קורס עיצוב גרפי בזום

קורס עיצוב גרפי בזום

מעוניינת ללמוד עיצוב גרפי במתכונת אונליין, אבל חוששת מפני שיעורים מוקלטים בלבד ומינימום של יחס אישי? גם אנחנו במכללת אימג' עברנו למתכונת לימודים אונליין, ואנחנו מעבירים את הקורסים המובילים שלנו בזום, אך כל זאת מבלי להתפשר ולו במעט על סביבת הלימודים המובילה שטיפחנו לאורך השנים.

קורס גרפיקה בזום

אז למה אנחנו ולא ההם? האמת שיש לנו שפע של סיבות 🙂

ראשית כל נתעכב על העובדה שהקורס הוא אכן בזום; אפשר למצוא מגוון רחב של מכללות או גופים פרטיים כאלו ואחרים דוגמת אתרי קורסים כלליים, שמציעים קורסי גרפיקה אונליין. אך חלקם הגדול מציעים את התכנית במתכונת של סרטונים מוקלטים, מטלות ולאחר מכן להגישן אל המרצים.

לכל מי אחת ואחת מן הבוגרות שכבר הספיקה להכיר אותנו, וודאי שהתנהלות שכזו כמעט ולא עולה על הדמיון. בתור מכללה מובילה לאמנות בירושלים, החלטנו שבדיוק כמו שהקורס הפרונטלי לא התפשר ולו במעט על איכותו, כך גם המעבר שלנו ללימודים מקוונים לא יזוז אפילו במילימטר אחד!

בקורס עיצוב גרפי אונליין תיהנו מאותה סביבה לימודית במדויק, רק עם הנוחיות של הבית ואולי בלי הנסיעה. שנתחיל? בואו נצלול אל תוך מאפייניו של הקורס.

קורס באישור ממשלתי

אפשר למצוא אינספור גופים שונים שמציעים קורס, אך מה שחשוב במיוחד בלימודים מקצועיים שמטרתם היא להנחיל מקצוע, הוא אופייה של התעודה ויתרה מזאת אופיים של התכנים.

מכללת אימג' נמצאת תחת פיקוח ממשלתי. המשמעות היא שכל אחד ואחד מתכני המסלולים שלנו, מפוקח על-ידי גורמים ממשלתיים במטרה להבטיח את האיכות הגבוהה ביותר עבור הסטודנטיות שלנו.

כמו כן, קורסים מפוקחים, משמעותם היא שגם המרצים עצמם נתונים לפיקוח, ושרמתם היא קפדנית ושמורה.

לסיום, קורס עיצוב גרפי בזום בפיקוח ממשלתי הוא גם כזה שיעניק לכם תעודה ממשלתית יוקרתית וחשובה עבור מגוון רחב של מקומות עבודה.

ודבר אחד קטנטן ואחרון – כאשר מדובר במסלול לימודים בפיקוח, הרי שאפשר לקבל מגוון רחב של הטבות דוגמת קורס מטעם ביטוח לאומי, קורס שניתן מטעם משרד העלייה, שימוש בוואצ'ר של הצבא, פיקדון וכיוצא בכך.

לימודי עיצוב גרפי בזום - אותה אווירה, רק מהבית

ללימודים מוקלטים מראש יש שתי בעיות מרכזיות:

  • קשה נורא אם בכל לשמור על משמעת עצמית. הרי הקורס מוקלט. תמיד אפשר לחזור אליו בפעם אחרת.
  • אין גורם אנושי. לרוב הקורסים הללו הם אנחנו לבדנו, זה יוצר סביבה לימודית פחות מהנה ופחות מפרה.

לימודי עיצוב גרפי בזום של מכללת אימג' אינם מוקלטים מראש, אלא מועברים באופן ישיר LIVE אל הסטודנטיות. זה יוצר מחויבות גדולה יותר, וזה גם רוקם יחסי חברה בדיוק כמו בכיתה. אמנם לא נפגשים באמת בכיתה, אך המפגש בכיתה הוירטואלית מאפשר לנו לפגוש בחברות לספסל הלימודים, להשתתף, לשאול שאלות ולשתף את המרצים בסוגיות שונות או נושאים שלא הובנו כהלכה.

שיח משותף וער בדיוק כמו בכיתה לכל דבר ועניין.

למי קורס עיצוב גרפי בזום מתאים?

כמוסד לימודי מוביל, חשוב לנו גם לספק ייעוץ לימודים מקצועי עבור המתעניינות שמגיעות אלינו.

חשוב יהיה לציין שלימודי עיצוב גרפי ב-ZOOM לא בהכרח יתאימו לכולן, אך המתכונת שיצרנו בזום, מאפשרת להביא את הסביבה הלימודית המתקדמת ביותר אל תוך הסביבה הביתית.

לצד זאת, יש המון יתרונות ללמידה בזום. קורס גרפיקה בזום לא מצריך את הנסיעה אל המכללה, הנוחות היא מירבית ולא צריך להתארגן מראש לקראת השיעור, וכמובן העלויות הן שונות מאשר הקורס הפרוטנלי.

על כל אלו ועוד, יועצות הלימודים שלנו ישמחו להרחיב, לענות ולהסביר. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה באתר.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: