קורסים אונליין בפיקוח ממשלתי – מקצועות העיצוב

קורסים אונליין בפיקוח ממשלתי

מחפשים קורסים אונליין בפיקוח ממשלתי? בעוד שבמכללה רשמית הכל ברור ומובן, בענף המקוון עוד יש כברת דרך שצריך לעשות כדי להיות בטוחים שלא מדובר בקורס עם תכנים לא סדורים או שמעניק הכשרה חלקית.

במכללת אימג' תוכלו למצוא מגוון קורסים אונליין בפיקוח ממשלתי במקצועות העיצוב שמציעים לכם את כל היתרונות שחשוב וכדאי להכיר.

קורסים אונליין בעיצוב בפיקוח ממשלתי

אז מה זה אומר בפיקוח? קורס בפיקוח רשמי הוא תכנית לימודים שמבטיחה לכם את ההכשרה המקצועית שמגיעה לכם.

כמכללה למקצועות העיצוב, באימג' אנחנו מקפידים שכל מסלול ומסלול יעניק לסטודנטיות שלנו את הטוב ביותר. לאחרונה עשינו מעבר למתכונת המקוונת עם קורס עיצוב גרפי אונליין, קורס עיצוב ואיפיון אתרים אונליין, לימודי איור אונליין ועוד מגוון מסלולים נוספים.

אחת מהשאלות המרכזיות שאנו פוגשים בכל שיחה ושיחה עם מתעניינות חדשות, עולה נושא הפיקוח. עתים זה נשאל בצורה ישירה, ולעתים באופן עקיף ונסביר.

כולם עוברים אישור ממשלתי

ראשית כל, קורסים אונליין בעיצוב באישור ממשלתי הם קורסים שבהם הן התכנים והן המרצים עוברים תחת עין מקצועית מטעם גורמים רשמיים. הכל מחויב באישור.

דבר שכזה מבטיח עבורכם את הידיעה שמדובר במקום מסודר, ולא בקורס לא מוכר שהוקם על-ידי אדם מסוים או גורם שהחליט שהוא רוצה להיכנס לענף ההכשרות במקצועות הדיגיטל והעיצוב.

חשוב לציין שקורסים אונליין בעיצוב הם לא דבר שכל אחד ואחת יכולים פשוט סתם כך לפתוח. במיוחד לאור זאת, חשוב תמיד לברר מול המכללה בה אתם לומדים, ולהבטיח שאתם נרשמים לקורס אונליין מפוקח בלבד.

בחינה ותעודה ממשלתיות

קורסים מפוקחים אונליין בעיצוב הם גם תכניות לימוד שבהן אתם נהנים מן התכנים האיכותיים ביותר ונבחנים על כך בבחינות שעומדות בתקנים המחמירים ביותר.

עבורכם מדובר בערובה אחת נוספת שמבטיחה לכם כי אכן בחרתם בקורס מקצועי.

וכמובן, כיאה לבחינה ממשלתית, כל בוגרות התכנית אשר יצלחו אותה ויעברו את הבחינה, יקבלו תעודה ממשלתית יוקרתית מטעם מכללת אימג' ובשיתוף משרד הכלכלה.

היתרונות של קורס אונליין בעיצוב בפיקוח ממשלתי

מעבר לעובדה שמדובר בערובה לכך שזהו קורס מקצועי, הרי שקורסים אונליין מפוקחים בעיצוב, מקנים לכם את האפשרות ליהנות משורה של הטבות, וזאת באם אתם עומדים בקריטריונים הנדרשים.

בין הגורמים המעורבים בדבר, ניתן למנות אתמשרד הקליטה, ביטוח לאומי, משרד התעסוקה (למשל מי שבחל"ת או חותם אבטלה), בוגרי שירות לאומי המעוניינים לשלם עם הפיקדון שלהם או לקבל השתתפות בוואוטצ'ר של המדינה ועוד.

חיפשתם ומצאתם קורסים מפוקחים אונליין בעיצוב? לתכנית שלנו יש את האפשרות למצוא אפשרויות מימון חיצוניות בהתאם לגורמים שציינו לעיל.

למה ללמוד במכללת אימג'?

הקורסים המפוקחים בעיצוב של מכללת אימג' נלמדים בזום. אצלנו אין תכניות לימודים מוקלטות מראש, ומטרתנו היא לדמות באופן המדויק ביותר, את הסביבה הלימודית שאנחנו מקיימים בכיתות הפרונטליות.

כלל המרצים שלנו מפוקחים על-ידי הגורמים הממשלתיים המוסמכים, וכן אנו בוחרים את המרצות שלנו בקפידה יתרה. כל מרצה מגיעה מתוך התעשייה, ומעניקה לסטודנטיות שלנו ערך מוסף, קשרים בתעשייה והיכרות אמיתית עם האפשרויות הממתינות לנו עם תום הלימודים.

במכללת אימג' תיהנו מתכנים שיאפשרו לכם להתכונן לשוק העבודה הן כשכירים והן כעצמאיים.

אימג', היא משפחה אחת גדולה, ואצלנו תיהנו מסביבה לימודית תומכת שמשקיעה בכל תלמידה.

דברו איתנו

רוצים לדעת יותר? נשמח לענות על כל שאלה.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר או השאירו פניה באתר.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: