת האפליקציות יכול להיות הצעד הבא שלך אנחנו נשמח להיות שם בשביל ולעזור לך לקחת את הצעד הראשון לקריירה מרתקת. בכל שאלה את מוזמנת לפנות אלינו ונקבל את פניך בשמחה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: